Banner

Kodėl verta organizuoti vestuves po atviru dangumi?

Kodėl verta organizuoti vestuves po atviru dangumi?
 
Vestuvės po atviru dangumi yra daugelio jaunavedžių svajonė, tačiau vis dar vyrauja stereotipas, jog tokios vestuvės yra sunkiai įmanomos. Juk labai sunku numatyti, ar vestuvių dieną nelis lietus, ar vakare stipriai neatšals, o ką jau kalbėti apie didžiausius šventės malonumų gamtoje gadintojus – uodus! Tačiau vestuvių planuotoja Ieva Narkutė („Dreamers“) teigia, kad dėl visų šių nereikšmingų smulkmenų jaunieji neturės nerimauti, jei savo šventės planavimą patikės profesionalams. Patyrusi vestuvių organizatorė papasakojo, kokie yra šventės po atviru dangumi privalumai.
 
 
Greičiausiai ne kartą pasvajojote, kaip būtų puiku atšvęsti vestuves po atviru dangumi, kad Jūsų šventę papuoštų žvaigždės ir laukinė gamta. Pavyzdžiui miške – kur žalios samanos, kur pušų kvapas apgaubtų kiekvieną svečią, kur grotų saksofono muzika, kur visi patirtų tai, ko daugelis nepatiria per visą savo gyvenimą. O kas galėtų tam sutrukdyti? Lietus? Uodai, mašalai? Tikrai ne! Šiais puikiais technologijų laikais yra viskas, kas padėtų Jums patirti šventę be jokių pašalinių dirgiklių.
 
 
Pamąstykite, kiek kartų dalyvavote draugų, giminaičių vestuvėse, kurios vykdavo terasose, o salės išpuoštos gėlėmis, žvakėmis, likdavo it nepaliestos, kol tuo tarpu Jūs linksminotės lauke, ten kur visiems taip gera ir smagu. Tad galbūt bus daug protingiau organizuoti šventę gamtoje, ten kur tvyro tyras oras ir nėra jokio urbanizmo.
 
 
Nereikia manyti, kad Lietuva yra netinkama šalis tokio pobūdžio vestuvėms – taip tikrai nėra. Kas dar gali pasiūlyti gražesnes medžių jūras, tokį švarų paplūdimį (patikėkite manimi, pasaulis skęsta šiukšlėse – Tailandas, Maldyvai, viza Azija yra jose paskendusi, tad vertinkime tai, ką turime), kur dar gali susirinkti tiek Jums svarbių žmonių.
 
 
 
Užsimerkite, ar matote nepriekaištingą savo vestuvių šventę, vykstančią lauke? „Dreamers“ komanda jas jau ne tik mato, bet ir gali pasiūlyti, kaip viską įgyvendinti.  Mes nesame tie, kurie turi griežtus standartinius mokesčius, mes esame Jūsų draugai bei patarėjai, todėl visa vestuvių kaina yra labai tiksliai ir lanksčiai sudaroma pagal Jūsų galimybes, norus ir vizijas. Turime daug puikios dekoravimo patirties, be to, prie komandos prisijungė ir labai stiprūs koordinatoriai, kurie Jūsų šventę gali koordinuoti ir be vedėjų – belieka tik mėgautis, o visas detales patikėkite į mūsų rankas.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė vestuvių planuotojų komanda „Dreamers“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Monika ir Tomas. Meilė įšalo Liepkalnyje

Monika ir Tomas. Meilė įšalo Liepkalnyje

Neeilinis „Nuotakų Protmūšis“ Vilniuje!

Neeilinis „Nuotakų Protmūšis“ Vilniuje!

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves

Banner