Banner

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?
Pirmasis jaunųjų šokis — tai vestuvių elementas, kurį įgyvendinti pasirenka didžioji dauguma porų. Žinoma, dažnai iniciatore tampa moteris, tačiau galite nė neabejoti, jog pasiruošimo procesas bus smagus ne tik jai, bet ir vyrui. Tam, kad pradėti mokytis nebūtų taip nedrąsu, šiame straipsnyje pateiksime keletą pagrindinių patarimų, kurie, tikimės, padės lengviau pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui.
 
Pradėkite ruoštis jam, likus ne mažiau nei 3 mėnesiams
Nors, kaip sako treneriai, išmokti šokį galima ir vos per 4 pamokas, tačiau į pasiruošimą įeina ne tik šokio žingsnelių žinojimas. Nesvarbu, ar nuspręsite pirmąjį šokį mokytis vieni ar kartu su mokytoju, kad galėtumėte be streso ir neskubėdami pasiruošti jam, pradėkite tai daryti likus ne mažiau kaip 3 mėnesiams iki Jūsų šventės. Kuo daugiau praktikuosite ir kuo daugiau turėsite laiko, tuo patogiau jausitės šokių aikštelėje bei tuo geresnį rezultatą pasieksite!
 
 
Pagalvokite apie muziką
Į pasiruošimą šokiui taip pat įeina ir muzikos pasirinkimas. Atrasti norimą kūrinį gali būti ne tokia lengva užduotis, kaip gali pasirodyti iš pat pradžių. Kad visas šis procesas būtų lengvesnis, rekomenduojama dainą ar muziką šokiui rinktis kartu su antrąja puse. Tokiu būdu galėsite išsirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jus ir tiks Jums abiem. Tiesa, dažnai poros turi savo dainas, kurios primena tam tikras draugystės akimirkas — jei ir Jūs turite tokią, nebijokite jos panaudoti pirmajam šokiui.
 
Nuspręskite, koks šokio stilius turėtų būti
Žinoma, klasikų klasika, kurią nuo seno renkasi didžioji dauguma jaunavedžių, yra lėtas valsas, visuomet atrodantis itin elegantiškai ir grakščiai. Kaip bebūtų, priklausomai nuo Jūsų išsirinktos dainos ar melodijos, lėtas valsas gali ir visai netikti. Tokiu atveju pagalvokite apie greitesnius šokių stilius, tokius kaip salsą, čia-čia-čia ar džaivą. Nors jie gali būti kiek sudėtingesni, tačiau šokių aikštelėje atrodys itin efektyviai ir žaismingai!
 
Apsvarstykite galimybę šokio mokytis su treneriu (-e)
Ne paslaptis, jog dalis porų, ruošdamiesi pirmajam šokiui savarankiškai, patiria daugiau vargo nei malonumo. Būtent dėl šios priežasties, jei turite galimybę, pasvarstykite apie profesionalaus šokių trenerio pagalbą. Net ir kelios pamokos kartu su juo ar ja gali padaryti didžiulį skirtumą, kalbant ne tik apie Jūsų pasirodymą, bet ir pasitikėjimą savimi. Taip pat šokių treneris (-ė) gali padėti ir susistatyti šokio choreografiją, jei patiems tai padaryti sunku ar tiesiog neturite tam daug idėjų.
 
 
Praktikuokitės
Labai svarbu, jog skirtumėte pakankamai laiko vestuvinio šokio repetavimuisi. Daugelis būsimų jaunavedžių atranda, jog šis pasiruošimo procesas yra be galo smagus ir dar labiau suartinantis. Be to, jei kažkas nesigauna iš pirmo karto, nenusiminkite ir nepraraskite vilties bei kantrybės. Treniruojantis tikrai viskas pavyks — šokiu galėsite mėgautis ne tik Jūs, bet ir Jūsų svečiai, kadangi reginys bus tikrai nepakartojamas!
 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems

Liko savaitė iki vestuvių? Patarimai, kaip išlikti ramiems

Dėmesio vertos Lietuvos vietos vestuvinei fotosesijai

Dėmesio vertos Lietuvos vietos vestuvinei fotosesijai

Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Tvarios vestuvės — kaip jas surengti?

Banner