Banner

Kodėl vestuves jaunikis ir nuotaka turi planuoti kartu?

Kodėl vestuves jaunikis ir nuotaka turi planuoti kartu?
 
 
Neseniai susižadėjote ir jau skubate visu pajėgumu įsitraukti į vestuvių planavimą? Tikriausiai manote, kad tik Jūs viena geriausiai žinote, kokia turėtų būti Jūsų vestuvių šventė. Tačiau ar nieko nepamiršote? Vestuvės – tai yra dviejų žmonių šventė. Tad kodėl į šios gražios šventės planavimą neįtraukus ir savo mylimojo? Mokslininkai nustatė, kad poros, kurios užsiima bendra veikla yra laimingesnės, atsižvelgia į vienas kito nuomonę ir labiau vienas kitą palaiko. O kokia veikla galėtų suvienyti labiau nei vestuvių planavimas?
 
 

Kaip įtraukti į vestuvių planavimą jaunikį?


Labai paprastas būdas priversti savo būsimą vyrą susidomėti vestuvių planavimu – nedemonstruoti, jog viską sugebate ir mokate pati ir neparodyti, kad čia vadovaujate Jūs. Dažniausiai vyrams nepatinka, kai jiems kažkas vadovauja ir nurodinėja – todėl vestuvių planavime turite būti lygiaverčiai partneriai. Be to, nereikėtų bijoti prisipažinti savo mylimajam, kad kažko nesuprantate ir neišmanote – tai nebūtinai reiškia, kad ir jis viską žino, tačiau kartu ieškoti atsakymų ir sprendimų bus daug lengviau. O tai, kad paklausėte savo būsimo vyro patarimo, jam parodys, kad Jums svarbi jo nuomonė ir, kad Jūs juo pasitikite.
 

Ar planuojant vestuves reikia pasidalinti darbais?


Daugelis merginų mano, jog bus geriausia jei vyras rūpinsis vyriškais darbais, tokiais kaip vestuvinio automobilio pasirinkimas, vakaro kulminacija ar garso aparatūros nuoma, o nuotaka bus atsakinga už visą vestuvių šventės išpildymą: šventės vietą, dekorą, saldųjį stalą ir pan. Tačiau tiesa tokia, kad visus sprendimus turėtumėte priimti drauge. Net jei niekaip nenusprendžiate, kurį vestuvių fotografą pasirinkti – Jums, kaip porai, bus daug naudingiau paieškoti kompromiso ir įsiklausyti į vienas kito nuomonę nei tiesiog leisti priimti sprendimą vienam iš Jūsų. Juk puikiai suprantate, kad jei kažkas įvyks ne pagal planą – žmogus, kuris priėmė sprendimą bus dėl to atsakingas. Tad kodėl nepasidalinus tos naštos drauge?
 
 

Kaip išvengti konfliktinių situacijų?


Visų pirma, nereikėtų jų laikyti konfliktinėmis situacijomis! Natūralu, kad žmonės turi skirtingas nuomones ir skonius. Tai, kad kai kuriuos dalykus vertinate skirtingai reiškia, kad turite išmokti prisitaikyti ir gerbti kito žmogaus nuomonę. Tačiau, norint neįsivelti į ginčus, geriausias patarimas būtų – visko taip nesureikšminti. Vestuvių planavimas turėtų būti malonus procesas, kurio metu galite dar geriau pažinti savo partnerį ir visus iššūkius įveikti kaip komanda. Juk galų gale svarbiausia, kad iš visų pasaulio žmonių išsirinkote vienas kitą ir nusprendėte kartu praleisti gyvenimą. Kaip tai būtų įmanoma palyginti su torto papuošimais, dekoracijų spalva ar fotosesijos vieta? Juk visi šie dalykai prieš Jus ir Jūsų būsimą šeimą atrodo tik nereikšmingos smulkmenos.
 

Kaip pakurstyti santykius?


Jei jau susižadėjote, tai dar nereiškia, kad galite nustoti puoselėti savo santykius. Netgi atvirkščiai – turėtumėte vienas dėl kito stengtis dar labiau. Juk savo būsimą sutuoktinį turite apsupti dėmesiu ir meile. Planavimo rūpesčius priimkite kaip galimybę savo užimtoje dienotvarkėje pabūti kartu. Kartu eikite į pokalbius su paslaugų teikėjais, kartu ieškokite idėjų ir galiausiai kartu ilsėkitės. Skirkite laiko pabūti dviese: atsipalaiduoti žiūrint filmą, nueiti pavakarieniauti į restoraną ar net ištrūkti savaitgaliui į užmiestį. Būkite pozityvūs, neįsileiskite į savo santykius negatyvumo ir neužkraukite savo antrai pusei savo prastos nuotaikos. Būkite vienas kitam ne kliūtimi, o kelrode žvaigžde ir planuodami vestuves pamilsite vienas kitą iš naujo!
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Lina ir Vytautas. Vestuvės per pusantro mėnesio

Lina ir Vytautas. Vestuvės per pusantro mėnesio

Fotografai: kuo išskirtinė  „Fine Art“ vestuvių fotografija?

Fotografai: kuo išskirtinė „Fine Art“ vestuvių fotografija?

Ką padovanoti kiekvienų vestuvių metinių proga?

Ką padovanoti kiekvienų vestuvių metinių proga?

Banner