Banner
Regionai Savivaldybės

Maisto tiekimas „PJazz“

  • Aprašymas
  • Kontaktai
Socialiniai tinklai

Rengiame įvairias šventes – nuo asmeninių nedidelių ir jaukių šeimos švenčių iki prabangių vestuvių, nuo verslo pietų iki didžiausių įmonių vakarėlių mūsų restoranuose ar Jūsų pasirinktoje vietoje. Mūsų komanda pasirūpins: • Gardžiausiu maistu ir užkandžiais, atitinkančiais kiekvieno renginio koncepciją! • Desertais. Mielai prisidėsime prie Jūsų šventės ruošimo, kad ji būtų įsimintinesnė ir saldesnė! Naminiai „PJazz“ tortai, pyragai bei desertai gaminami tik iš šviežių uogų, šokolado, naminio medaus ir tikros grietinėlės bei varškės. Gaminame paprastai ir natūraliai, nenaudodami jokių sintetinių priedų ir ingredientų, nes patys jų nemėgstame. • Individualiu meniu. Kiekviena šventė, kaip ir jos užsakovas, yra unikalus. Pasirūpinsime, kad meniu atitiktų ne tik individualius poreikius, bet ir išskirtinį skonį. • Profesionaliu aptarnavimu. Patyrusi padavėjų ir barmenų komanda nepriekaištingai aptarnaus net ir aukščiausio lygio renginį. • Maisto pristatymu. Netradicinės šventės vietos – malonus iššūkis mūsų komandai. Maistą ir visą reikalingą inventorių laiku pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą ir rūpestingai paruošime vietą jūsų šventei. „PJazz“ nori, kad Jūsų šventė būtų stilinga, spalvinga ir įsimintina.

El. paštas Parašykite laišką
Svetainė www.pjazz.lt

Adresas Vilnius. Visa Lietuva
Telefonas +370 616 96079 , +370 687 76536
Atgal
  
Banner