Banner

Kiek reikia saldumynų saldžiajam stalui?

Kiek reikia saldumynų saldžiajam stalui?

 

Renkantis vestuvinius saldumynus, svarbu pagalvoti ne tik apie jų išvaizdą, skonį, bet ir apie jų kiekį. Labai dažnai jaunavedžiai pervertina savo ir svečių galimybes ir užsisako vestuvinių saldumynų gerokai daugiau nei jų iš tiesų yra suvalgoma. Tokiu būdu švaistomas maistas ir kartu jaunavedžių pinigai – todėl reikėtų saldumynų proporcijas įvertinti racionaliai. Dalinamės patarimais, kurie užtikrins, jog vestuvinių saldėsių Jūsų šventėje būtų pakankamai ir neliktų nereikalingo pertekliaus.

 

Torto pasirinkimas

Kad būtumėte tikri, jog niekam saldėsių per vestuves nepritrūks, reikėtų turėti omenyje, kad rekomenduojama vestuvinio torto dalis vienam žmogui yra 100 g – vienas gabalėlis. Visuomet reikia apsidrausti ir turėti kelias papildomas porcijas, jei šventėje atsirastų didesnių smaližių, neaplenksiančių saldaus stalo keletą kartų. Tarkime, jeigu svečių bus 40, pirkite tortą, sveriantį apie  4,5–5 kg.

Keksiukai

Jeigu saldžiam vestuvių stalui pasirinksite keksiukus, rekomenduojama jų porcija vienam svečiui yra vienas arba du keksiukai, priklausomai nuo jų dydžio.  O kadangi šventėje gali atsirasti smaližių, kurie norės desertą pakartoti, skaičiuokite vienam žmogui  apie 1,5 keksiuko. Todėl, jeigu Jūsų šventėje dalyvaus, – 40 svečių, reikės 60 keksiukų. 

Saldumynų stalas

Ruošiant desertų stalą vertėtų apsvarstyti ir individualius desertus, kurie patiekiami nedideliuose stikliniuose, keramikiniuose indeliuose ar ant blizgių padėkliukų. Jie ne tik atrodo gražiai – juos ir valgyti neabejotinai patogiau: kiekvienas mėgaujasi tik jam skirtu skanėstu. Toks atskiruose indeliuose patiekiamas desertas tampa ir puikia stalo puošmena.

Nusprendus neskirti dėmesio individualiems desertams, galima pagalvoti apie saldžius vieno kąsnio skanėstus ant saldėsių stalo. Juos būtų galima pačiupti einant pro šalį. Dideliuose padėkluose ar kelių aukštų piramidės formos stovuose išdėlioti įvairiaspalviai skanėstai atrodo gražiai. Saldiems mažiems kąsneliams galima rinktis įvairių rūšių skanėstus, tarp jų: triufelius, saldainius, migdolinius orinukus, zefyrus ar kremu perteptus morengus.

KONDITERIJOS PASLAUGOS JŪSŲ VESTUVĖMS >>

 

 

Nuotraukos: freepik.com

Šaltinis vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!

Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!

Banner