Banner

Vestuvių istorija: kaip Daumantė ir Edvinas rado kelią vienas pas kitą

Vestuvių istorija: kaip Daumantė ir Edvinas rado kelią vienas pas kitą
 Aš ir Edvinas – dvi visiškai skirtingos asmenybės. Aš lyg ugnis, kuri greitai įsiplieskia, o Edvinas tai gesintuvas, kuris visada žino ką daryti gaisro atveju. Man jis lyg ramybės uostas iš kurio nesinori išplaukti“ – šypsosi savo istoriją pradėdama Daumantė. Kai susipažinome, buvome tik draugai, kurie kartu leisdavo laiką. Susitikę prarasdavome laiko nuovoką ir grįždavome namo tik paryčiais. Tačiau, kai vieną diena Edvinas pasiūlė būti pora – aš pabėgau... o jis išvažiavo. Tik praėjus metams, po ilgų ilgesio kupinų žinučių ir laukimo, jam atsakiau ir mes vėl susitikome. Tik šįkart viskas buvo kitaip – gal abu buvome labiau subrendę? Iš tiesų, buvome labai vienas kito pasiilgę, tačiau susitikę jautėmės taip, lyg nesimatėme vos keletą dienų. Praėjus kuriam laikui Edvinas „griebė jautį už ragų“ ir pasipiršo. Jis visada sakydavo, kad tai likimas, nes žmonės antrą kartą šiaip nesusitinka.
 
 
Mano vyras man pasipiršo Druskininkuose. Prisimenu, kaip vakar, kaip jis drebėjo ir keistai elgėsi. Atvykusi į Druskininkus labai nustebau, kai registratūroje nereikejo paimti kambario kortelių – jau tada įžvelgiau klastą. Ir tik įėjusi į kambarį supratau, kad jis jau čia buvo dieną ir viską suruošė. O kaip tai buvo nuostabu – tulpėm išrašyti žodžiai „aš tave myliu“, žvakės, romantika... ir mano vyras priklaupęs sakantis: „ar tekėsi už manęs“. Iš tikrųjų ir aš pati buvau labai susijaudinusi ir ne viską rišliai atsimenu. Viskas buvo nuostabu kaip ir visada su šiuo žmogumi.
 
 
O tada prasidėjo vestuvių planavimo maratonas! Edvinas visada buvo už tai, kad turėtume išvykti kur susituokti kartu su liudininkais – tačiau aš buvau kitokios nuomonės. Aš norėjau, kad tą dieną šalia mūsų būtų šeima ir artimiausi draugai. Taigi, likome prie mano varianto. Planavimui įpūsėjus kartais jau būdavau neviltyje ir dažnai pagalvodavau apie tai, kad galėjau paklausyti vyro. Nes mūsų šventės vizijai „kišo koją“ kainos, žmonių bendravimas ir įvairovės stoka. Tačiau Edvinas visada mane ramindavo, siūlydavo savo variantus ir galiausiai mes visada rasdavome sprendimą. Planuodama vestuves su Edvinu tik dar labiau norėjau ir laukiau šventės, nes per visą tą laikotarpį pamačiau kaip jam tai svarbu.
 
 
Dienų dienas buvome paskendę paieškose, nes kainos yra labai dideles ir tikrai ne visos brangios paslaugos yra profesionalios. Sedėjome kažkada abu ir svarstėme, kokie akcentai šventėje yra svarbiausi? Tai žinoma yra sodyba ir maistas, vedėjas, fotografas, filmuotojai, apranga, jaunųjų šokis. Tiesa, šokį sukūrėme ir išmokome patys – tai buvo sekmadieninis „cardio“ užsiėmimas. Daug bendravome, svarstėme, šokome, kol galiausiai atėjo gegužės 5 diena!
 

