Banner

Ar moterys per daug sureikšmina vestuves?

Ar moterys per daug sureikšmina vestuves?
Vestuvės, be abejonės, viena gražiausių gyvenimo švenčių – todėl joms ruošiamasi visus metus, kruopščiai planuojama  kiekviena detalė ir stengiamasi numatyti bet kokius netikėtumus. Tiesa, vienas svarbiausių vestuvių akcentų yra nuotakos įvaizdis. Kiekviena mergina trokšta savo vestuvių dieną atrodyti pritrenkiančiai, todėl vienos vos tik susižadėjusios bėga į sporto klubą, kitos internete ieško  veiksmingų dietų ar pradeda taupyti lūpų putlinimo procedūroms. Įsitikinimas, kad vestuvės yra vienintelė proga, kurios metu privaloma atrodyti tobulai nuo galvos iki pirštų galiukų giliai įsišaknijęs kiekvienos merginos sąmonėje. Ir nors moterims noras puoštis ir puoselėti savo išvaizdą yra visai natūralus ir neatmenamus laikus menantis bruožas, kada žinoti, jog peržengiamos ribos?
 
 

Ryžtasi tam, ko niekada nebandė

 
Nepaisant to, jog profesionalūs visažistai, plaukų stilistai ir kosmetologai garsiai trimituoja: „Jokių eksperimentų prieš vestuves!“ – daugelis merginų vis vien ryžtasi abejotiniems pokyčiams.  Ilgakasės nusitrumpina plaukus, juodaplaukės juos ima šviesinti, o ką jau kalbėti apie kirpčiukus, kurie tinka tikrai tik nedaugeliui merginų. Lygią veido odą turinčios merginos, užsinori dar skaistesnės – lankosi kosmetologijos kabinetuose, kur atliekamos intensyvios (ir joms tikriausiai visai nebūtinos) veido procedūros. Nelaukdamos vasaros būsimos nuotakos „atakuoja“ soliariumus, kad vestuvių dieną džiaugtųsi itin tamsiu įdegiu. Likus dviem savaitėm iki šventės ima ir prisiaugina blakstienas, dėl kurių darosi sunku mirkčioti. Plojame merginoms, kurioms visi prieš vestuves atlikti eksperimentai pasiteisino – tačiau tokių nuotakų daug nesuskaičiuotume.  Ir dėl ko viskas? Dėl to nelemto tobulybės siekimo! Tiesa, būtų gerai, kad visi eksperimentai būtų tokie nekaltučiai.  Juk plaukai ataugs, oda ir vėl išblykš ir liks tik šypseną keliantis prisiminimas, apie desperatišką bandymą tapti kažkuo kitu.
 
 
 

Alina save dėl „svarbaus tikslo“

 
Tikriausiai pakalbinę daugelį (net ir itin lieknų) merginų, sužinotume, kad jas visas vienija nepasitikėjimas savo kūnu. Vienur per daug, kitur per mažai – tarytum imtų ir sulipdytų tobulas proporcijas iš plastelino. Tiesa padėtį merginos ima taisyti visai ne jo pagalba. Nuo alinančių dietų, smulkių kosmetinių operacijų iki putlinimo injekcijų ar net implantų. Panašu, kad tobulas grožis nėra lengvai pasiekiamas dalykas. O jei ne už kalnų svarbiausia gyvenimo šventė – visos priemonės pateisinamos.
 
 

Neklauso kitų nuomonės

 
Tikriausiai jei Jūsų jaunikis pradėtų abejoti, ar Jums reikia tokios brangios vestuvinės suknelės – Jūs pradėtumėte abejoti ar vestuvėse yra reikalingas jaunikis? Planuojat vestuves, nereikėtų pamiršti, jog tai yra dviejų žmonių šventė – po šios šventės Jūs tapsite šeima, todėl ir daugelį sprendimų turėtumėte priimti drauge. Kai kurios nuotakos taip intensyviai įsisuka į vestuvių planavimą, jog užmiršta, kad egzistuoja pasaulis už šios šventės ribų: draugai, šeima, mylimas žmogus.  Neturėtumėte būti tokia reikli ne tik sau, bet ir jiems. Juk vestuvės visų pirmiausia yra meilės diena, kuomet galite pasidžiaugti savo laime su artimiausiais žmonėmis. Nieko nesužavės Jūsų laibas kūnas, tūkstančius kainavusi suknelė ar pompastiškos šventės vietos dekoracijos, jei nevertinsite šalia esančių ir nuoširdžiai Jums geriausio linkinčių žmonių.
 
Vestuvės praeis nepastebimai greitai, o Jums reikės gyventi toliau – planuodama savo šventę ir siekdama tobulybės būkite tikra, jog nepraleidžiate kitų išties svarbių ir įsimintinų dalykų: mylimo žmogaus apkabinimo, mamos ašarų, pamačius Jus su vestuvine suknele, draugės gyvenimiškų patarimų, kuriais ji linki Jums paties geriausio. Šie žmonės Jus myli ir vertina tokią, kokia Jūs esate – todėl nesistenkite būti niekuo kitu, tik savimi!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Milda ir Deividas. Kavos puodelyje paslėptas svarbiausias gyvenimo klausimas!

Milda ir Deividas. Kavos puodelyje paslėptas svarbiausias gyvenimo klausimas!

Fotografai: kuo išskirtinė  „Fine Art“ vestuvių fotografija?

Fotografai: kuo išskirtinė „Fine Art“ vestuvių fotografija?

Ar vestuvių planavimas įdomus tik nuotakoms?

Ar vestuvių planavimas įdomus tik nuotakoms?

Banner