Banner

Kur per vestuves pasodinti išsiskyrusius tėvus?

Kur per vestuves pasodinti išsiskyrusius tėvus?
 
 
Vestuvės – nuostabi  šeimos šventė, tačiau tikrai ne kiekviena šeima  yra vieninga ir darniai sutaria. Kad ir kaip jaunieji džiaugtųsi, jog į šventę susirinko patys artimiausi ir mylimiausi žmonės, gali būti, jog ne visi svečiai taip džiaugsis vestuvėse išvydę vienas kitą. Pavyzdžiui, jei bent vieno iš jaunavedžių tėvai yra išsiskyrę, jiems susitikimas šventėje gali nebūti itin malonus.  Tačiau kaip išspręsti šią problemą – juk paprastai visi artimiausi jaunųjų šeimos nariai sėdi greta vieni kitų?
 
 

Išsiaiškinkite tėvų požiūrį

 
Ne visos skyrybos baigiasi tragiškai ir palieka žmonių širdyse neapykantos kartėlį – tad prieš iš karto nuspręsdami, jog Jūsų tėvai nenori matyti vienas kito, tiesiog jų apie tai paklauskite. Galbūt seniai nutrūkę santykiai tėvams nebekelia jokių nuoskaudų, todėl jie visiškai neprieštarauja sėdėti greta buvusio partnerio. Kitas svarbus aspektas – pasiteiraukite savo tėvų, ar jie šventėje dalyvaus vieni ar su antra puse. Pastaruoju atveju, net jei tėvai ir palaiko draugiškus santykius, buvimas šalia buvusio savo antrosios pusės sutuoktinio, gali būti labai nemalonus Jūsų tėvų palydai.
 
 

Tėvai palaiko draugiškus santykius

 
Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo to,  kokie stalai bus Jūsų šventėje, abu tėvelius galite susodinti šalia. Tačiau, bus geriau, jei tėvai net ir sėdėdami prie to paties stalo neturės galimybės bendrauti ir juos skirs didesnis atstumas. Kodėl? Nebus kalbų – nebus bėdų! Šventėse, kuriose vartojami stiprieji gėrimai, kartais prisimenamos net ir seniai užmirštos nuoskaudos – o Jūs to tikrai nenorite ir nelinkite savo mylimiems žmonėms.
 

Tėvai riejasi it šuo su kate

 
Yra ir tokių atvejų, kuomet išsiskyrę tėvai tiesiog negali nė minutės išbūti šalia vienas kito. Ir jei vienas iš tėvų nepareiškė ultimatumo, jog nedalyvaus vestuvėse, jei joje bus jo buvęs sutuoktinis – tai jau gera pradžia. Su tokiais tėvais turėtumėte atvirai pakalbėti ir pasakyti, kad Jums labai svarbus jų buvimas šalia ir kad Jūs būtumėte labiau nei laimingi, jog bent šios gražios šventės metu būtų užkastas karo kirvis. Nėra jokios abejonės, kad nesutariančių tėvų šalia vienas kito sodinti nereikėtų. Jei Jūsų šventėje bus keli apvalūs staliukai, pasistenkite juos pasodinti prie skirtingų, o jei puotausite prie ilgo stalo, skirkite vietas , kurios bus pakankamai viena nuo kitos nutolusios.  Jokiu būdu nepasodinkite vienas kito vengiančių tėvų priešpriešais – bus geriau jei jie ne tik nesėdės greta, bet ir neturės galimybių užmegzti akių kontakto.  Juk nenorite, kad Jūsų mylimi tėvai šventės metu jaustų įtampą ir negalėtų atsipalaiduoti.
 
 
Nežinote kaip atskirti tėvus ir prie kokių grupių juos priskirti? Bus protinga juos pasodinti šalia giminaičių arba kitų žmonių, su kuriais jiems tenka bendrauti. Taip galėsite būti tikri, kad tėvai bus užsiėmę  bendraudami su bendrus interesus turinčiais žmonėmis, todėl neturės laiko galvoti apie negatyvius dalykus ar vienas kitam jaučiamą priešiškumą.
 
Bet kokiu atveju, net jei Jūsų tėvų santuokinis gyvenimas nenusisekė, labai svarbu, jog jie suprastų, kokia ši šventė Jums yra svarbi. Tokią dieną tėvai turėtų  švęsti ir nuoširdžiai linkėti savo vaikams laimės, užmiršdami bet kokias nuoskaudas.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
MAŽIEJI SVEČIAI: Kuo užimti vaikus vestuvėse?

MAŽIEJI SVEČIAI: Kuo užimti vaikus vestuvėse?

Vaikams vestuvėse ne vieta? Kaip pasakyti svečiams?

Vaikams vestuvėse ne vieta? Kaip pasakyti svečiams?

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Banner