Banner

Naujas vestuvių formatas – vestuvės namuose ar namų terasoje

Naujas vestuvių formatas – vestuvės namuose ar namų terasoje
Pasaulį užklupusi pandemija ir visame pasaulyje įsivyravęs karantinas, be jokios abejonės, pakeitė žmonių požiūrį į daugelį gyvenimo aspektų. Mes buvome ir esame priversti keisti tam tikrus savo įpročius tam, kad galėtume toliau gyventi bei džiaugtis kiekviena gyvenimo diena. Ne išimtis ir vestuvės. Galime matyti, jog šios šventės tradicijos keičiasi, ir jeigu situacija nesikeis ir apribojimai nebus nuimti, tai kol yra pandemija ir griežti apribojimai jos virsta į saugesnes, intymesnes bei suburiančias tik pačius artimiausius žmones. Būtent tokia šventė gali būti ivestuvės namuose ar namų terasoje!
 
Vestuvės namuose — kas tai?
Tikriausiai vos pagalvojus apie vestuves namuose, iš karto kyla mintis, jog tam reikalinga labai erdvi patalpa, nuosavas namas ar didelis kiemas. Be abejo, neįmanoma nuneigti, kad visa tai — didelis privalumas, tačiau vestuves galima suorganizuoti ne tik nuosavame name, bet ir bute, ypač karantino metu, kai dalyvių skaičius asmeninėse šventėse yra ribojamas. Kad ir kur begyventumėte, vestuves namuose tikrai įmanoma misija, tiesiog tam reikia įdėti šiek tiek pastangų bei pasitelkti profesionalų pagalbą. Šių dienų galimybės leidžia namuose sukurti stilingą ir ne ką mažiau gražią šventę nei tai padarytumėte kažkur kitur.
 
 
 
Organizuojant vestuves namuose, nereikės jaudintis, ar šventė įvyks
Ne paslaptis, jog daugelis būsimų jaunųjų patiria milžinišką stresą dėl organizuojamos vestuvių šventės pandemijos metu. Nuolatinė nežinia, kokia bus situacija po pusmečio ar net už mėnesio, neleidžia ramiai planuoti šventės ir be galo vargina. Kad viso to būtų galima išvengti, organizuokite vestuves savo namuose ar namų terasoje! Be abejo, nors ir šiuo atveju svečių skaičius turėtų būti toks, koks yra nurodomas karantino ribojimuose, tačiau, pasirinkus tokį formatą, bent jau jausitės ramūs, jog šventė tikrai įvyks, tik su mažiau ar daugiau žmonių. Taip galėsite nekeisti ceremonijos datos ir susituokti būtent tą dieną, kurią ir buvote numatę. O jeigu visgi šventės norėsis didesnės, pasibaigus karantinui tikrai galėsite susiorganizuoti papildomą šventę ar atšvęsti pirmąsias santuokos metines su visais artimiausiais draugais bei giminaičiais.
 
 
 
Intymu ir be galo jautru
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs posakį: „Namai ten, kur širdis.“ Jis be galo tinka ir šiai situacijai. Tik pagalvokite, argi nebūtų nuostabu vieną gražiausių dienų savo gyvenime atšvęsti būtent toje vietoje, kuri Jus kaip porą sujungė. Nors namuose kiekviena pora išgyvena bei pereina viską — ir didžiulę aistrą, ir tam tikrus nesutarimus, visa tai tik dar labiau sustiprina Jūsų meilę vienas kitam. Namai tampa lyg Jūsų partnerystės simbolis, tad yra ideali vieta švęsti savo amžiną meilę vienas kitam. Negana to, pasirinkus tokį šventės formatą, namai Jums kels dar didesnius sentimentus bei asocijuosis tik su pačiomis gražiausiomis akimirkomis, o taip pat čia dar labiau norėsis grįžti po visų dienos darbų ir apkabinti savo mylimąjį ar mylimąją. Tad, vestuvės namuose ar namų terasoje yra tikrai dėmesio vertas pasirinkimas toms poroms, kurios vertina intymumą bei nori būti užtikrintos dėl savo šventės.
 
 
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Saugios vestuvės, siaučiant pandemijai — ar tai įmanoma?

Saugios vestuvės, siaučiant pandemijai — ar tai įmanoma?

Ypatingoms vestuvėms – 2021 m. lietuviškų proginių suknelių kolekcija

Ypatingoms vestuvėms – 2021 m. lietuviškų proginių suknelių kolekcija

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?

Banner