Banner

Ar jaunikis gali pamatyti nuotaką prieš ceremoniją?

Ar jaunikis gali pamatyti nuotaką prieš ceremoniją?
 
 
Tikriausiai puikiai žinote nuo neatmenamų laikų vestuvių tradicijose įsišaknijusį prietarą, teigiantį, jog jaunikis negali pamatyti nuotakos prieš ceremoniją. Tiesa, nepaisant to, kad mažai kas žino, iš kur šis keistas prietaras atsirado, daugelis jo vis dar laikosi. Vieni sužadėtiniai aiškinasi tuo, jog nori išvengti savo būsimai šeimai blogos lemties, o kiti tiesiog nori išlaikyti tą „magišką“ pirmojo susitikimo momentą. Tačiau, pasirodo, jog yra ir kitas ne mažiau magiškas būdas pamatyti savo mylimąjį vestuvių dieną dar prieš prasidedant ceremonijai!
 
 

Priežastis buvo visai ne ta

 
Manote, kad tai, jog pamatysite savo antrąją pusę prieš vestuves prišauks Jūsų santuokai nelaimę? Tuomet, patariame Jums daugiau nebepasikliauti išgalvotais prietarais! Mat net ir tuomet kai šis prietaras buvo sugalvotas, jaunavedžių susitikimas tik ceremonijos metu buvo paremtas visai kitais motyvais.
 
Wedding Photography Inspiration : super cute wedding first look...
 
Niekam ne paslaptis, jog anais laikais santuoka buvo ne romantiškų jausmų išraiška, o paprasčiausias sandoris. Nuotakos tėvas norėdavo ištekinti savo dukrą už kuo garbingesnio ir, žinoma, turtingesnio vyro, kad užtikrintų jai ir visai šeimai pasiturintį gyvenimą. Dažniausiai dėl santuokos buvo susitariama būsimiems jaunavedžiams dar nė karto vienas kito nemačius.
 
 
To priežastis buvo labai paprasta – tėvai nenorėdavo, kad jų būsimas žentas pamatęs, jog nuotaka nėra tokia, kokią jis įsivaizdavo, atsisakytų ją vesti. Taigi nuotaka nuo jaunikio buvo kruopščiai slepiama iki pat lemtingojo „TAIP“ – juk tik tuomet jaunikis galėjo pakelti nuotakos nuometą ir pažvelgti į jos veidą.
 
0938668-R1-02-3A  Wedding Photography Inspiration : First look hug
 
Modernus sprendimas
 
Visgi, daugelis jaunavedžių nusprendžia vestuvių dieną susitikti tik prie altoriaus – taip siekdami sukurti netikėtumo įspūdį ir dar daugiau žavaus jaudulio savo šventei. Todėl, nepaisydami to, jog jau daugelį metų gyvena kartu, naktį prieš vestuves jie praleidžia atskirai ir ruošiasi šventei pasislėpę nuo mylimojo žvilgsnių. Tiesa, jaunikiai dažnai prisipažįsta, jog pamačius nuotaką žengiančią prie altoriaus, jie labai susijaudina, bet tramdo emocijas, gėdydamiesi juos stebinčių akių.
 
Galbūt todėl šiuo metu vis populiarėja „pirmojo pasimatymo“ tendencija – jo metu nuotaka ir jaunikis susitinka atokesnėje vietoje, vienu du, ir gali apžiūrėti, kaip jų būsimas sutuoktinis pasipuošė šventei. Šio susitikimo metu visiškai nereikia tramdyti emocijų, jaunieji gali skirti šiek tiek laiko vienas kitam, padrąsinti vienas kitą prieš ceremoniją, todėl galiausiai, žengiant prie altoriaus, jie jausis kur kas ramiau ir iš tiesų mėgausis akimirka. Be to, būtinai į „pirmąjį pasimatymą“ pakvieskite ir savo vestuvių fotografą – taip turėsite neįkainojamos akimirkos prisiminimą visam gyvenimui!
 
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Naujiena vestuvėse – unikalūs tropiniai drugeliai!

Naujiena vestuvėse – unikalūs tropiniai drugeliai!

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!

Banner