Banner

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie tobulą ir neužmirštamą vestuvių dieną bei labai tikisi, kad tą dieną neįvyks jokių kurioziškų situacijų. Žinoma, todėl daugelis nuotakų ir nusprendžia pasinaudoti vestuvių planuotojos paslaugomis – juk jos pagalba praverčia ne tik planuojant šventę, užsisakant paslaugas bei ieškant tiekėjų, bet atleidžia ir nuo visų vestuvių dienos rūpesčių. Tačiau ką daryti, jei Jūs savo didžiąją šventę planuojate savarankiškai? Tam, kad svarbiausia Jūsų gyvenimo diena vyktų be nesklandumų – labai rekomenduojame susikurti vestuvių dienos planą.

 

Vestuvių dienos planas yra tikslus, chronologine tvarka išdėliotas vestuvių dienos įvykių sąrašas nuo jaunųjų pasiruošimo, ceremonijos iki vakarienės, pobūvio ar net kitos dienos veiklų. Šiame plane turėtų būti pažymėtas tikslus veiklos laikas, taip pat rekomenduojama jame pasižymėti svarbiausius adresus ir telefono numerius.

Labai svarbu išsirinkti atsakingus asmenis

Nepaisant to, kad vestuves planuojate pati – tikriausiai nenorite savo šventės dieną rūpintis įvairiomis smulkmenomis ir gadintis nuotakos, jei kažkas vyksta ne pagal planą. Apie vestuvių planą turėtų žinoti vyriausioji pamergė ir pabrolys, liudininkai, piršliai, fotografas bei šventės vedėjai. Vyriausios pamergės pareiga šventės dieną yra pasirūpinti sklandžiu nuotakos pasiruošimu bei svarbiausių nuotakos asmeninių daiktų saugumu, na o vyriausias pabrolys turėtų prižiūrėti jaunikio pasiruošimą. Liudininkai gali būti atsakingi už ceremoniją, o piršliai už veiklas tarp ceremonijos ir vestuvių vakarinės dalies. Na, o šventės vedėjas turėtų žinoti visas vakarinės dalies smulkmenas nuo tostų ir sveikinimo kalbų iki žaidimų, torto pjaustymo bei vakaro šou. Taip pat, jei jaunieji užtrunka fotosesijoje, vedėjas turėtų užimti į šventės vietą atvykusius svečius tam, kad jie nenuobodžiautų.

Žinoma svarbu iš anksto susitarti su paslaugų teikėjais, kad viskas būtų paruošta laiku ir šventė vyktų be nesklandumų. Šiuo atžvilgiu taip pat reikėtų paskirti atsakingus asmenis, kurie esant reikalui, galėtų paskambinti maisto tiekėjams ar paslaugų teikėjams ir suderinti visas detales.

Na ir, žinoma, kiekvienai vestuvių dienos veiklai skirkite papildomas 20-30 minučių nenumatytoms situacijoms – taip išvengsite vėlavimo, streso ir galėsite ramiai mėgautis savo šventės akimirkomis.

Pateikiame Jums vestuvių dienos plano pavyzdį, kad planuoti savo šventę būtų dar paprasčiau!:

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Banner