Banner

Baigėsi karantinas – kokie pokyčiai vestuvių sektoriuje?

Baigėsi karantinas – kokie pokyčiai vestuvių sektoriuje?
Po ilgo laiko priimtas sprendimas, jog karantinas baigiasi. Tai — išties džiugi žinia visiems, išsiilgusiems įprasto gyvenimo ritmo ir laisvės. Kaip bebūtų, jaunieji, planuojantys savo vestuves švęsti šią vasarą, dėl tokių dažnų pasikeitimų ir dėl informacijos stokos apie juos, dažnai pasimeta ir nebežino, kokie ribojimai vis dar galioja bei kaip reiktų organizuoti šventę. Taigi, kad būtų kiek lengviau, šiame straipsnyje pateiksime visą informaciją, kokie pokyčiai įvyko vestuvių sektoriuje.
 
Galimybių pasas — nebereikalingas
Nuo liepos 1 dienos priimtas nutarimas, jog asmeninėms šventėms įvykti galimybių pasas nebėra reikalingas. Tai reiškia, jog galite laisvai švęsti vestuves su savo artimais žmonėmis, nepriklausomai nuo to, ar jie bus persirgę covid—19 virusu, ar pasiskiepiję, ar ne. Testai ir vakcinos lieka tik rekomenduojamo pobūdžio. Žinoma, kai kurie paslaugų tiekėjai, dažniausiai šventės vietos savininkai, gali pareikalauti, jog Jūsų svečiai turėtų galimybių pasą dėl saugumo, tad būtinai apie tai pasikalbėkite su jais iš anksto.
 
Kaukių dėvėjimas — rekomenduojamas
Dar vienas pasikeitimas — kaukių dėvėjimas uždarose patalpose nuo šiol yra rekomenduojamas, nebent jose yra tiekiamos paslaugos — tuomet kaukę dėvėti yra būtina. Vadinasi, ceremonijos metu bažnyčioje tiek Jūs, tiek Jūsų svečiai gali pasirinktinai nuspręsti, ar kaukę norės dėvėti. Tačiau, kaip ir su galimybių pasu, taip pat ir su kaukėmis, kunigas gali paprašyti šių apsaugos priemonių neatsisakyti. Kas liečia metrikacijos skyrius, kaukės čia dažniausiai yra privalomos, nebent pasakytų kitaip atitinkamame metrikacijos skyriuje dirbantis personalas.
 
Lengviau susiorganizuoti šventę
Kadangi apribojimų sumažėjo, palengvėjo ir pats šventės planavimo procesas. Nebereikia rūpintis svečių testavimu, dingo baimė, jog dėl karantino tam tikros paslaugos nebus teikiamos, o ir paslaugų tiekėjai gali atsipūsti — viskas tapo daug paprasčiau. Negana to, ir atvykimas į Lietuvą užsienyje gyvenantiems žmonėms tapo kiek lengvesnis: apie kiekvienai šaliai galiojančias izoliavimosi taisykles galite pasiskaityti sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje. Dėl šių priežasčių jauniesiems rekomenduojame pagaliau atsipalaiduoti ir savo šventės laukti ne su nerimu, o su džiugesiu, kadangi visi įsigalioję pakeitimai yra tik į naudą Jums. Tad, linkime pačios gražiausios vestuvių šventės!
 
Šaltinis Santuoka.lt / Vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Gražiausios pasaulio vietos povestuvinei kelionei

Gražiausios pasaulio vietos povestuvinei kelionei

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Ką daryti, kai paslaugų tiekėjus ištinka nenumatytos situacijos?

Banner