Banner

Ką turėtumėte žinoti apie vestuves restorane?

Ką turėtumėte žinoti apie vestuves restorane?
 
 
 
Apie vestuves restorane vyrauja dvi prieštaringos nuomonės: viena teigia, jog vestuvės restorane privalo būti prabangios, o štai kita tvirtina, jog tokiose vestuvėse svečių skaičius turėtų būti itin kuklus. Tačiau nei viena iš jų nėra teisinga! Restoranų kaip ir sodybų esama labai įvairių – jie skiriasi tiek savo interjeru ir atmosfera tiek erdvės dydžiu. Žinoma, jei ruošiatės švęsti savo vestuvių šventę restorane turėtumėte pagalvoti apie kelis svarbius dalykus.
 
 
 

Maistas


Maistas yra vienas svarbiausių rodiklių, pagal kurį turėtumėte rinktis restoraną savo vestuvėms. Galite nuspręsti parodyti savo artimiausiems žmonėms vietą, kurią abu labai mėgstate arba kartu su svečiais išbandyti kažką naujo ir neįprasto – viskas priklauso tik nuo Jūsų. Nebijokite būti kūrybiški! Jei per savo pirmąjį pasimatymą lankėtės nuostabiame italų restorane, kodėl gi nesuteikus galimybės Jūsų taip dievinamų makaronų paragauti ir vestuvių svečiams?
 
Tiesa, jei vestuves planuojate švęsti restorane, tačiau užsakinėjate saldaus stalo desertus ir tortą ne iš restorano virtuvės – turėtumėte iš anksto apie tai pakalbėti su restorano administracija. Ne visi restoranai leidžia į šventę atsinešti savo valgius, todėl galbūt bus geriau jei aptarsite su restorano šefu jo siūlomas saldumynų pasirinkimo galimybes.
 


Kaina


Nors vestuvės restorane gali atsieiti pigiau, nereikėtų manyti, kad pavyks labai daug sutaupyti. Vestuvių kaina priklausys nuo to, kiek vestuvėse dalyvaus svečių ir kiek staliukų bus užimta. Galite užsisakyti tik vieną nuošalesnį staliuką, arba kelis staliukus bendrose restorano erdvėse. Taip pat, galbūt restoranas turi pasiūlyti ir atskirą mažesnę erdvę, kurią užsisakę kartu su savo svečiais turėsite daugiau privatumo. O galbūt ketinate daryti uždarą vakarą ir užsisakyti visą restorano erdvę? Nuo Jūsų pasirinkimo labai priklausys ir kaina, kurią teks sumokėti. Be to, galutinei sumai įtakos turės ir vestuvių data – savaitgaliais restoranų užimtumas yra didžiausias, todėl ir kaina bus aukščiausia.
 


Dekoras


Kiekvienas restoranas turi unikalų stilių ir interjerą, tad rinkdamiesi, kokiame restorane švęsite savo vestuves, turėtumėte pagalvoti, ar jo stilius yra suderinamas su Jūsų vestuvių stiliumi. Ir nors restorano aplinka ir taip jau kuria išskirtinę atmosferą, tai tikrai nereiškia, kad negalite „įnešti“ į šventę šiek tiek daugiau savęs. Pakalbėkite su restorano administracija apie galimybę papuošti tam tikras erdves – galbūt Jums padės restorano personalas arba galėsite tiesiog pasinaudoti dekoratorių paslaugomis.
 

Vieta


Restorano vieta taip pat gali daryti įtaką Jūsų apsisprendimui. Svarbu, jog restoranas būtų patogioje ir lengvai surandamoje vietoje – kad svečiams nekiltų problemų ieškant, kur vyks Jūsų vestuvių šventė. Taip pat labai didelis privalumas restoranui – išpuoselėta aplinka, kiemelis arba sodas. Tai ypač svarbu, jei planuojate vestuvių kulminaciją lauke. Be to, unikali restorano aplinka gali tapti ir žaviu Jūsų vestuvinės fotosesijos fonu ar net tikti išvažiuojamai vestuvių ceremonijai. Nereikėtų pamiršti pagalvoti ir apie automobilių stovėjimo vietas – juk daugelis Jūsų svečių į šventę atvyks su savo transportu. O jei vestuvės vyks pačiame miesto centre – galite arba nerasti laisvų vietų arba mokėti labai brangius stovėjimo aikštelių įkainius.
 


Šokių aikštelė ir muzika


Prieš rinkdamiesi restoraną savo šventei, įsitikinkite, ar šventės erdvėje bus pakankamai vietos šokių aikštelei – juk nenorite, kad svečiai visą vakarą sėdėtų prie stalo. Taip pat turėtumėte paklausti ar restorane nėra leidžiamo garso ribojimo. Mat dažnai mieste yra laikomasi ramybės valandų, o jei Jūsų pasirinktoje vietoje nėra tinkamos garso izoliacijos – gali tekti pasitenkinti labai ramia vestuvių švente.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Kodėl verta rinktis vestuvinius žiedus iš platinos?

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus, kad jie būtų ilgaamžiai?

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus, kad jie būtų ilgaamžiai?

Banner