Banner

Kodėl nereikėtų atsisakyti pirmojo šokio?

Kodėl nereikėtų atsisakyti pirmojo šokio?
 
 
Dažnai jaunavedžiai atsisako vestuvinio šokio idėjos vien dėl to, nes pernelyg nepasitiki savo jėgomis. Jie mano, kad nėra pakankamai lankstūs, nejaučia ritmo ir šokdami per vestuves tiesiog apsikvailins prieš draugus ir artimuosius. Tikriausiai žinote, kad nei vienas žmogus negimsta šokėju ir viskas yra išmokstama. Bet kokiu atveju vestuvinis šokis yra įsimintina šventės akimirka, kuri sukelia neapsakomai malonias emocijas ir nudžiugina svečius, todėl jos jokiu būdu nederėtų praleisti – po daugelio metų dėl to galite labai gailėtis!
 

PROFESIONALO PAGALBA


Jei manote, kad nesate puikūs šokėjai, tikrai neturėtumėte nuleisti rankų dar nepabandę apsilankyti pas šokių mokytoją. Specialistai gali visiškai pakeisti Jūsų požiūrį ir po kelių savaičių suksitės parketu tarsi tikri profesionalai! Išmoksite šokių žingsnelius, pajausite ritmą, o, svarbiausia, praleisite nepakartojamai brangų laiką su mylimu žmogumi.
 
 

ORIGINALUS PASIRINKIMAS


Jei romantiški valso žingsneliai visiškai neatitinka Jūsų charakterio, tuomet galite paieškoti originalių vestuvinio šokio alternatyvų. Tai gali būti ne tik skirtingi šokiai – nuo rumbos iki bačatos, bet ir visiškai išskirtinis šokio pateikimas – pavyzdžiui, bendras šokis su visais vestuvių svečiais!
 


BŪKITE DRĄSŪS!


Vestuvės yra Jūsų šventė, todėl kurdami vestuvinį šokį neturėtumėte galvoti apie kažkieno kritiką – svarbiausia, kaip šokio metu jaučiatės patys. Šokti su mylimu žmogumi – nepaprastas jausmas. Tad išdrįskite būti savimi ir šokti taip, tarsi šokių aikštelėje būtumėte vieni. Juk vestuvių dieną svarbiausia atsipalaiduoti ir mėgautis švente!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Banner