Banner

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!
 
 
Šukuosena yra vienas iš nuotakos įvaizdžio akcentų, kuris prisideda prie nuoseklaus jos stiliaus ir charakterio atskleidimo. Tikriausiai jau ne kartą esate įsitikinusi nepaaiškinama šukuosenos galia sukurti nepriekaištingą įvaizdį ir kartais, deja, jį visiškai sugriauti! Būtent todėl, tinkamos šukuosenos pasirinkimas nuotakai yra labai svarbus! Tačiau, kaip tai padaryt?
 
 
 

BŪKITE SAVIMI


Beveik kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti išskirtinai graži – ir sakydami „išskirtinai“ turime omenyje, jog jos nori visiškai pakeisti savo įvaizdį – įsikūnyti į jų mylimą aktorę, dainininkę, tapti ilgai siektu idealu, kuris, anot jų, yra labai nutolęs nuo dabartinės realybės. Ir tai yra didžiausia nuotakų klaida! Vestuvės tai nėra metas, kai turite tapti kitu žmogumi – tai metas, kai turite parodyti gražiausias savo savybes, dėl kurių Jūsų mylimasis Jus ir pasirinko. Tad prieš vestuves nepulkite stačia galva keisti plaukų spalvos ar nusirėžti ilgai puoselėtas kasas vien dėl to, jog vestuvių dieną atrodytumėte kaip Jūsų mylima dievaitė. Verčiau rinkitės kirpimus ir šukuosenas, su kuriomis jaučiatės patogiai ir, svarbiausia, su kuriomis jaučiatės savimi. Tik taip vestuvių dieną galėsite nuoširdžiai priimti savo privalumus ir trūkumus tarsi neatsiejamą Jūsų asmenybės dalį.
 


ŠUKUOSENA – CHARAKTERIO ATSPINDYS


Įsivaizduokite valiūkišką merginą, nuolat trykštančią energija, nebijančią susipurvinti kvailiojant pelkėje ir galinčią prisijungti prie bet kokios beprotiškos idėjos – ar įsivaizduojate šią merginą savo vestuvių dieną pasipuošusią skrupulingai nudailintu griežtu kuodu? Tikriausiai ne! Ir mes tikrai nesakome, kad ši šukuosena jai tikrai nėra tinkama – svarbiausia tai, ar ji ja pasipuošusi sugebės jaustis savimi. Juk pasitikėjimas savimi – tai sugebėjimas būti savimi, net ir tada, kai iš tavęs yra tikimasi kažko daugiau.
 

KĄ APIE JUS PASAKO ŠUKUOSENA?


Pagrindiniai šukuosenos aspektai, kurie prisideda prie žmogaus įvaizdžio kūrimo yra spalva ir kirpimas. Plaukų spalva, šuo atveju yra įgimtas bruožas – o žmogaus charakteris formuojasi jam augant. Todėl natūralu, jog kartais plaukų spalva nebeatitinka žmogaus charakterio. Šiandien tokią situaciją labai lengvai padeda ištaisyti kirpėjai plaukų dažymu. Tiesa, plaukų spalvaturėtų tikti prie žmogaus odos ir akių spalvos – tuomet įvaizdyje vyraus harmonija. Tačiau maištingos asmenybės dažnai pasirenka ir ne tokias natūralias spalvas. Taip pat žmogaus įvaizdį gali formuoti ir plaukų kirpimai – priklausomai nuo plaukų ilgio ir formos, galima sukurti visiškai skirtingą stilių.
 
 

KOKIA TURI BŪTI NUOTAKOS ŠUKUOSENA?

Nuotakos įvaizdis, kartu ir šukuosena, turi derėti prie vestuvių šventės stiliaus. Na, o vestuvių stilius turėtų būti pasirenkamas pagal jaunųjų asmenybes. Prabangaus stiliaus vestuvėms tiks tvarkingos, o kartais net ir griežtos, šukuosenos: kuodukai, garbanos, tvirtai susegtos bangelės. Tokios šukuosenos Jūsų įvaizdžiui suteiks rafnuotumo ir elegancijos. Romantiškoms ar „rustic“ stiliaus vestuvėms labai tinka laisvos garbanos arba kasos. Vintažiniam ar retro stiliaus nuotakos įvaizdžiui taip pat galima rinktis griežtus kuodukus, tačiau jie turėtų būti arba pakelti į galvos viršų arba nuleisti visai ties kaklo linija, priekyje suformuotos kelios bangelės. Prie tokių šukuosenų ypač tiks „paukščio narvelio“ stiliaus nuotakos nuometas. Modernaus stiliaus nuotakoms labiausiai tiks vadinamosios „antros dienos“ šukuosenos, kurios sudaro natūralių plaukų įspūdį – tik mažytis plaukų stilisto prisilietimas!

 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt


Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?

Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Banner