Banner

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?
 
 
Keramikinė statulėlė, įrašas su vestuvinėmis dainomis, raktų pakabukas su jaunųjų atvaizdu – klausiate, ką visa tai turi bendro? Tai dovanos, kurios Jūsų vestuvių svečiams bus visiškai nenaudingos ir neįdomios. O juk į jas investavote nemažą sumą pinigų ir tikrai nenorite, jog vos tik pasibaigus vestuvių šventei, jos atsidurtų šiukšlių dėžėje? Tačiau, kokios simbolinės dovanėlės išties patiktų Jūsų svečiams ir būtų jiems naudingos? Dalinamės idėjomis!
 
 
 

Kažkas valgomo!

 
Mažas saldumynų rinkinukas, indelis su medumi, gražiai supakuoti macaron‘sai – visos šios dovanėlės tikrai ilgai neužsibus Jūsų svečių namuose! Kodėl? Todėl, nes joms bus sunku atsispirti – svečiai norės jų paragauti, o ragaudami prisiminti nuostabias Jūsų šventės akimirkas. Dar geriau jei dovanėlės bus tiesiogiai susijusios su jaunavedžiais – Jūsų pačių gamintos uogienės stiklainis, saldumynai iš atostogų Paryžiuje, tradicinis Jūsų gimtojo krašto užkandis ir pan. Visi šie skanėstai leis Jūsų svečiams šiek tiek priartėti prie Jūsų asmenybės, suteiks dovanoms jaukumo ir daugiau vertės.
 

Jei dovana nėra valgoma, tegul ji būna naudinga!

 
Dovanos, kurios nėra naudingos, dažniausiai jau pirmąją dieną būna paslepiamos giliausiame namų stalčiuje, tad, kad taip nenutiktų ir su Jūsų vestuvinėmis dovanėlėmis, įteikite Jūsų svečiams kažką, kas jiems tikrai pasitarnaus buityje! Tai gali būti kvapni žvakė, šlepetės, gražus augaliukas, skėtis ar kitos naudingos dovanos. Be to, šios dovanos gali pasitarnauti ir šventės metu! Žvakės ir augaliukai vazonėlyje bus puiki stalo dekoracija, šlepetės pasitarnaus šokių aikštelėje, jei svečiai nepasirūpino patogesne avalyne, o skėtis bus puiki dovana per lietingas rudens vestuves.
 
 

Atsisakykite dovanų suasmeninimo!

 
Neklijuokite ant dovanėlių savo inicialų, vestuvių datos ar, dar blogiau, savo veidų nuotraukos nepadarydami galimybės visus šiuos atributus nuimti. Nors svečiams gali patikti matyti ant dovanėlių jų pačių simboliką, patikėkite dovanos su Jūsų inicialais tuoj pat atsidurs šiukšlių dėžėje! Leiskite miela dovanėle švečiams džiaugtis daug metų, be būtinybės kaskart žiūrėti į Jūsų veidus!
 

Pasirūpinkite gražiu dovanų įpakavimu!

 
Tai vienas pagrindinių dalykų, kuris privers Jūsų svečius parsinešti dovanėles į namus! Rimtai, kam gali nepatikti gražiai įpakuota dovanėlė? Kartais tampa visai nesvarbu, net tai, kas yra jos viduje!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Banner