Banner

Dilema: kokia bus mūsų šventės vieta?

Dilema: kokia bus mūsų šventės vieta?
 
 
 
Kad Jūsų šventė būtų harmoninga ir pasakotų vieną istoriją – labai svarbu, jog joje vyrautų vientisas stilius. Nuo vestuvinės suknelės iki šventės vietos – visi atributai turi būti tarpusavyje susiję. Šiuo atžvilgiu, šventės vieta  yra ta erdvė, kurioje lengviausia perteikti Jūsų vestuvių viziją. Ir mes kalbame ne tik apie dekoro elementus! Vestuvių stilių gali išduoti ir pati šventės vieta!
 
 

 

KAIMIŠKO STILIAUS VESTUVĖS

 
Kaimiško stiliaus (angl. „rustic“) vestuvės pasižymi gaivia žaluma, buities reikmenų panaudojimu dekoracijoms ir, žinoma, autentiškomis vietomis. Tad šioms vestuvėms švęsti labiausiai tiks kaimo turizmo sodyba, Jūsų senelių sodyboje išlikęs unikalus medinis svirnas ar net senas malūnas. Be to šio stiliaus vestuves šiltuoju sezonu kuo puikiausiai galite švęsti ir po atviru dangumi, pavėsinėje ar palapinėje. Tik įsivaizduokite nusvirusiose šimtamečių medžių šakose kabančias lempučių girliandas, ilgus vaišėmis nuklotus stalus ir visai netoliese čirškiančius žiogus – tokios šventės niekas nenorės palikti iki pat paryčių!
 
 

PRABANGAUS STILIAUS VESTUVĖS

 
Šio stiliaus vestuvės yra visiška priešingybė kaimiškoms vestuvėms. Ir mes tikrai neturime omenyje jų planavimui išleidžiamos sumos! Jei kaimiškų vestuvių dekore galima pamatyti daugybę rakandų, stiklainių ir laukinių augalų, tai prabangaus stiliaus vestuvėse dominuoja masyvios gėlių kompozicijos, auksu tviskančios žvakidės, veidrodžiai ir karališkas deimantų blizgesys. Dažniausiai tokio stiliaus vestuvės švenčiamos vilose, dvaruose, restoranuose ar prabangių viešbučių pokylių salėse. O kartais pasirenkamos net pilys!
 

 

ROMANTIŠKO STILIAUS VESTUVĖS

 
Nors daugelis žmonių mano jog romantiško stiliaus vestuvės – tai vestuvės, kuriose dominuoja rausvi atspalviai ir žaismingos gėlių kompozicijos, iš tiesų šis stilius visada buvo siejamas su nuostabiu gamtos grožiu. Taigi, romantiškų vestuvių fonu tampa išskirtiniai kraštovaizdžiai: jūra, prieplauka, ežero krantas ar senas vynuogynas. Švęsdami savo vestuves tokioje vaizdingoje vietoje tikrai sumažinsite dekoravimo išlaidas – juk nieko nėra gražesnio už „Motulę“ gamtą!
 
 

MODERNAUS STILIAUS VESTUVĖS

 
Tokio stiliaus vestuvėms būdingos tikrai išskirtinės šventės vietos. Įsivaizduokite vestuvių vakarėlį apleistos gamyklos pastate, botanikos sode, planetariume ar net lėktuvo angare - argi tai neatrodytų išties didingai? Modernios vestuvės paprastai vyksta dideliuose, sudėtinguose statiniuose ar senuose pramoniniuose pastatuose – pastarieji tarsi prikeliami naujam gyvenimui. Dekoro elementuose taip pat vyrauja netikėti sprendimai – tropiniai lapai, įmantrios geometrinės figūros, kristalai ar marmuro gaminiai. Dažnai šaltos betono sienos atgyja pasitelkus unikalias augalų kompozicijas ir įspūdingus šviesos efektus.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Šventės vietos, kurios dar priima užsakymus šiai vasarai!

Šventės vietos, kurios dar priima užsakymus šiai vasarai!

Banner