Banner

Kaip suplanuoti vestuves užsienyje?

Kaip suplanuoti vestuves užsienyje?
 
 
Vestuvės svečioje šalyje tampa vis populiaresnės – nenuostabu, juk pasaulis tapo visiems atviras, o nukeliauti į tolimiausią kampelį galima vos per keletą valandų. Tačiau švęsti vieną svarbiausių savo gyvenimo švenčių užsienyje išdrįsta dar tikrai ne kiekvienas lietuvis  – mat daugeliui porų atrodo, kad tokias vestuves suplanuoti yra labai sunku. Visada svajojote apie vestuvių ceremoniją kalnuose ar egzotika dvelkiančiame palmių fone? Tuomet įsidėmėkite šiuos patarimus, kurie Jums padės suplanuoti nuostabią vestuvių šventę užsienyje!
 
 

Geriausias sezonas?

 
Jūs tikrai nenorėsite tuoktis šalyje, į kurią tuo metu plūsta gausybė turistų – tai ne tik negarantuos malonios ir ramios viešnagės, bet ir lems aukštesnes paslaugų kainas. Todėl prieš pasirinkdami šalį būtinai pasidomėkite, kada joje apsilanko daugiausiai lankytojų ir kokiu sezonu į ją geriausia vykti švęsti savo vestuves. Taip pat turėtumėte pasidomėsi Jūsų pasirinktos šalies klimatu, kad vestuvių dieną galėtumėte pasipuošti atitinkama apranga.
 
 
 
 

Bažnytinė, civilinė ar simbolinė ceremonija?

 
Planuodami vestuves užsienyje, turėtumėte nuspręsti kokią santuoką ketinate sudaryti – bažnytinę ar civilinę? Mat bažnytinės santuokos planavimas gali užtrukti net šešis mėnesius, o galiojančią civilinę santuoką užsieniečiams įregistruoti galima ne visose šalyse. Tad galbūt paprasčiau būtų įregistruoti santuoką Lietuvoje, o simbolišką ceremoniją ir vakarėlį surengti Jūsų išsvajotame pasaulio kampelyje?
 

 

Planuosite patys ar vestuvių planuotojai?

 
Jei ketinate vestuves užsienyje planuoti patys, be vestuvių planuotojų pagalbos, turite būti pasiryžę tam skirti daug laiko. Mat gali tekti ne vieną kartą apsilankyti Jūsų pasirinktoje šalyje, ilgiau nei įprasta derinti  šventės viziją su paslaugų teikėjais, tvarkyti įvairius su Jūsų dokumentais susijusius formalumus. Tiesa, Lietuvoje yra vestuvių planuotojų, kurie planuoja vestuves konkrečiose šalyse – jie pasirūpina visomis detalėmis ir formalumais, tad Jums  telieka mėgautis kelione ir nuostabia švente.
 
 

Nepamirškite svečių

 
Vestuvės užsienyje gali šiek tiek išgąsdinti ir Jūsų vestuvių svečius – mat jiems teks ne tik pasirūpinti dovanomis, savo įvaizdžiu, bet ir pirkti brangius lėktuvų bilietus ar net mokėti už nakvynę. Planuodami šventę svečioje šalyje, turėtumėte kiek įmanoma labiau palengvinti svečių naštą – pasisiūlyti apmokėti kelionės ir nakvynės išlaidas arba bent jau atsisakyti dovanų. Be to, apie tokią vestuvių šventę svečius turėtumėte informuoti kiek įmanoma anksčiau, kad jie galėtų susiplanuoti atostogas ir savo biudžetą. Tik taip vestuvių dieną šalia Jūsų galės būti patys artimiausi ir mylimiausi žmonės.
 
 

Neignoruokite vietinių

 
Prieš vykdami švęsti savo vestuves į pasirinktą valstybę, būtinai pasidomėkite jos kultūra, tradicijomis ir etiketo taisyklėmis, kurios gali turėti įtakos Jūsų šventei. Tai Jums padės  efektyviau bendrauti su paslaugų teikėjais ir išvengti tarpkultūrinių konfliktų.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?

Banner