Banner

Kuo šiais metais puošiasi jaunikis?

Kuo šiais metais puošiasi jaunikis?
 
 
 
Vestuvės yra ta proga, kai net ir visiškai puoštis nemėgstantis vyras tampa tikru elegantišku džentelmenu. Tiesa, ieškodami informacijos apie jaunavedžių įvaizdį, galite pastebėti, jog kur kas didesnis dėmesys yra skiriamas nuotakos suknelei ir aksesuarams, o ne jaukinio aprangos ir detalių pasirinkimui. Tad, koks gi bus 2018 metų stilingo jaunikio įvaizdis?
 
 

Juoda sugrįžta


Jau keletą metų galima pastebėti, jog jaunikiai vengia klasikinių juodų kostiumų ir daug mieliau renkasi tamsiai mėlynus, pilkus, rudus ar burgundiškos spalvos kostiumus. Galbūt todėl, nes vyrai darosi vis drąsesni, labiau domisi stiliumi ir nebebijo eksperimentuoti. Tačiau 2018 metais visiškai nereikėtų bijoti sugrįžti prie klasikos – mat elegantiškas juodas kostiumas bus ypač madingas.
 

Šviesus švarkas


Šviesiu kostiumu jaunikis gali pasipuošti ne tik tada, kai vestuvės yra švenčiamos Maldyvuose! Baltas arba šviesiai pilkas kostiumas gali atrodyti labai prabangiai ir šventiškai. O jei norite atrodyti išties stilingai ir žavingai – derinkite šviesų švarką su tamsiomis kelnėmis!

Visur langeliai!


Na, o jei mėgstate išsiskirti netradiciniu stiliumi, Jums puikiai tiks languotas švarkas, kelnės, liemenė arba net visas kostiumas. Kai viena iš aprangos detalių yra pasiūta iš languoto audinio – variacijų gali būti begalybė! Tačiau aišku viena – atrodysite tikrai labai madingai, nes 2018 metai atveria duris nesuskaičiuojamai langelių gausai.

Karališka mėlyna


Savo tvirtų pozicijų vis dar neapleis ir tamsiai mėlynos spalvos kostiumai, kurie yra labai mėgstami lietuvaičių. Sodriai mėlyni kostiumai bus derinami su ryškiomis aprangos detalėmis ir unikaliais aksesuarais tam, jog būtų sukurtas išskirtinis įvaizdis.
 
Dviejų sluoksnių kostiumas

Tikrai nereikėtų įsivaizduoti kažko neįprasto – tai paprasčiausias švarko ir liemenės derinys, kuris 2018 metais bus labai madingas. Be to, tai yra ir labai praktiškas pasirinkimas – jei norite šiek tiek pakeisti savo įvaizdį vakarinės šventės dalies metu, Jums tiesiog reikės nusivilkti švarką. Tiesa, dviejų sluoksnių kostiumo efektas išgaunamas tik tokiu atveju, jei kostiumas ir liemenė yra pasiūti iš identiško audinio ir yra tos pačios spalvos.
 
VYRIŠKŲ KOSTIUMŲ NUOMA! Apsilankykite kataloge >>
 
 

Prigludę kostiumai


Apie ką tikrai reikėtų pamiršti 2018 metais – tai apie dydžiu ar net dviem didesnius ir dar neįliemenuotus kostiumus! Tokie kostiumai galbūt ir tinka senų filmų veikėjams, tačiau Jūsų vestuvinis kostiumas privalo būti tobulai prigludęs prie kūno. Todėl rinkdamiesi vestuvinį kostiumą, nepatingėkite jo pasimatuoti!
 

Ryški avalynė

Kas pasakė, jog vestuvių dieną jaunikis negali pasipuošti raudonais batais? Jei prieš tai ir turėjote susikūrę kažkokių stereotipų, 2018 metai yra pats laikas juos pradėti griauti. Tiesa, jei renkatės ryškios spalvos avalynę, būtinai pasirūpinkite ir kitais prie jos derančiais aksesuarais, pavyzdžiui nosinaite ar butonjere. Jūsų išskirtinė avalynės spalva gali būti ir su nuotakos įvaizdžiu jungianti detalė – pavyzdžiui nuotakos puokštėje gali būti raudonos spalvos gėlių.

Ekstravagantiški aksesuarai

Jaunikis su skybele, medine peteliške ar ekspresyviais akinių rėmeliais? Taip! Šie metai puikiai tiks vyrams, kurie kasdien mėgsta išsiskirti savo unikaliu stiliumi. Tad jei mėgstate eksperimentuoti, neturėtumėte savo pomėgio atsisakyti ir vestuvių dieną!

Neformalus stilius

Nesate formalaus stiliaus kostiumų gerbėjas –tuomet nudžiuginsime Jus pasakę, jog švęsdami savo vestuves2018 metais, galėsite ekperimentuoti su savo įvaizdžiu ir rinktis komfortišką aprangą, su kuria jaučiatės patrauklus ir pasitikintis savimi!

 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.t
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Patarimai jaunikiui renkantis vestuvinį kostiumą

Patarimai jaunikiui renkantis vestuvinį kostiumą

Vestuvių fotografo patarimai būsimiems jaunikiams: „Neskubėkite ir negalvokite“

Vestuvių fotografo patarimai būsimiems jaunikiams: „Neskubėkite ir negalvokite“

Kaip išsirinkti vestuvinį kostiumą?

Kaip išsirinkti vestuvinį kostiumą?

Banner