 
Iš vakaro likome miegoti viešbutyje „Best Western Santaka“ prie Šv. Gertrūdos bažnyčios, kurioje ir vyko vestuvių ceremonija. Miegoti nuėjome tik paryčiais – stresas ir mintys, kad nieko neužmirštume darė savo. Tačiau ryte jaučiausi labai gerai, kaip ir mano būsimas vyras, kuris buvo visiškai atsipalaidavęs. Aš išvažiavau į grožio saloną, o Edvinas liko su filmuotojais ir fotografu viešbutyje. Kol buvau grožio salone, vyrukai įamžino jaunikio pasiruošimą. Man grįžus jaunikio nebebuvo, nes tarėmės, kad vienas kitą pamatysime tik prie altoriaus. Tas kelias minutes kai su mama skubėjome į bažnyčią prisimenu lyg per rūką – vienu metu net galva apsvaigo nuo visų įvykių! Mintyse galvojau: „tu išteki, šiandien tu išteki!“. Prie bažnyčios pasitiko diedukas ir užgrojo vargonai ir tada rodėsi, kad kraujas sustingo. Eidama į bažnyčią nieko nemačiau tik savo būsimą vyrą, kuris buvo baltesnis už bažnyčios sienas! Prisimenu kaip stipriai laikiau jį už rankos ir kiek daug visko mačiau jo akyse, kai žvilgčiojom vienas į kitą ir sakėme priesaiką. Tai buvo jautru ir labai nuoširdu – emocija, kurios nebepajusi ir nepakartosi.
 
 
Po ceremonijos mus pasitiko žiedlapiai, smuikas, šampanas, užkandžiai, sveikinimai ir tuomet kaip sakoma „pasileidome plaukus“. Vėliau vyko fotosesija – jos metu turbūt labiausiai ir pavargome, bet buvo verta! Kompanija buvo labai šauni – tad laikas neprailgo.
Į sodybą atvykome 18 valandą. Mamų sutikimas vėl suspaudė širdį. Po jo vyko trumpa fotosesija, sveikinimai ir prasidėjo vakarelis! Detalių nepasakosiu, bet pasakysiu, kad viskas buvo nuostabu ir suknelę nusirengiau tik 6 valandą ryte. Šėlom kaip pakvaišę!
 
 
Vestuvių dieną sėdėjome prie stalo su šeimomis ir draugais. Visi buvo tokie gražūs ir laimingi! Kaip gera buvo širdyje – didžiavausi mumis, kad sunkiomis minutėmis nenuleidome rankų. Nes tą dieną šypsenos ir buvimas kartu atpirko visus sunkumus ir išlaidas – nebuvo gaila nieko, tiesiog norėjome, kad tai nesibaigtų... Juk tame ir yra visa esmė ir, išvykus kažkur dviese susituokti, niekada nebūtume patyrę tokių emocijų.
 

 
Didžiausios rekomendacijos:
 
  • Kaimo turizmo sodyba „Ilgas kiemas“ – šeimininkai malonūs, maistas labai skanus, tvarka ir estetika aukščiausio lygio.
  • Vedėjas Giedrius Ribinskas su komanda – pusė alkoholio liko – manau tuom viskas ir pasakyta! Buvo nuostabu, viskas sustyguota, organizuota. Svečiai po šventes kalbėjo, kad pirmą kartą tokiose smagiose vestuvėse dalyvavo!
  • Fotografas Laurynas Butkevičius – susitikome pirmą kartą vestuvių dieną per fotosesiją! Ir kaip Jūs manote? Viskas buvo nepriekaištinga – jokio susikaustymo, nepatogumų ir galiausiai fantastiški rezultatai.
  • Už visą šventės dekorą, jaunosios puokštę ir šampano staliuką esame labai dėkingi Laimai Gliskaitei arba „Gėlės kitaip“. Kai atvykome po fotosesijos į sodybą buvome „apšalę“ nuo viso grožio!
  • Mūsų transportu pasirūpino classiccars4you.lt. Automobilis buvo ryškios burgundiškos spalvos, neapsakomo grožio. Tą dieną tikrai jautėmės išskirtiniai (ypač, kai valandą laiko stovėjome kamštyje ir visi negalejo atitraukti akių).
  • Ugnies šou „Fire Circle" – profesionalai – negalėjome patiketi tuo kas vyko ir kaip iš viso taip įmanoma. Likome labai sužavėti.
 
Istorija ir nuotraukomis pasidalino Daumantė ir Edvinas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
6

  
Susiję straipsniai
Papasakok savo vestuvių istoriją!

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Kaip gimė dviejų stichijų – Artūro ir Dalios vestuvės!

Kaip gimė dviejų stichijų – Artūro ir Dalios vestuvės!

Amžinas nuotakų klausimas: kas geriau palaidų ar surištų plaukų šukuosena?

Amžinas nuotakų klausimas: kas geriau palaidų ar surištų plaukų šukuosena?

Banner