Banner

Kokios vestuvės labiausiai įsimena svečiams?

Kokios vestuvės labiausiai įsimena svečiams?
 
 
Nepaisant to, kad planuojant vestuves, Jūsų interesai yra patys svarbiausi, reikėtų pagalvoti ir apie svečius. Jie skyrė savo laiką, rinko dovanas ir taip pat įnirtingai ruošėsi Jūsų vestuvėms, kad visokeriopai palaikytų Jus šią svarbią dieną. Tad jei norite, kad artimiausi žmonės jaustųsi laimingi ir gerai praleistų laiką, pasirūpinkite vienu ar keliais iš šių šventės elementų.
 
 
 
 

Puiki muzika

 
Muzikantų ar didžėjaus pasirinkimas yra tiesiogiai susijęs su šventės atmosfera. Jei muzika bus nuotaikinga – ji patiks daugumai šventės dalyvių ir jie jausis labiau atsipalaidavę. Prisiminkite geriausius vakarėlius, kuriuose yra tekę lankytis – tikriausiai Jums labiausiai įstrigo tai, kaip smagiai prisišokote su geriausiais bičiuliais. Tas pats galioja ir vestuvėms – išjudinkite savo svečius ir padarykite šią šventę neužmirštamą!
 

Trumpas laukimas tarp ceremonijos ir vakarinės dalies

 
Jei svečiai nėra vietiniai, o po ceremonijos ilgai tenka laukti vestuvių puotos – Jūsų svečiai tiesiog neturės kur nueiti ir ką veikti. Taigi, geriausia, kad vestuvių šventė prasidėtų kuo greičiau, kai dar nėra išblėsęs ceremonijos įspūdis, tuomet visi jausis puikiai nusiteikę ir niekam neteks nuobodžiauti. Tačiau jei ketinate ilgiau užtrukti fotosesijoje, pagalvokite apie tai, ką Jūsų laukdami veiks šventės dalyviai.
 
 

Paskirtos sėdėjimo vietos

 
Niekas nemėgsta varžytis dėl sėdėjimo vietų, saugoti vietas vėluojantiems ar grįžus iš šokių aikštelės, aiškinti kitam šventės dalyviui, kad ji atsisėdo į Jūsų vietą. Žinoma, nuspręsti, kas šalia ko sėdės kartais gali būti sudėtinga, tačiau patikėkite, Jūsų svečiai tikrai įvertins šias pastangas.
 
 

Aiškios kryptys

 
Jei ceremonijos ar šventės vietos yra sunkiai surandamos, būtinai aiškiai nurodykite maršrutus. Galite netgi atspausdinti mažus žemėlapius su nuorodomis. Juk nenorite, kad Jūsų svečiai vėluotų į šventę, nes buvo pasiklydę?
 

Vestuvių grotažymės (#)

 
Šiais išmaniųjų technologijų laikais, daugybė Jūsų šventės nuotraukų internete atsiras jau tą pačią akimirką. Iš anksto nustatę, kokios grotažymės turėtų būti naudojamos po nuotraukomis, ne tik lengviau jas rasite ir galėsite išsisaugoti asmeniniame albume, bet ir paskatinsite svečius įamžinti dar daugiau akimirkų. Jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus!
 

Fotosiena ir atributika

 
Fotosesija prie fotosienos yra puiki pramoga svečiams, o jei dar turėsite ir įvairių smagių atributų – visi tikrai šauniai pasilinksmins. Žinoma, patariame tam turėti momentinį fotoaparatą, tuomet svečių padarytas nuotraukas galėsite panaudoti palinkėjimų knygoje.
 

Trumpos sveikinimo kalbos

 
Skirkite sveikinimo kalboms ir tostams dviejų minučių limitą – tai turėtų būti pakankamas laikas kalbėtojui pasakyti, tai ką nori ir neprarasti auditorijos susidomėjimo.
 
 

Dainų pageidavimai

 
Vestuviniame kvietime, galite paprašyti svečių užrašyti dainas, kurias jie norėtų išgirsti šventės metu. Šių dainų sąrašą, kartu su savuoju, galėsite duoti vestuvių muzikantui ar didžėjui. Visi bus patenkinti, išgirdę savo pasiūlytas dainas!
 
 
Šios idėjos yra labai paprastas būdas parodyti dėmesį Jūsų vestuvių svečiams ir padėkoti, kad jie yra šalia Jūsų šią labai ypatingą dieną.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Žurnalo „Santuoka.lt“ viršelio fotosesija: „Meilės priesaika dviese“

Žurnalo „Santuoka.lt“ viršelio fotosesija: „Meilės priesaika dviese“

Ko savo vestuvėms neturėtumėte daryti pati!

Ko savo vestuvėms neturėtumėte daryti pati!

Banner