Kontaktai / Karjera

SUSISIEKITE SU MUMIS:


Bendra informacija:
El.p. pagalba@vestuviupartneris.lt
Tel. +370 657 72623
 
Dėl reklamos portale Vestuviupartneris.lt:
El.p. vadyba@vestuviupartneris.lt
Tel. +370 655 83448
 
Dėl reklamos žurnale SANTUOKA.lt
El.p info@santuoka.lt
Tel. +370 655 83448
 
 

KARJERA
El.p. info@vestuviupartneris.lt
 

Pardavimų vadybininkas(-ė) – siūlome darbą (visas arba pusė etato)

Darbo vieta: Visa Lietuva
Ieškome: Ypatingų, kūrybingų asmenybių, norinčių dirbti, užsidirbti, tobulėti ir įsilieti į kolektyvą.
Darbo pobūdis: Paslaugų pristatymas ir pardavimas telefonu. Sutarčių ir užsakymų derinimas. Aktyvi naujų klientų paieška. Darbas su esamais klientais. Darbas su klientų duomenų baze (CRM). Klientų atsiskaitymų valdymas. Dalyvavimas parodose. Ataskaitų, statistikų, rezultatų analizė.
Reikalavimai: Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje. Taisyklinga lietuvių kalba raštu ir žodžiu. Raštvedybos išmanymas. Gražus balso tembras, komunikabilumas. Puikūs planavimo įgūdžiai, derybiniai sugebėjimai. Gebėjimas išklausyti ir argumentuoti. Stipri orentacija į rezultatą. Pareigingumas. Atsakomybė. Darbštumas. Punktualumas. Aukšta asmeninė motyvacija.
Mes jums siūlome: Mokymo programą. Socialines garantijas. Motyvuotą atlyginimą. Lankstų darbo grafiką. Asmenines konsultacijas. Galimybę tobulėti ir plėsti savo profesines žinias.
CV laukiame info@vestuviupartneris.lt

 

Būsimiems žurnalistams (studentams) – siūlome atlikti praktiką

Kviečiame studentus, studijuojančius žurnalistiką, teksto redagavimus atlikti praktiką. Praktika, specializuotame, jaunavedžiams skirtame žurnale SANTUOKA.lt ir jaunavedžių portale www.vestuviupartneris.lt. Kvietimas galioja tik tiems, kas pasiryžęs įgauti žinių, pareigingas, atsakingas ir siekiantis daugiau, negu tik gauti parašą už praktiką. Jeigu esi pasiryžęs tobulėti, įgauti žinias – vadinasi pataikei čia. Kviečiame praktikantus, kurie realiai susidurs su tikruoju darbu: straipsnių rašymų, redagavimu, bendravimu su realiais klientais, portalų administravimu, dalyvavimu parodose. Praktikantai pas mus yra vertinami lygiomis teisėmis, kaip ir įmonėje dirbantys darbuotojai, todėl matydami perspektyvų praktikantą, galime pasiūlyti ir nuolatinį darbą. Teisingas pasirinkimas – pirmas žingsnis karjeros link.

Griežtai draudžiama Vestuviupartneris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti portale esančią medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Vestuviupartneris.lt kaip šaltinį.