Banner

Kodėl vestuves reikia patikėti profesionalams?

Kodėl vestuves reikia patikėti profesionalams?
 
„Vestuvėms ruošiamasi ilgai ir kruopščiai, o jos ima ir prabėga lyg sapnas. Taip ir norisi sustabdyti akimirką, kad džiaugsmas tęstųsi amžinai. Nors laiko sustabdyti negalime, tačiau įamžinti tobulą dieną, kuria galėsite mėgautis visą gyvenimą, tai mūsų užduotis ir siekiamybė. Todėl profesionalios vestuvių nuotraukos – vienas svarbiausių vestuvių uždavinių, kurį privalote patikėti tik savo darbą išmanantiems fotografams“ – atvirai pasakoja dekoratorė Andžela Narkevičienė („A.N. Decor – Švenčių dekoravimas ir floristika“), kuri dažnai dirba kartu su savo dukra, fotografe, Giedre Narkevičiūte („Charizma photography“).
 
 

Fotostudija – ideali vieta Jūsų vestuvinei fotosesijai

 
Jeigu būkštaujate, kad fotosesijos metu gali prapliupti lietus, Jūsų namai neatrodo pati tinkamiausia vieta nuotraukoms, o nuomotis apartamentus – per brangu, visada galite rinktis fotostudiją „Charizma photography“, kuri įsikūrusi visai netoli Kauno miesto centro. Tai šviesi, gėlių apsuptyje skendinti Provanso salelė.
 
 
 
Studijoje jau beveik dvejus metus dirbame dviese kartu su dukra. Mums tai – lyg antri namai. Dukros pomėgis fotografuoti, virtęs mėgstamu darbu, pastūmėjo imtis dekoravimo darbų, o studijos stilius ir idėjos paskatino kurti Provanso tematika, kuri dar visai nauja ir itin patraukli mūsų klientams. Kiekvienas fotostudijos „Charizma photography“ kampelis – kruopščiai apgalvotas, visos detalės parinktos taip, kad derėtų tarpusavyje ir sukurtų ne tik jaukią atmosferą, bet ir magišką vaizdą. Studijoje kiekvienas atranda tai, kas arčiausiai širdies. Čia gausu įvairiausių dekoruotų daiktų, restauruotų Provanso stiliaus baldų, čia – nuostabi gėlių sienelė. Dirbant kartu su dukra gimsta vis naujos idėjos – pradėjome dekoruoti vokų ir žiedų dėžutes, puoštas rankų darbo ornamentais, kurios, atsižvelgiant į klientų norus, gali būti dekoruojamos įvairias raštais, viduje yra galimybė užrašyti ir jaunųjų vardų inicialus.
 
 

Kai fotografas įgyvendina visas Jūsų svajones

 
Niekada nepabijokite klausti fotografo patarimų – jis čia yra tam, kad padėtų visais Jums rūpimais klausimais, ar pateiktų naujų idėjų. Jauniesiems siūlome labiau akcentuoti ir įamžinti pasiruošimą vestuvėms, rytinę šventės dienos dalį – apsirengimą: jaunikio sąsagų segimą, jaunosios auskarų vėrimą, batelių apsiavimą ir panašiai. Kiekviena Jūsų aprangos detalė – kruopščiai apgalvota, todėl labai svarbu ją akcentuoti ir įamžinti. Juk smulkmenose ir slypi visas vestuvių grožis.
 
 
 
 
Ypač rekomenduojame jaunosioms nepabijoti buduaro fotosesijos prieš rengiantis vestuvinę suknelę. Šio tipo fotosesija, trunkanti 10–15 minučių – jausminga, viliojanti, intymi, bet tuo pačiu ir švelni, atpalaiduojanti, skatinanti pasitikėti savimi bei mėgautis kiekviena vestuvių dienos akimirka. Nuotraukas pagyvina įvairūs akcentai – kavos puodelis ar šampano taurė. Visai nebūtina vilkėti dailiais naktiniais, puikiai tinka ir vyro marškiniai.
 
 
 
Studijoje vyksta ne tik vestuvių ryto pasiruošimo fotosesijos, bet ir šeimos, vaikų, nėščiųjų fotosesijos, galima įamžinti ir vaikų krikštynų šventę. Studijoje visada laukiami ir keturkojai Jūsų šeimos nariai. Labai malonu, kai turime nuolatinių klientų sugrįžtančių dar ir dar kartą, kad padėtume jiems įamžinti vis naują jų gyvenimo etapą.
 

Kodėl verta samdyti dekoratorių vestuvėms?

 
Dažniausiai mums užduodamas klausimas – „kodėl verta rinktis šventės dekoratorių?“ Pirmiausia, dekoratorius viską mato kitomis akimis, turi daugiau patirties, todėl „A.N. Decor – Švenčių dekoravimas ir floristika“ padės Jums lengvai įgyvendinti idėjas bei pasiūlys naujų. Pavyzdžiui, mūsų klientus ypatingai žavi gėlėmis puošta arka, puikiai atrodanti ne tik ceremonijos metu, bet ir fotosesijose. Dekoratorius visada pasiūlys geriausią kainą įsigyjant dekoro elementus, užsisakant patikimus tiekėjus ir padės įgyvendinti visas Jūsų svajones.
 
 
Saldaus stalo, fotokampelio puošimas, gėlių ir lempučių sienos tai – dažniausiai šventėse pasitaikančios puošmenos, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtingos, todėl jaunieji puošybą dažnai pasilieka paskutinei minutei. Tuomet kyla sumaištis, mat pasirodo, jog paruošti papuošimus nėra taip jau paprasta. Kiekviena smulkmena atima daug laiko, štai, pavyzdžiui, vien paruošti dovanėles svečiams – ne vienos dienos darbas. Didžiausias rūpestis kyla tada, kai vestuvių rytą tenka patiems puošti sodybą ar restoraną, nes savininkai, dažniausiai, neleidžia to padaryti iš vakaro. Tai ne juokais gali apsunkinti ar net sugadinti Jums šventę, sukelti papildomą stresą, nepatogumus tiek Jums, tiek Jūsų svečiams, kurių prašysite padėti. Užsisakius dekoratoriaus paslaugas Jums dėl nieko neteks sukti galvos – jis išspręs visas kilusias problemas, apie kurias Jums Jūsų vestuvių dieną žinoti nėra būtina. Kitą dieną po šventės taip pat nereikės rūpintis nupuošimu, daiktų grąžinimu į nuomos punktus – tuo pasirūpins dekoratorius.
 
 
Vestuvės – nuostabus laikas. Jaunieji turi mėgautis ne tik pačia vestuvių diena, bet ir pasiruošimu, kuris, dažniausiai, užima labai daug laiko. Todėl, jeigu norite palengvinti sau šventę, jaustis ramūs visu pasiruošimo laikotarpiu, kreipkitės į profesionalus, bendraukite su dekoratoriumi ir fotografu. Norint pasiekti puikų rezultatą, reikalingas abipusis, nuoširdus ir gana ilgas, tačiau beprotiškai malonus darbas iki pat Jūsų vestuvių dienos.
 
Dekoratorių užduotis yra sukurti tai, ko trokštate, fotografų – visa tai įamžinti. O Jums telieka mėgautis savo tobula diena.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė („A.N. Decor – Švenčių dekoravimas ir floristika“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar įmanomos vestuvės be vestuvių vedėjo?

Ar įmanomos vestuvės be vestuvių vedėjo?

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves

Klaidos, kurių būtina vengti planuojant vestuves

Kaip teisingai pasiruošti pirmajam šokiui?

Kaip teisingai pasiruošti pirmajam šokiui?

Banner