Banner

Ką daryti, jei planuodama vestuves pastojote?

Ką daryti, jei planuodama vestuves pastojote?
 
Yra žmonių, kurie susituokę dar nori pagyventi dviese, pakeliauti ir pasimėgauti vienas kito draugija, tačiau yra ir tokių porų, kurios nekantriai laukia šeimos pagausėjimo jau po sužadėtuvių. Tiesa, kartais planuojamas mažylis gali šiek tiek pakoreguoti labai laukiamos šventės planus. Juk kiekviena nuotaka vestuvių dieną nori būti liekna ir lengva it plunksnelė – o po širdimi nešiojant užgimstančią gyvybę, strikinėti lyg stirnai, nors ir labai norisi, ne visuomet pavyksta. Tad, ką turėtumėte žinoti, jei planuodama vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių, sužinote apie patį nuostabiausią dalyką žmogaus gyvenime – vaikelio laukimą? Kokią įtaką nėštumas turi nuotakos įvaizdžiui ir kaip jis pakoreguos Jūsų planus?
 

Atidėti ar paankstinti?

 
Sužinojusios, jog laukiasi, daugelis būsimų nuotakų skuba koreguoti vestuvių datą. Vienos jų nusprendžia, jog bus geriausia paankstinti vestuves, kad „nekaltutės“ nuotakos įvaizdžio nesudrumstų pūpsantis pilvukas, o štai kitos atideda vestuves po vaikelio gimimo. Tačiau ar dėl tokios priežasties tikrai verta keisti savo planus? Daugelis savo šventę dėl nėštumo atidėjusių nuotakų teigia, jog to daugiau nekartotų, nes po vaikelio gimimo rūpesčių ir taip yra pakankamai, tad apie vestuvių planavimą galvoti visiškai nebesinori. Tokiu atveju vestuvės atidedamos daugiau nei vieneriems metams, o kartais tiesiog „patogesniam laikui“. Be to, žinojimas, jog šiuo metu jau esate trise, Jums ir Jūsų būsimam vyrui vestuvių dieną suteiks tik dar daugiau laimės. O štai paankstinti vestuves reikėtų tik tuo atveju, jei Jūsų numatyta vestuvių data yra visai šalia tos, kurią Jūsų mažylis turėtų išvysti pasaulį – juk nenorite, kad tokia graži šventė pasibaigtų ligoninės palatoje arba, jog tinstančios kojos neleistų mėgautis įsimintinomis akimirkomis?
 
 

Ką pagalvos kiti?

 
Daug nuotakų nėštukių baiminasi aplinkinių reakcijos: „Kaip žengti prie altoriaus su balta suknele, jei akivaizdžiai matosi apvalus pilvukas?“. Tačiau kitų nuomonė tokiu gražiu laikotarpiu Jums turėtų mažiausiai rūpėti. Turėtumėte susitelkti ties pozityviomis mintimis ir mėgautis laukimu bei vestuvių planavimu – juk Jūsų emocijas jaučia ir kūdikis, o Jūs tikrai nenorite, jog jis jaustų, kad dėl jo Jums yra gėda. Už tai, kad į pasaulį paleisite gyvybę, Jums po kojomis turėtų būti klojamos gėlės, o tie kurie nesupranta šio įvykio svarbos Jums ir Jūsų mylimajam, galbūt iš viso neturėtų dalyvauti šventėje. Atsipalaiduokite, džiaukitės, patirkite tai, ko niekada nepatyrėte ir būkite tikra, kad kuo mažiau šią situaciją sureikšminsite Jūs pati, tuo ji atrodys natūralesnė ir  Jūsų šventės svečiams.
 

Ką daryti su suknele?

 
Tokia situacija yra viena iš priežasčių, kodėl nereikėtų skubėti rinktis vestuvinės suknelės.  Sužinojusi, jog laukiatės, galėsite išsirinkti suknelę, kurią nebus sudėtinga pakoreguoti pagal Jūsų besikeičiančias kūno formas. Tačiau, jei suknelę jau esate įsigijusi – galite pabandyti ją šiek tiek pataisyti. Svarbu nuspręsti, kas Jums svarbiau – vestuvinė suknelė ar visa vestuvių koncepcija. Jei pasirinkote pirmąjį variantą – tuomet galite paankstinti vestuvių datą ir švęsti šventę tuomet, kai pilvuko dar visai nematyti. Žinoma, tokiu atveju reikėtų įvertinti ir tai, kad pirmaisiais nėštumo mėnesiais neretai kamuoja pykinimas ir kiti nemalonūs negalavimai, kurie gali apsunkinti šventę kur kas labiau nei vestuvinė suknelė. Tačiau, tikriausiai sutiksite, kad suknelė yra tik niekniekis prieš tokią džiugią žinią, tad ją tikrai galima pakeisti. O juk šiandien yra begalės suknelių modelių, kurie puikiai tinka nėštukėms ir subtiliai pabrėžia jų figūrą.

 

Kokių taisyklių laikytis?

 
 
Pirmiausia, turite suvokti, kad Jūsų sveikata šiuo metu yra pati svarbiausia. Todėl net jei vestuvių planavimu rūpinatės pati, būtinai tinkamai ilsėkitės ir stenkitės dėl nieko nesijaudinti. Sveika mityba šiuo metu svarbi ne tik tam, kad vestuvių dieną džiaugtumėtės skaisčia oda ar liekna figūra, bet ir tam, jog išnešiotumėte sveiką mažylį. Nebandykite visko padaryti viena – pasikliaukite savo mylimuoju, artimaisiais ir draugais – jie bus nepaprastai laimingi galėdami padėti planuoti šventę. Ir galiausiai viską darykite su meile ir nesureikšminkite smulkmenų – nelaukite tinkamesnės akimirkos, o kurkite prisiminimus čia ir dabar.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Nuo kitų metų vestuvių laukti teks dar ilgiau

Nuo kitų metų vestuvių laukti teks dar ilgiau

Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“ pataria, kaip tinkamai pasirinkti nuotakos įvaizdžio spalvas?

Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“ pataria, kaip tinkamai pasirinkti nuotakos įvaizdžio spalvas?

Banner