Banner

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!
 
 
Ne be reikalo yra sakoma, kad mada apsisuka ratu ir sugrįžta su trenksmu – šiemet galime stebėti daugybę atgimusių mados tendencijų, kuriomis pasaulis yra tiesiog apsėstas. Tačiau ar tai galioja ir vestuvėms? Juk balta nuotakos suknelė atrodo tarytum nusistovėjusi taisyklė – tad ką naujo čia dar galima sugalvoti? Tiesa, nieko naujo galvoti ir nereikės, nes aukštoji mada skelbia iš praeities atgimsiančias kelias nuostabias nuotakos įvaizdžio tendencijas!
 
 
 

Masyvūs auskarai

 
Jei iki šiol nuotakos auskarai kukliai slėpėsi po svyrančiomis garbanomis, tai dabar jų nepastebėti bus tiesiog neįmanoma! Kuo didesni, tuo geriau! O jau formų unikalumas – nuo sudėtingų, sunkių ir išlietų iš metalų iki rankų darbo, pagamintų iš įvairių audinių. Būkite žaismingos ir pasirinkite skirtingų formų auskarus – taip suteiksite savo įvaizdžiui unikalumo.
 

Lankeliai

 
Taip, taip – juos nešioja ne tik mažos mergaitės! Puoškite savo plaukus unikaliais lankeliais pagamintais iš metalų, perlų, deimantų, audinių ar jų kombinacijų. Šis nuostabus nuotakos aksesuraras puikiai tiks merginoms, kurios didžiąją dieną ruošiasi puoštis nuometu – jis ne tik atrodys įspūdingai, bet ir atliks tvirtinimo funkciją.
 
240a 242c
 

„Choker“ kaklo papuošalai

 
Tai ne visai įprasti kaklo papuošalai – jie yra prigludę prie pat kaklo, todėl ir jų pavadinimas yra kilęs nuo angliško žodžio „smaugti“. Šis aksesuaras labai išryškins nuotakos kaklą ir atrodys ypač moteriškai! Nuo nėriniuotų juostelių iki odos ir metalo – pasirinkimas yra tikrai didžiulis.
 

Viktorijos stiliaus rankovės

 
Viktorijos laikų stiliaus mada pasižymi sluoksniuotais audiniais, raukiniais ir pūstomis rankovėmis. Būtent pastarasis aprangos akcentas ir kėsinasi užkariauti vestuvių mados pasaulį! Tenka pripažinti, kad tokios rankovės atrodo ypač ekstravagantiškai!
 
nurit-hen-2017-bridal-long-puff-sleeves-deep-plunging-v-neck-sexy-unconventional-flowy-high-slit-a-line-wedding-dress-chapel-dress-3-mv nurit-hen-2017-bridal-long-sleeves-one-shoulder-heavily-embellished-bodice-elegant-side-slit-sheath-wedding-dress-sweep-train-21-bv
 

„Paukščio narvelis“

 
Taip vadinamas retro stiliaus nuometas, kuris dažnai uždengia dalį nuotakos veido ir yra padarytas iš reto tinklelio. Pasipuošusi šiuo nuometu atrodysite nepaprastai elegantiškai ir žavingai, tarsi nužengusi iš seno Holivudo filmo!
 
Enchanted-Atelier-Bridal-Accessories-Claire-Pettibone-Sophie-Gallette-7 BP13
 
Tai tik nedaugelis atgimsiančių vestuvių mados tendencijų, kurios kėsinasi užkariauti nuotakų širdis! Sekite naujienas tam, kad sužinotumėte daugiau!
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
10 filmų, kuriuos turėtų pamatyti kiekviena nuotaka!

10 filmų, kuriuos turėtų pamatyti kiekviena nuotaka!

Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?

Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?

5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

Banner