Banner

Viena nuotaka – dvi vestuvinės suknelės?

Viena nuotaka – dvi vestuvinės suknelės?
 
 
Vienos nuotakos ieško vestuvinės suknelės, su kuria jaustųsi patogiai visą vestuvių dieną, o štai kitos nusprendžia būti pasipuošusios išskirtinio grožio suknele, kuri galbūt nėra tokia patogi, tačiau atrodo išties įspūdingai vestuvinėse nuotraukose. Tiesa, šią nepatogumo problemą gudrios nuotakos išsprendžia labai paprastai – vakare persirengia į daug patogesnę ir paprastesnę (ne visada!) suknutę. Tad kokia turėtų būti antroji nuotakos suknelė ir kuo ji gali pasitarnauti?
 
 

Svarbiausia patogumas?


Dažniausiai savo mylimą vestuvinę suknelę vakaro eigoje nuotakos iškeičia į kuklesnę, nes ši būna pernelyg nepatogi ir suvaržo judesius. Jei dieninėje šventės dalyje tai yra toleruojama dėl gražių kadrų – tai vakare nuotakoms nesinori nieko kito kaip tik atsipalaiduoti po daugybės dienos įspūdžių ir nusimesti ilgą, pūstą arba nepatogią suknelę. Būtent todėl antroji nuotakos suknelė paprastai būna pirmosios priešingybė – trumputė, lengvutė, tačiau vis tiek išskirianti nuotaką iš aplinkinių.
 


Žavus įvaizdžio pokytis


Antra vestuvinė suknelė gali visiškai pakeisti nuotakos įvaizdį! Todėl dažnai merginos persirengia į kitą suknelę ne tik dėl patogumo, bet ir norėdamos šiek tiek pasikeisti. Antroji nuotakos suknelė tikrai neprivalo būti trumpa ar pernelyg paprasta – svarbiausia, kad su ja galėtumėte laisvai judėti ir šokti. Šiais dinamiškais laikais du kartus per dieną pakeisti savo įvaizdį yra tikrai ne naujiena! Juk ir į vakarėlį neeinate apsirengusi tais pačiais drabužiais, kuriuos dėvite darbe? Vakarinėje vestuvių dalyje Jūsų laukia linksmybės ir šokiai – tad rinkitės kur kas žaismingesnę suknelę ir nebijokite akį rėžiančių žvilgančių detalių – galbūt dienos metu jos gali atrodyti pigiai, tačiau vakariniame apšvietime atrodys išties stilingai ir įspūdingai.
 
IEŠKOTE VESTUVINĖS SUKNELĖS? Apsilankykite kataloge>>
 
Savo įvaizdžiui naujumo suteiksite ir šiek tiek pakeitusi šukuoseną bei makiažą – pavyzdžiui palaidų plaukų šukuoseną pakeitusi į surištų, o švelniai rausvą lūpdažį į sodriai raudoną ar net burgundišką. Nebijokite eksperimentuoti ir parodykite, jog galite būti universali.


Kada ir kodėl verta turėti antrą vestuvinę suknelę?


Antra vestuvinė suknelė Jums tikrai pasitarnaus, jei pirmoji yra ypač nepatogi, sunki ir suvaržanti judesius. Galbūt ši suknelė Jums yra tarsi tikras meno kūrinys, tačiau išbuvusi su ją visą formaliąją šventės dalį, galite leisti sau ir atsipalaiduoti. Taip, dieną Jūs būsite visų dėmesio centre – suknelei kur užkliuvus, ją pataisys mama, į tualetą Jus lydės pamergės, geriausia draugė prilaikys suknutę, kad ši neišsipurvintų, tačiau ar tikrai norite, kad visi svečiai Jus šitaip sergėtų ir vakare? Leiskite mėgautis šventė ir jiems ir sau.
 
 
Taip pat, antra vestuvinė suknelė Jums bus labai naudinga, jei vestuves ketinate švęsti rudens sezonu. Kodėl? Todėl, nes šiuo metų laikų paprastai būna lietinga, visur telkšo purvynai ir čeža nuo medžių nukritę lapai – o tai Jūsų ilgai vestuvinei suknelei yra tikrų tikriausias košmaras! Tad, jei nenorite visą likusią šventę slėpti savo išpurvintos suknelės nuo aplinkinių akių, pasirūpinkite, kad turėtumėte kuo persirengti Juk tokios gražios šventės metu norite visą dieną jaustis graži, tvarkinga ir savimi pasitikinti?
 
Nusprendusios įsigyti antrą vestuvinę suknelę sau tikrai padėkosite ir jaunavedžių šokio metu. Galbūt su ilga pūsta suknele iš šalies atrodysite labai grakščiai, tačiau pati tikrai nesijausite patogiai. Juk tiek ilgai ruošėtės šiai nuostabiai akimirkai, ne kartą varstėte šokių studijos duris ir sutrypėte ne vienus batelius – tad kodėl gi dabar neparodžius kaip mikliai judinate kojytes? O po daugybės sluoksnių tiulio sijonu jų tikrai nesimatys!
 

Suknelė ar kostiumėlis?


Kostiumėlis – puikus būdas išsiskirti drąsiai ir šiuolaikiškai nuotakai, kuri netiki stereotipais! Be to, šis aprangos sprendimas Jums leis jaustis laisvai ir nesuvaržys judesių. Galbūt todėl garsiausi pasaulio dizaineriai pranašauja, kad 2018 metais kelnių kostiumėliai vestuvėse bus labai madingi. Na, o jei kelnės Jums atrodo per daug drąsiai ir ekstravagantiškai – kuo puikiausiai galite rinktis ir sijono bei palaidinės komplektą.
 

Transformuojamas kostiumėlis


Dar viena išeitis nuotakoms, kurios nenori visiškai pakeisti savo vestuvinio įvaizdžio – transformuojamas kostiumėlis. Tai vestuvinė suknelė, kuri susideda iš glaustinukės bei ilgo ir trumpo sijono. Tad dienos metu galite puoštis ilgu, pūstu sijonu, o vakare jį pakeisti į trumpesnį žaismingą sijonėlį, su kuriuo galėsite nevaržoma linksmintis iki pat paryčių.

Transformuojamas suknelės modelis


Jei norite bent minimaliai pakeisti savo įvaizdį – galite pasirinkti transformuojamą suknelės modelį. Paprastai tai būna suknelės, prie kurių prisisega ilgesnis, pūstesnis sijonas arba ilgas suknelės šleifas. Tokios suknelės atrodo labai prabangiai, tačiau vakare su ja jaustumėtės nepatogiai. Todėl visi suknelę apsunkinantys elementai prie jos yra pritvirtinami taip, jog būtų lengva nuimti. Žinoma, tikrai nereikia manyti, kad pašalinus visus papuošimus, suknelė atrodys ne tokia graži – šios suknelės atrodo ypač elegantiškai ir be jokių priedų! Tad galite būti tikra, jog tik nedaugelis pastebės, jog tai yra ta pati suknelė, kurią vilkėjote dienos metu.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!

Banner