Banner

Pirmoji jaunavedžių naktis: mitai ir realybė

Pirmoji jaunavedžių naktis: mitai ir realybė
 
Filmuose, knygose ir net kai kuriuose žurnaluose piešiamas tobulas pirmosios vestuvinės nakties paveikslas – rožių žiedlapiais nukloti purūs patalai, žvakės, romantiška muzika ir du vienas kito be proto geidžiantys žmonės. Tikriausiai manote, kokia galėtų būti geresnė tokios nuostabios šventės pabaiga? O kur dar internetiniuose portaluose pasirodantys straipsniai: „Kaip nustebinti savo mylimąjį pirmąją jaunavedžių naktį“, „Koks apatinis trikotažas priblokš Jūsų vyrą?“ ir pan. Tačiau, vienoje populiarioje nuotakų grupėje savo šventę jau atšventusios merginos paatviravo, kad realybė yra visiškai kitokia!
 

 

Nuovargis ir pirmoji vestuvinė naktis – nesuderinami dalykai?

 
Daugelis nuotakų skundėsi, jog vestuvių šventės metu abu su vyru taip nuvargo, jog grįžus į jaunavedžių „meilės lizdelį“ jiems nesinorėjo nieko daugiau, tik miegoti. Iš tiesų, daugeliui jaunųjų vestuvių šventė prasideda jau anksti ryte – pasiruošimas, lakstymas iš vienos vietos į kitą, paskutinę minutę derinamos šventės detales, stresas ir staiga užgriuvęs sveikintojų būrys. O ką jau kalbėti apie ceremoniją, fotosesiją ir vestuvių vakarinę dalį – daugelis porų per savo vestuves neturi laiko nė prisėsti. Ir tai džiugu – juk tokia šventė ir turėtų būti kupina įspūdžių! Deja stresas, nuovargis bei nesiliaujančios mintys, kurios, regis, jau nebesugeba aprėpti visų per dieną patirtų akimirkų, tikrai mažina libido. Tai labai natūralu ir žmogiška! Tačiau ką daryti – juk šiandien turėtų būti ta filmuose, knygose ir dainose išaukštinta pirmoji jaunavedžių naktis?
 
 

Eiti miegoti ar prisiversti atlikti vedybines pareigas?

 
Taigi, vieni susitaiko su tuo, jog šiandien niekas neįvyks ir ramiai eina miegoti. O štai kai kurios merginos teigė, kad su vyru sukaupė visas paskutines jėgas ir tikrai įvykdė savo santuokines pareigas. Visgi, nei pirmieji nei antrieji savo sprendimu nesigaili. Tie, kurie vietoj pirmosios nakties pasirinko saldų miegą, puikiai suvokė, kad tokių naktų dar bus daugybė, o savo vestuvinės nakties viziją įgyvendinę jaunieji, tikino, jog ši naktis jiems bus pati įsimintiniausia. Žinoma, ne visiems viskas pavyko kaip tikėtasi: vieni užmigo tik įpusėję, kitos nuotakos pamiršo užsidėti savo paruoštus seksualius apatinukus, dar kitiems koją pakišo tai, jog gerokai padaugino alkoholio. Taip pat, atsirado merginų, manančių, jog „ vestuvinė naktis per prievartą“ yra labai neromantiška ir geriau ją atidėti medaus mėnesiui.
 
 

Ką daryti, kad pirmoji vestuvinė naktis iš tiesų būtų romantiška?

 
Pasirodo, kad labiausiai romantiką vestuvinės nakties metu gali sugriauti alkoholis arba dar blogiau – daug alkoholio. Juk tikrai nebūtų malonu praleisti romantiškiausią savo gyvenimo vakarą su žmogumi, kuris vos sugeba pastovėti ant kojų. Tad, mielieji, pasistenkite riboti save ne tik tol, kol esate stebimi kamerų ir vyresnių šeimos narių! Taip pat, vestuvinė naktis dažnai atidedama todėl, nes jaunieji nusprendžia savo šventę švęsti iki paryčių. Tikriausiai pamenate tradiciją, kai jaunieji pirmieji buvo išlydimi spausti vestuvinio sūrio – patikėkite, ji buvo sugalvota ne veltui! Matyt, vestuvėse, kuriose vis dar puoselėjama ši tradicija, jaunavedžiai kur kas labiau patenkinti savo vestuvine naktimi!
 
Visgi pirmoji vestuvinė naktis ir yra tokia ypatinga todėl, nes ji vyksta tikrąją vestuvių naktį. Galbūt niekas kitas ir nežinos, ką jos metu veikėte – tačiau ji visada išliks Jūsų atmintyje. Tad nepraleiskite progos susikurti tokią naktį, kurios nesinorės užmiršti! Juk tai tikrai nėra taip jau sunku – svarbiausia, kad abu to norėtumėte, ruoštumėtės tam ir apie tai galvotumėte visą dieną!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Viskas apie vestuvinį saldumynų stalą!

Viskas apie vestuvinį saldumynų stalą!

Kiek iš tiesų kainuoja vestuvės?

Kiek iš tiesų kainuoja vestuvės?

Paskaita jauniesiems „La Villa Royale“ atvirų durų dienos metu!

Paskaita jauniesiems „La Villa Royale“ atvirų durų dienos metu!

Banner