Banner

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?
 
Daugelis porų svajoja apie saulėtą ir šiltą vestuvių dieną, gardžiu aromatu kerinčius gėlių žiedus bei linksmybes iki aušros. Būtent todėl daugiausiai vestuvių vyksta vasaros sezonu. Jaunavedžiai baiminasi rengti savo šventę kitu metų laiku dėl pernelyg neprognozuojamo oro ir dėl to, nes vasarą viskas atrodo daug paprasčiau. Tačiau melancholiška rudens magija yra nenuginčijama, o vestuvės plevenančių pageltusių lapų fone tiesiog spinduliuoja nepaprasta romantika! Ir tai tikrai ne vienintelės priežastys, kodėl turėtumėte švęsti savo vestuves rudenį!
 
 
 

Pigesnės paslaugos

 
Niekam nėra paslaptis, jog rudenyjant vyksta vis mažiau vestuvių, o tai reiškia, kad paslaugų teikėjai turi vis mažiau užsakymų. Daugelis vestuvinių paslaugų teikėjų pasibaigus vestuvių sezonui gerokai sumažina savo kainas, kiti – noriai derasi ir prisitaiko prie Jūsų lūkesčių. Tad galbūt vestuves rudenį yra puikus būdas atšvęsti vieną gražiausių gyvenimo švenčių neišlaidaujant?

 

 

Išskirtinis nuotraukų fonas

 
Gražių, vestuvių fotosesijai tinkančių vietų nėra tiek jau ir daug – galbūt todėl žvelgiant į daugelio fotografų darbus kartais aplanko „de javu“ jausmas.  Tie patys dvarai, sodai, tiltai net  ir gėlių krūmeliai – regis, ir vestuvės visur tos pačios. Norite, kad Jūsiškės būtų kitokios – įdomesnės, jaukesnės, dvelkiančios išskirtine ramuma? Tuomet Jums puikiai tiks vestuvinė fotosesija lapų pusnyse! Ruduo pasižymi ne tik unikalia gamta, bet ir tik šiam sezonui būdinga spalvų palete – todėl galėsite būti tikri, kad Jūsų vestuvinės nuotraukos atrodys išties ypatingai.
 
 

Įvaizdžių įvairovė

 
Norite suknelės su ilgomis rankovėmis ar pasipuošti stilingu paltu. Tokia įvaizdžio vizija gali būti įgyvendinta tik šaltuoju sezonu.  Jaunikis pasipuošęs su liemene ir storo audinio švarku juk visiškai neasocijuojasi su vasara! Ruduo vestuvėms diktuoja ir visai kitokį vestuvių įvaizdį – džiovintos gėlės, medis, languoti raštai ir šiltos spalvos yra neatsiejama šventės dalis.  
 
 

Kaip aplink šalta – sušildo meilė

 
Na ir galiausiai, skeptikams, kuriems vestuvės šaltuoju sezonu atrodo neįmanoma misija, norime priminti, kad vestuvių dieną svarbiausia yra ne geras oras, o dvi vieną kitą stipriai mylinčios širdys. Tuomet, kad ir kokiu sezonu nuspręstumėte švęsti savo vestuvių šventę – ji Jums bus tobula ir nepakartojama. O užmingančios gamtos apsuptyje, ramuma ir jaukumu dvelkiančioje atmosferoje Jūsų meilė švytės tik dar ryškiau.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip atpažinti profesionalų vestuvių vedėją?

Kaip atpažinti profesionalų vestuvių vedėją?

Patarimai, kurie palengvins vestuvinės suknelės paieškas

Patarimai, kurie palengvins vestuvinės suknelės paieškas

Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Banner