Banner

Kokius vestuvinius kvietimus pasirinkti?

Kokius vestuvinius kvietimus pasirinkti?
 
 
Artėjant vestuvių šventei rūpesčių vis daugėja, o net ir menkiausia detalė yra nepaprastai svarbi. Nors gali atrodyti, kad viską apgalvoti laiko tikrai pakaks, dažniausiai šį procesą apsunkina pasiūlymų gausa. Ne išimtis yra ir vestuvinių kvietimų pasirinkimas. Įvairiausių rūšių, formų ir spalvų, pagaminti iš skirtingų medžiagų ar net skaitmeniniai... O gal verčiau kvietimus gamintis patiems? Apsispręsti, kurį variantą rinktis, išties sunku.
 
 

Vestuviniai kvietimai pagal užsakymą

 
Gali pasirodyti, kad užsisakyti vestuvinius kvietimus – patogus ir mažiausiai rūpesčių keliantis variantas. Žinoma, juk ir žaliavomis, ir gamyba bus pasirūpinta, o ką jau kalbėti apie dekoracijas, kurių pačiam rasti kartais gali būti labai sunku, tad laiko tikrai sutaupysite. Be to, nereikės rūpintis, kur galėtumėte įsigyti Jums tiksliai reikalingą dekoro elementų skaičių, kad netektų pirkti didžiuliais kiekiais, kuriais dažniausiai jie yra parduodami. Tačiau svarbu nepamiršti, kad rezultatai ne visada gali atitikti lūkesčius. Jei turite konkrečią idėją ar išsirinkę patikusį pavyzdį, tuomet problemų neturėtų kilti, bet jei vis dėlto pageidaujate specifinės spalvos ar formos kvietimo, gali užtrukti reikiamų medžiagų paieškos ar jų išvis neatsirasti. Nors dažniausiai taip nenutinka, nes gamintojai dirba operatyviai ir gali pasiūlyti išties originalių idėjų, vis dėlto kvietimų užsakymu reikėtų rūpintis kuo anksčiau.
 
Dar vienas svarbus veiksnys, lemiantis vestuvinių atributų pasirinkimą – kaina. Vestuvinių kvietimų kainos labai įvairios ir gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos eurų. Šiuos skirtumus lemia terminas, per kurį turi būti paruošti kvietimai, ir medžiagos. Pageidaujant įmantriau pateiktų, pavyzdžiui, butelyje ar medinėje dėžutėje, teks mokėti brangiau (paprastai tokie kvietimai kainuoja 3 – 4 eurus). Renkantis klasikinius – ko gero, pavyks išleisti mažiau (įprasti, ant storesnio popieriaus spausdinti kvietimai kainuoja apie 2 eurus, tačiau jei pastarieji bus dekoruoti juostelėmis, karoliukais ar kitomis detalėmis, kaina gali būti panaši, kaip ir anksčiau minėtųjų).
 

 

Elektroninis kvietimų variantas

 
Gyvename moderniais laikais, todėl nenuostabu, kad tai įtakos turi ir vestuvinių kvietimų pasirinkimui. Elektroninis jų variantas tampa vis populiaresnis. Pirmiausia taip yra dėl to, kad jį išsiųsti užtrunka kur kas trumpiau nei įprastus, o be to, ir padaryti tai gerokai paprasčiau (nereikia rūpintis vokais, stovėti eilėse pašte, jei kvietimą siunčiate į kitą miestą ar šalį, vežti ir įteikti kvietimą toliau gyvenantiems draugams bei giminaičiams). Praktiškiems ir taupantiems laiką žmonėms tai išties didelis privalumas. Be to, elektroninis variantas suteikia daugiau galimybių – kvietimas gali būti ne tik teksto, tačiau ir garso įrašo ar filmuotos medžiagos pavidalu. Vis dėlto, elektroniniai vestuviniai kvietimai neturi tokios išliekamosios vertės, svečiams gali kilti sunkumų juos peržiūrėti (ne visų naršyklių nustatymai vienodi), o ir atsakymo dėl dalyvavimo galite taip ir nesulaukti.
 
Galima rasti gausybę elektroninių kvietimų ruošos paslaugas siūlančių specialistų, kurie gausiai reklamuojasi internete. Kainos priklauso nuo kvietimo turinio (kokie kreipiniai bus vartojami, ar visuose jie bus vienodi ar kiekviename įrašomas svečio vardas, taip pat ar pageidaujate animacijų ir t.t). Elektroninių atvirukų kainos dažniausiai yra nustatomos individualiai.
 
 

Savos gamybos vestuviniai kvietimai

 
Didžiausias šio varianto privalumas – visiška laisvė. Patys galite rinktis spalvas ir formas, medžiagas ir jų rūšis. Patys galite kontroliuoti biudžetą. Tačiau tai taip pat ir daugiausiai laiko atimantis variantas. Reikėtų nepamiršti, kad teks patiems įsigyti ir visas žaliavas, o be to, rezultatas gali būti ne visai toks, kokio tikėjotės. Tačiau jei pasitikite savo jėgomis ir galite skirti tam laiko, savos gamybos vestuviniai kvietimai gali tapti net ir smagiu laiko praleidimu, o ką jau kalbėti apie artimųjų emocijas gavus Jūsų pačių rankomis paruoštą kvietimą.
 
 
 
 
Nepaisant tikrai didelių laiko sąnaudų, savadarbiai vestuviniai kvietimai gali būti kur kas mažesnė piniginė investicija, nei tokios pat rūšies užsakyti gaminiai. Tik derėtų nepamiršti, kad tam reikės skirti išties daug laiko ir jėgų, aplankyti ne vieną rankdarbių parduotuvę. Be to, nepamirškite pasirūpinti ir didesniu žaliavos kiekiu, ypač jei gamyba užsiimate pirmą kartą. Antraip sugadinus vieną ar kitą kvietimą, jos gali neužtekti paruošti numatytą kiekį kvietimų, todėl teks keliauti jų pirkti iš naujo, o juk galite ir nerasti.
 
Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, kiekvienas jų turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl rinkdamiesi nusistatykite prioritetus. Jei stinga laiko – geriausias sprendimas kvietimus užsisakyti. Jei esate modernių idėjų šalininkas – ko gero labiausiai tiks elektroninis variantas. Jei vis dėlto turite nedidelį biudžetą – sutaupyti padės savos gamybos kvietimai.
 
Vaizdo įrašai: youtube.com
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ką reikia žinoti prieš užsakant vestuvinius tortus ir saldėsius

Ką reikia žinoti prieš užsakant vestuvinius tortus ir saldėsius

Karščiausios 2017 metų vestuvių dekoro idėjos

Karščiausios 2017 metų vestuvių dekoro idėjos

Vestuvių fotografams trūko kantrybė!

Vestuvių fotografams trūko kantrybė!

Banner