Banner

Modernus ar klasikinis vestuvinis automobilis?

Modernus ar klasikinis vestuvinis automobilis?
 
 
Rinkdamiesi vestuvinį transportą, jaunieji turėtų gerai pagalvoti, kokį vaidmenį jis atliks šventėje bei kaip sugebės ją papildyti. Tai reiškia, kad automobilis turi atspindėti visos šventės viziją. Nepaisant skirtingų automobilių modelių, pirmasis klausimas, į kurį turėtumėte sau atsakyti: „Modernumas ar klasika?“. O, kad apsispręsti būtų lengviau pateikiame Jums šių stilių automobilių privalumus ir trūkumus.
 
 
 
 

KLASIKINIAI AUTOMOBILIAI – IŠSKIRTINĖ PRABANGA AR NUOŠIRDI ROMANTIKA?

 
Senovinius klasikinio stiliaus automobilius galima apibūdinti dvejopai – prabangūs ir žaismingi. Iš tiesų tai, kokį įvaizdį Jūsų šventei suteiks klasikinis automobilis, labai priklauso nuo jo markės. Pavyzdžiui, ilgi automobiliai, tokie kaip kadilakas, atrodo ypač prabangiai – tad jie puikiai tiks ekstravagantiškoms ir ištaigingoms vestuvėms. Tokie automobiliai primena „retro“ stilių ir nuneša mus į filmo „Krikštatėvis“ siužeto laikus. O štai senovinis „vabaliukas“ ir hipiški autobusiukai atrodo ypač žaismingai – tad jie puikiai tiks vintažinėms ar „rustic“ stiliaus vestuvėms. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo automobilio spalvos pasirinkimo. Jei pasirinksite juodos, baltos ar raudonos spalvos automobilį – jis atrodys kur kas prabangiau ir klasiškiau, na o ryški ar pastelinė spalva suteiks automobiliui žaismingos romantikos. Žinoma, senovinius automobilius nėra taip paprasta surasti – juk daugelis jų yra antikvarinės vertybės. Būtent todėl gali būti, jog jų kaina taip pat bus aukštesnė. Be to, nereikėtų pamiršti, jog šie automobiliai gerokai skiriasi nuo šių laikų automobilių – todėl jų valdymas bus kur kas sudėtingesnis
 
 

MODERNŪS AUTOMOBILIAI – PAPRASTAI NEPAPRASTA?

 
Nauji, modernūs automobiliai kiekvienai šventei suteiks išskirtinės prabangos. Tokio stiliaus automobiliai puikiai tiks tradicinėms vestuvėms. Žinoma, jie nėra tokie įpareigojantys – tad puikiai derės prie daugelio vestuvių stilių. Šiandien daugelis jaunųjų užsako naujų modelių automobilius ne tik sau, bet ir savo palydai – tokia prabangių automobilių virtinė tikrai atkreipia aplinkinių dėmesį. Ypač šventiškai atrodo juodos arba baltos spalvos automobiliai. Be to, galite rinktis iš daugybės markių ir modelių! Vienas iš populiarių jaunavedžių pasirinkimų yra prabangūs limuzinai, kuriuose linksmintis gali visas pulkas. Na, o jei norėtumėte šiek tiek daugiau erdvės šokiams, kodėl nepasirinkus vakarėlių autobusiuko? Tiesa, jei nusprendėte užsisakyti modernaus stiliaus automobilį tik jauniesiems – jis tikrai gali išnykti tarp minios kitų transporto priemonių. Daugelis svečių gali tiesiog pamanyti, jog į šventę atkeliavote su savo asmeniniu transportu. Tad jei norite išsiskirti, reikėtų pagalvoti apie originalius automobilio dekoravimo sprendimus.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Vestuvinio žiedo nešiojimas – poros susitarimas?

Užkandžiai, kurie nustebins Jūsų vestuvių svečius!

Užkandžiai, kurie nustebins Jūsų vestuvių svečius!

Banner