Banner

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?
 
Paprastai vestuvių dieną jaunųjų ir pulko dienotvarkė būna visiškai suplanuota ir jie neturi nė minutėlės atsikvėpti ar žvilgtelti į mobilųjį telefoną. Tačiau, ar tą patį galima pasakyti ir apie likusius šventės dalyvius? Kol jaunieji su pulku linksminasi vestuvinėje fotosesijoje, važinėja iš vienos vietos į kitą – svečiai lūkuriuoja nuošalyje, važiuoja į namus arba nuobodžiauja pustuštėje sodyboje? Taip tikrai neturėtų būti – juk Jūsų svečiai taip pat ilgai ruošėsi šventei ir tikėjosi smagiai praleisti laiką. Tad štai kelios idėjos, kurios padės užimti Jūsų šventės svečius kol Jūs būsite užsiėmę pozuodami prieš objektyvą.
 
 
 

Muzika ir žaidimai


Jei ketinate vestuvinėje fotosesijoje užtrukti gana ilgai, pasiūlykite savo svečiams Jūsų palaukti sodyboje ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje vyks Jūsų šventės vakarinė dalis. Susitarkite su savo šventės vedėju, muzikantais ar didžėjumi, kad jie užimtų Jūsų svečius įvairiais smagiais žaidimais, užduotimis ir pasirūpintų nuotaikinga fonine muzika. Taip svečiams tikrai neprailgs laukimas, o Jums grįžus jie spinduliuos puikia nuotaika ir bus nusiteikę švęsti iki pat paryčių.
 
 

(Ne)suagusiųjų žaidimai

 
Kas pasakė, kad suaugusiesiems neįdomūs žaidimai? Tik pastatykite šventės vietoje milžiniškas „Jenga“ kaladėles ar didžiulį muilo burbulų tinklelį ir stebėkite, kaip Jūsų svečiai netikėtai vėl tampa mažais vaikais. Garantuota pramoga visiems svečiams – orientacinės rungtynės šventės vietos teritorijoje. Paslėpkite įvairiuose kampeliuose šventės atributiką, paruoškite užuominas, o laimėtojams paskirkite žaismingus prizus, kuriuos įteiksite sugrįžę iš vestuvių fotosesijos. Galite būti tikri, kad svečiai bus taip įsijautę į žaidimą, jog nė nepastebės, kad Jūsų nėra šalia!
 
 

Užkandžiai ir gėrimai


Pasirūpinkite, kad į šventės vietą atvykę svečiai turėtų galimybę užkąsti - juk prieš ceremoniją jie tikriausiai spėjo pavalgyti tik pusryčius, o iki vakarienės gali tekti šiek tiek luktelti. Tam puikiai tiks įvairūs užkandžių ir gėrimų barai – nuo mėsainių iki spurgų ir kavos baro ar net mobilaus kokteilių baro, kuris užtikrins vien geras laukimo emocijas.
 

Žaisminga fotosesija


Kol Jūs būsite užsiėmę pozavimu prieš objektyvą - pasirūpinkite, kad įsiamžinti galėtų ir Jūsų svečiai! Juk jie taip pat norės turėti smagių nuotraukų primenančių apie Jūsų šventę!  Gražiausiame šventės vietos kampelyje įrenkite unikalią fotosienelę ir padėkite šalia jo momentinį fotoaparatą, kad svečiai galėtų nusifotografuoti. Taip pat šalia galite padėti ir palinkėjimų knygą, į kurią svečiai galės įklijuoti nuotrauką ir parašyti Jums nuoširdų sveikinimą ar palinkėjimą. Jums taip pat gali padėti šiuo metu ypač populiarūs asmenukių veidrodžiai bei fotobūdelės, kurios ne tik leis svečiam įsiamžinti žaisminguose kadruose, bet ir suteiks Jūsų šventei šiuolaikiškumo.
 
 

Magijos šou

 
Norite tikrai nustebinti savo svečius? Kodėl gi neįtraukus jų į mistika apipintą magijos pasaulį? Pasikvieskite į savo šventę iliuzionistą, kuris užims Jūsų svečius, kol Jūs būsite vestuvių fotosesijoje. Unikalūs iliuzionisto pokštai ir triukai tikrai pakels Jūsų svečiams nuotaiką, todėl Jus jie sutiks su plačiomis šypsenomis ir pozityviomis emocijomis.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?

Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Banner