Banner

Ką turėtumėte žinoti apie nuotakos manikiūrą?

Ką turėtumėte žinoti apie nuotakos manikiūrą?
 
 
Kiekviena nuotaka vestuvių dieną nori atrodyti nepriekaištingai – nuo galvos iki kojų pirštų galiukų. Nagučiai neturėtų būti išimtis! Juk į Jūsų grakščias rankutės ir jas puošiantį žiedelį visą dieną kryps ne tik vestuvių svečių akys, bet ir fotoobjektyvas. Šiurkščios rankos ir nedailus manikiūras nuotakos įvaizdžiui tikrai nesuteiks žavesio, o ir pati nesijausite visiškai pasitikinti savimi. Būtent todėl rankų odos priežiūra ir vestuviniu manikiūru turėtumėte susirūpinti kuo anksčiau. O mes dalinamės patarimais, kurie padės užtikrinti, jog Jūsų rankos vestuvių dieną būtų švelnios, nagučiai tvarkingi ir stilingi.
 

Tausokite savo rankas

 
Moters rankų grožis prasideda nuo suvokimo, jog jos nėra vien tik darbo įrankis ir kaip ir visoms kitoms mūsų kūno dalims, joms reikalinga meilė bei dėmesys. Todėl atlikdama namų ruošos darbus, naudodama įvairius cheminius valiklius ir kitas odą dirginančias priemones būtinai užsidėkite specialias pirštines. Kartkartėmis leiskite rankoms atsipalaiduoti ir palepinkite jas vonelėmis. Ypač naudinga tokią procedūrą atlikti prieš darant manikiūrą – nagų odelės išbrinksta, todėl jas lengviau pašalinti. Jei Jūsų rankų oda yra sausa ir pleiskanota, prieš voneles galite nušveisti ją specialiu rankoms skirtu šveitikliu. Na ir, žinoma, po visų procedūrų palepinkite savo rankų odą kremu – šaltuoju metų laiku maitinačiu, o šiltuoju drėkinančiu odą. Be abejo, odos ir nagų būklei įtaką daro ne tik išorinis rūpestis, bet ir vidinė sveikata – būtent todėl norėdamos turėti švelnias ir stangrias rankas bei tvirtus nagus, turėtumėte pasirūpinti, kad Jūsų organizmui netrūktų tam tikrų vitaminų. Gražiai odai būtini vitaminai A, C, E bei cinkas, o štai nagus puoselėja vitaminas H (biotinas), B6 bei galežis. Išpuoselėtos rankos ir nagai yra puikus pagrindas nepriekaištingam vestuviniam manikiūrui, kuris vestuvių dieną Jums suteiks pasitikėjimo savimi.
 
 
 

Bandomasis manikiūras

 
Taip, nuotaka, kuri nori būti tikra, jog vestuvių dieną atrodys tobulai, turi atlikti ne tik bandomąją šukuoseną ir makiažą, bet ir bandomąjį manikiūrą. Jei nuolat lankotės pas manikiūro meistres, viskas daug paprasčiau, nes prieš vestuves galite išbandyti daugybę vestuvinio manikiūro variantų ir šventei pasirinkti labiausiai patikusį ir derantį su Jūsų vestuvių stiliumi. Tačiau jei manikiūro meistrės kėdėje atsiduriate labai retai ir dar nesate suradusi patikimos meistrės, kurios darbai Jus visiškai tenkintų ir kaskart maloniai nustebintų, būtinai susitarkite dėl bandomojo manikiūro. Taip ne tik galėsite įsitikinti ar pasirinkta profesionalė sugeba įgyvendinti Jūsų viziją, bet ir pamatysite ar Jūsų įsivaizduojamas nagų dizainas iš tiesų dera prie rankų ir viso vestuvinio įvaizdžio.
 
 
 

Paprastumas žavi!

 
Nesvarbu, kokio stiliaus bus Jūsų suknelė, šukuosena ar netgi visos vestuvės – nagai neturėtų būti tas įvaizdžio akcentas, kuris pirmasis krenta į akis. Nepaisant visko – vestuvės yra elegantiška šventė, todėl įmantrią nagų dailę ir iššaukiančias spalvas reikėtų palikti kasdienai. Dažniausiai savo vestuvėms nuotakos renkasi klasikinį prancūzišką manikiūrą arba lakuoja nagus viena spalva – dažniausiai švelniai rausva arba raudona. Merginos, kurios nori vestuviniam manikiūrui suteikti šiek tiek daugiau žavesio paprašo savo meistrės ant nagų įkomponuoti mažus deimančiukus ar smulkius raštus. Svarbiausia kuriant nagų įvaizdį nepersistengti ir neišmarginti kiekvieno nagučio skirtingais raštais – tai ne tik atkreips dėmesį, bet ir atrodys neskoningai.
 

Kas madinga 2018 metais?

 
Kaip jau minėjome anksčiau, šiais metais nagų dailėje vyrauja natūralumas ir paprastumas. 2018 metais madingiausios bus šviesios, švelnios, pastelinės spalvos, derinamos su aukso, sidabro ar juodos spalvos akcentais. Juodi nagučiai iš kasdienybės taip pat pereina į vestuves – juos rinksis stilingiausios ir moderniausios nuotakos. Nagų daile bus pušiami tik vienas ar du rankos nagučiai, kad manikiūras neatrodytų pernelyg iššaukiantis. Vestuviame manikiūre vyraus įvairios geometrinės formos, kurios išstums seniau madingais laikytus nėrinukus, kaspinėlius ir gėlių raštus. Ypač madingi nagų įvaizdžiai 2018 metais – ombre ir marmuriniai nagai.
 
Easy-Blocks-In-Color-Nail-Art DIY Makeup Tutorials : Black and White Geometric Nail Designs | 9 Minimalist Nail Art Designs For Sprin...https://diypick.com/beauty/diy-makeup/diy-makeup-tutorials-black-and-white-geometric-nail-designs-9-minimalist-nail-art-designs-for-sprin/
best-nail-art-blogs Nail Art - Happy Nails
chic-elegant-nude-nail-art White-and-golden-shimmer-nail-art-for-oval-nails
Nails Art ideas (source: Pinterest) #nails #nailsart #nailsartideas @briospa french-nail-art-with-crystals-moon-nail-ideas
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 

 


Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Atsiplaiduokite ir pasirūpinkite savo grožiu lyg tikra Kleopatra!

Atsiplaiduokite ir pasirūpinkite savo grožiu lyg tikra Kleopatra!

Procedūros, kurių prieš vestuves verčiau venkite!

Procedūros, kurių prieš vestuves verčiau venkite!

Banner