Banner

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves
 
 
 
Vestuvių planavimas – sunkus darbas, kuris yra susijęs ne tik su būsimais jaunavedžiais, bet ir su vestuvių svečiais bei paslaugų teikėjais. Tačiau kaip suplanuoti šventę, kad visos pusės būtų visiškai patenkintos? Žinoma, ne veltui yra sakoma, kad visiems geras nebūsi – kad ir kaip besistengtumėte, išgirsite įvairių nuomonių. Tačiau yra keli dalykai, kurių jokiu būdu neturėtumėte daryti, nes jie gali įžeisti Jūsų šventės dalyvius!
 
 
 

Neverskite svečių ilgai laukti jūsų grįžtančių iš fotosesijos


Suplanuokite savo vestuvių dieną taip, kad tarp ceremonijos ir vestuvių vakarinės dalies nebūtų daug laisvo laiko. Nesvarbu, kad Jūs tuo metu būsite užsiėmę pozuodami prieš objektyvą – turėtumėte pagalvoti ir apie tai, ką veiks Jūsų vestuvių svečiai. Jei planuojate ankstyvą atvykimą į šventės vietą, turėtumėte pasirūpinti, kad svečiai ten būtų užimti ir nenuobodžiautų. Tai gali padaryti Jūsų vestuvių vedėjas arba tiesiog galite svečiams už- sakyti smagią pramogą, kaip antai fotobūdelę ar šokių pamoką. Taip pat, turėtumėte patiekti svečiams specialių užkandžių ir gėrimų – juk ir jiems vestuvės prasidėjo anksti, tad laukdami Jūsų jie jau gali būti išalkę. Na ir, galiausiai, pasistenkite tiksliai suplanuoti vestuvių fotosesijos laiką ir nevėluoti į vakarėlį, nes svečiams paprasčiausiai atsibos laukti ir grįžę į šventės vietą rasite tik daug pavargusių veidų.
 

Nedarykite vienišių staliuko


Turite daug draugų, kurie neturi antrųjų pusių ir manote, kad Jūsų vestuvės yra puiki proga už- megzti naujas pažintis? Galbūt Jūs ir esate teisūs, tačiau „vienišių staliukas“ šioje situacijoje tikrai nepagelbės. Galbūt Jūsų draugas neseniai išsiskyrė ir visiškai nenori, kad visi Jūsų šventės svečiai apie tai sužinotų. Žmonės, kurie yra vieniši ir taip gali jaustis šiek tiek nepatogiai, kai aplink juos
sukiojasi poros, tad susodinę visus vienišius prie tolimiausio staliuko tarsi atskirsite juos nuo Jūsų šventės ir priversite pasijausti dar prasčiau. Nepaisant to, koks yra Jūsų svečių santykių statusas – jie visi turėtų būti vertinami vienodai!

Nepamirškite patiekti maisto ir paslaugų teikėjams


Niekas nesako, kad vestuvių fotografas ir operatoriai turėtų sėsti prie bendro stalo su jaunaisiais. Tačiau įsivaizduokite, kaip Jums reikėtų visą dieną šalia užkandžiaujančius ir savo gėrimais besimėgaujančius šventės dalyvius. Todėl būtų labai mandagu šventės vietos tarnybinėse patalpose įrengti užkandžių ir gėrimų staliuką arba pavaišinti paslaugų teikėjus pagrindiniu patiekalu. Taip pagerbti paslaugų teikėjai tikrai bus geriau nusiteikę ir dirbs savo darbą dar geriau.

Nepamirškite pasisveikinti su atvykusiais svečiais


Jei į Jūsų šventę svečiai atvyko su poromis, kurių nepažįstate, neturėtumėte jų tiesiog ignoruoti. Reikėtų prie jų prieiti pasisveikinti ir padėkoti, kad atvyko. Žmonės, kurie dalyvauja nepažįstamųjų vestuvėse tikriausiai ir taip jausis nejaukiai, nes bus visiškai svetimoje aplinkoje. Tad būkite mandagūs ir svetingi. Galų gale juk tai gali būti gražios draugystės pradžia.
 

Neliepkite svečiams susimokėti už savo gėrimus


Jei Jūsų vestuvių šventė vyks bare arba šventės vietoje bus mobilus gėrimų baras, pasirūpinkite, kad svečiams už gėrimus nereikėtų mokėti iš savo kišenės. Suprantama, kad leisdami savo svečiams susimokėti patiems, išvengsite daugybės išlaidų, tačiau vestuvės nėra paprastas vakarėlis ar gimtadienis. Tad būtų labai mandagu apmokėti svečių sąskaitą taip atsidėkojant jiems už atvykimą, palaikymą ir vestuvines dovanas.
 

Mergvakaryje ir bernvakaryje neturi būti žmonių, kurių nebus vestuvėse


Suprantama, kad mergvakarį ir bernvakarį planuoja ne jaunieji, tačiau reikėtų pranešti juos organizuojantiems draugams, kas dalyvauja Jūsų vestuvių šventėje. Galbūt Jūsų mergvakarį planuojanti sesuo mano, jog Jūs vis dar gerai sutariate su viena iš mokyklos laikų draugių, tačiau iš tiesų jos savo vestuvių šventėje matyti nenorite. Todėl norėdami išvengti nesusipratimų bendradarbiaukite su savo draugais ir suteikite jiems visą reikalingą informaciją.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos suknelės paieška: kaip suspindėti prie altoriaus

Nuotakos suknelės paieška: kaip suspindėti prie altoriaus

Ar įmanomos vestuvės be vestuvių vedėjo?

Ar įmanomos vestuvės be vestuvių vedėjo?

Unikalios vestuvių vietos ir patarimai, kaip nuotakos puokštę pasigaminti pačiai

Unikalios vestuvių vietos ir patarimai, kaip nuotakos puokštę pasigaminti pačiai

Banner