Banner

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus, kad jie būtų ilgaamžiai?

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus, kad jie būtų ilgaamžiai?
 
Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, jaunavedžiai žino, jog jie jiems turėtų tarnauti daugelį metų ir neretai nusivilia, kai paėjus keliems mėnesiams po vestuvių ant žiedų atsiranda įbrėžimų, metalo spalva pasikeičia ar iškrenta deimantai. Žinoma, kad vestuviniai žiedai būtų tvirti ir ilgaamžiai, visų pirma, reikėtų nepagailėti laiko profesionalaus juvelyro paieškoms ir išsirinkti patvarų metalą, iš kurio žiedai bus gaminami. Tačiau, net ir atlikus šiuos du veiksmus, nereikėtų pamiršti, jog žiedais turite rūpintis ir patys. Tad, kaip tai padaryti?
 
 
 

Nenusiimkite žiedo viešoje vietoje

 
Be abejonės, kad Jums teks naudotis viešaisiais tualetais, tačiau turėtumėte atsispirti pagundai nusiimti vestuvinį žiedą plaudami rankas. Taip elgtis galite tik namuose! Juk nenorite, palikti žiedo prie praustuvo arba, dar baisiau, netyčia įmesti jį į kanalizacijos vamzdyną?
 

Nelieskite akmenukų

 
Jei Jūsų žiedas yra papuoštas įstabaus grožio deimantais, kad ir kaip negalėtumėte atsigrožėti jų žvilgesiu, pasistenkite jų neliesti arba liesti labai atsargiai. Dažnas briliantų lietimas, gali juos išjudinti, tad jie gali greičiau atsiklijuoti. Tuomet visas žiedo žavesys akimirksniu dingtų!
 

Reguliariai valykite žiedus

 
Jei norite, kad vestuvinio žiedo metalas išliktų nepakitusios spalvos – turėtumėte reguliariai valyti žiedo paviršių. Tam tiks vanduo su trupučiu indų ploviklio bei švelnus audinys. Jokiu būdu nešveiskite žiedų su aštria kempine ar šepečiu – taip juos tik subraižysite! Jei žiedų nepavyksta nuvalyti namų sąlygomis, kreipkitės į profesionalų juvelyrą.
 
 

Laikykite žiedus atskirai nuo kitų papuošalų

 
Jei nenorite, kad Jūsų vestuviniai žiedai pakeistų savo spalvą – geriausia bus, jei juos atskirsite nuo kitų papuošalų, ypač jei jie yra pagaminti iš skirtingų metalų. Taip pat norėdami išvengti žiedo paviršiaus nusibraižymo, turėtumėte nelaikyti jų kartu su aštriabriauniais juvelyriniais dirbiniais. Savo papuošalų dėžutėje turėkite atskirą dėžutę ar maišiuką, skirtą patiems brangiausiems papuošalams – vestuviniams žiedams!
 

Mūvėkite žiedus ne visada!

 
Norėdami apsaugoti savo vestuvinius žiedus nuo bet kokių tykančių pavojų, turėtumėte nemūvėti jų užsiimdami tam tikra veikla. Pavyzdžiui neturėtumėte mūvėti vestuvinio žiedo darbe, jei Jums tenka dirbti su pavojingais įrenginiais arba stipriomis cheminėmis medžiagomis. Tokiu atveju gali kilti pavojus ne tik žiedui (mat žiedo metalas gali sureaguoti su chemikalais ir pakeisti spalvą), bet ir Jūsų gyvybei, jei žiedas įstrigtų tarp sudėtingų įrenginių mechanizmais.
 
 
Taip pat, kad žiedo nepamestumėte ir jis išliktų gražus bei nepakitęs daugelį metų, bus geriausia jei jį nusiimsite maudydamiesi duše ar kitame vandens telkinyje, sportuodami bei atlikdami namų ruošos darbus. Bet toks žiedų susidūrimas su aštriais audiniais, įrankiais ar chemikalais, gali pažeisti jų paviršių, o vanduo gali tiesiog išplauti iš žiedo visus briliantus. Tad galbūt kai kuriomis progomis žiedą bus saugiausia palikti ant Jūsų naktinio staliuko?
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
 Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose

Banner