Banner

Ar dar reikalingi žaidimai vestuvėse?

Ar dar reikalingi žaidimai vestuvėse?
 
Šiandien daugelis jaunavedžių rinkdamiesi vestuvių vedėjus savo šventei išsikelia kriterijų – jokių gėdingų vestuvinių žaidimų. Vestuviniai žaidimai  nuo seno buvo naudojami kaip efektyvus būdas užimti svečius tarp kitų vestuvių programos dalių. Tiesa, kai kurie žaidimai taip prigydavo, jog kartodavosi kone kiekvienose vestuvėse. Galbūt tuomet vestuvinių žaidimų vertė šventėje ir sumenko – keliose vestuvėse apsilankę jaunavedžiai jokiu būdu nenorėjo, kad tokie patys žaidimai būtų ir jų šventėje. Ką jau kalbėti apie tai, jog kai kurie žaidimai jų dalyvius priversdavo pasijusti išties nepatogiai. Tačiau ar įmanoma vestuvių šventė be žaidimų ir kokie vestuviniai žaidimai nepatenka į gėdingų žaidimų kategoriją?


Užmezgamas ryšysŽaidimai yra išties puikus būdas pašalinti iš šventės monotoniją, leisti svečiams atsikvėpti nuo šokių ir, žinoma, pasijuokti. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl vestuvėse yra organizuojami patys įvairiausi žaidimai. Iš tiesų vestuviniai žaidimai padeda vedėjui pažinti auditoriją ir užmegzti su ja ryšį. Svarbiausia, kad Jūsų vestuvių vedėjas sugebėtų pajausti, kurie žmonės mėgsta dėmesį, o kuriems daug maloniau išlikti stebėtojo vaidmenyje. Juk niekam nėra malonu būti verčiamam daryti tai, ko jis nenori – būtent tada ir atsiranda nepasitenkinimas vestuviniais žaidimais ar net ir visa vestuvių švente.

IEŠKOTE NUOTAIKINGŲ ŽAIDIMŲ SAVO ŠVENTEI? Peržiūrėkite idėjas>>
 
 

Svarbu tinkamas pateikimasTaigi, vestuvinių žaidimų sėkmė labai priklauso nuo vestuvių vedėjo sugebėjimo juos pateikti. Tik profesionalus vestuvių vedėjas net ir patį banaliausią žaidimą sugebės pateikti kaip nuotaikingą ir būtiną vestuvių programos dalį. Vestuviniai žaidimai privalo būti kruopščiai apgalvoti ir išsivystyti natūraliai, kad svečiai nejučia į juos įsitrauktų ir norėtų juose dalyvauti patys, o ne verčiami vestuvių vedėjo.
 
IEŠKOTE VESTUVIŲ VEDĖJO? Apsilankykite kataloge >>


Kokių žaidimų nereikiaKiekviena vestuvių auditorija yra labai skirtinga, todėl dar prieš šventę turėtumėte pasitarti su savo vestuvių vedėju ir įspėti jį, kokie žmonės dalyvaus Jūsų šventėje. Pagal Jūsų svečių apibūdinimą vedėjas galės paruošti jiems labiausiai tinkančius žaidimus. Taip pat turėtumėte pasakyti vestuvių vedėjui, kokių žaidimų savo vestuvėse tikrai nepageidaujate. Daugelis jaunavedžių nenori, kad jų šventėje būtų organizuojami vulgarūs žaidimai, žaidimai, kuriuose yra pasityčiojama iš svečių išvaizdos arba žaidimai, kuriuos jau yra tekę matyti daugelyje kitų švenčių.


Kuo pakeisti žaidimus?Tiesa, vis daugiau porų šiandien vestuvinių žaidimų visiškai atsisako. Tačiau tokiu atveju reikėtų pagalvoti, kokia kita veikla užimsite svečius vestuvių vakarinės programos metu. Tai gali būti linksmi vaizdo įrašai, svečių pristatymai, šokėjų ar iliuzionisto pasirodymas. Viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės ir biudžeto. Be to, visada galite pasitarti su savo vestuvių vedėju ir paieškoti nestandartinių sprendimų drauge.
 
IEŠKOTE PRAMOGŲ VESTUVĖMS? Apsilankykite kataloge >>
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Banner