Banner

Kokia vestuvinė suknelė tinka ceremonijai Bažnyčioje?

Kokia vestuvinė suknelė tinka ceremonijai Bažnyčioje?
Vestuvinių suknelių tendencijos keičiasi kiekvienais metais – ir, regis, jos tampa vis atviresnės. Nuo kaklą dengiančių masyvių apykaklių pereinama prie gilių iškirpčių ir apatinius demonstruojančių skeltukų. Tikriausiai dar pamenate neseniai viešojoje erdvėje šmėžavusias garsaus modelio Editos Vilkevičiūtės vestuvių akimirkas, kuriose moteris užfiksuota su nuostabaus grožio, tačiau kuklumo tikrai stokojančia vestuvine suknele? Ši suknelė susilaukė ne tik daugybės pagyrimų, bet ir kritikos – esą ji per daug vulgari Dievo namams ir apskritai vestuvių šventei. Tačiau ar tikrai šiais laikais dar egzistuoja vestuvinės aprangos padorumo sąvoka? Ir jei taip – kur tada nubrėšime ribas?

 

 

Visuomenė keičiasi, o bažnyčia ne?

 
Krikščionių bažnyčia nuo seno smerkia ne tik įvairaus pobūdžio ištvirkavimus bet ir nuogybes. Tiesa, seniau tokio konservatyvaus požiūrio laikėsi ir visuomenė. Tad kyla klausimas, galbūt šiandien, žmonių vertybėms ir elgesiui darantis vis liberalesniem, keičiasi ir bažnyčios požiūris? Dar 2002 metais Maltos arkivyskupas Josephas Merciera vietos kunigams ir bažnyčių klebonams išplatino laišką, prašydamas įspėti jaunuosius išsirinkti pagarbą krikščioniškajam kuklumui rodančius drabužius. Arkivyskupas teigė, kad kunigai neturėtų įleisti į bažnyčią nederamai apsirengusių žmonių. Žinoma, nors kunigai ir turi galią neįleisi į Dievo namus žmonių, kurie nesilaiko tikėjimo tiesų, visgi tokių atvejų pasitaiko labai retai. Todėl, tikriausiai, kad ir kokia būtų Jūsų vestuvinė suknelė – iš bažnyčios Jūsų niekas neišvarys ir ceremonija tikrai įvyks. Na, o tinkamos aprangos bažnyčiai pasirinkimas šiandien yra kiekvieno tikinčiojo apsisprendimas.
 
 

O kaip elgtis su konservatyvių pažiūrų tėvais?

 
Tikriausiai dauguma jaunų žmonių labiau nei bažnyčios bijo savo tėvų požiūrio. Konservatyvių pažiūrų tėvai gali visiškai nesuprasti, kad Jūsų suknelė yra garsaus dizainerio kūrinys. Jie nuo seno buvo išauklėti, kad į bažnyčią reikia eiti apsirengus padoriai, ir nuolankiai to visą gyvenimą laikėsi – būtent todėl reikalauja to paties ir iš savo atžalų. Susidūrus su tokiu požiūriu būtina atvirai pakalbėti ir parodyti tėvams, kad ši suknelė Jums tikrai yra labai svarbi. O kadangi tėvai visada liks svarbesni – pasiruoškite daryti kompromisus!
 

Kuo prisidengti?

 
Tiesa, jei nerimaujate dėl bažnyčios ar artimųjų požiūrio, tuomet labai paprasta išeitis – tiesiog pridengti tas kūno vietas, kurios neturėtų matytis. Tam puikiai tiks sparčiai populiarėjantys nuotakų pečių gobtuvai, švarkelis ar masyvus įmantriais ornamentais dekoruotas nuometas. Na, o pasibaigus vestuvių ceremonijai, galėsite ramiai viską atidengti ir toliau mėgautis švente!
 
Žinoma, vestuvinė suknelė yra nekaltumo simbolis – todėl atviras nuogo kūno demonstravimas gali šiek tiek prasilenkti su tikrąja jos esme. Tačiau svarbiausia, kad vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių jaustumėtės patogiai ir pasitikėtumėte savimi. Šią dieną turite atrodyti taip, kaip norite save prisiminti po daugelio metų. Tad, jei vartydama vestuvinį albumą norite prisiminti, jog turėjote tikrai įspūdingą figūrą – tuomet pirmyn, vilkėkite tai, kas Jums patinka!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
7

  
Susiję straipsniai
Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Kodėl muzikantus vestuvėse keičia vestuvių vedėjai?

Kodėl muzikantus vestuvėse keičia vestuvių vedėjai?

Banner