Banner

Vedėjas ir didžėjus ar vestuvių muzikantai?

Vedėjas ir didžėjus ar vestuvių muzikantai?
 Kas geriau gali „užkurti“ linksmą vestuvių vakaro nuotaiką nei muzika ir profesionalus vedimas? Tikrai niekas! Tikriausiai puikiai žinote, kad išties šaunias vestuves prisimename ne tik dėl gražių dekoracijų, ištaigingos vestuvinės suknelės ar įspūdingų fejerverkų – pirmiausia mūsų atmintyje išlieka emocijos. Todėl paklausti „kaip sekėsi vestuvėse?“ tuoj pat atsakome „oj, kaip buvo linksma“, o ne pradedame diskutuoti apie balionų spalvas ir kiekį. Vadinasi, labai svarbu tinkamai pasirinkti, kas šias įsimintinas emocijas sukels. Šiandien daugelis jaunavedžių renkasi iš dviejų pasirinkimų – vedėjo ir didžėjaus komandos arba vestuvių muzikantų. Abu šie pasirinkimai turi savo privalumų ir, žinoma, trūkumų. Tad kada ir kodėl reikėtų vestuvių vakaro programą patikėti vedėjui, o kada vestuvių muzikantams? O gal yra daugiau alternatyvų?
 
 

Vestuvių muzikantai – gyvo garso koncertas jūsų šventėje


Esate nepataisomi gyvos muzikos gerbėjai, turite savo mėgstamą grupę, kurios atliekamos dainos yra linksmos ir pozityvios, tad puikiai tinka vestuvių šventei? Tuomet drąsiai galite užsisakyti savo vestuvėms muzikantus, kurie šventėje Jums ir svečiams padarys tikrą gyvos muzikos koncertą. Tiesa, renkantis muzikantus vestuvėms, turėtumėte įsitikinti, kad jie puikiai sugebės ne tik atlikti Jūsų mėgstamus muzikinius kūrinius, bet ir vesti visą vakaro programą. Tikrai ne visos muzikinės grupės ar vestuvių muzikantai teikia renginių vedimo paslaugas ir tikriausiai ne veltui – tai sudėtingas ir daug jėgų reikalaujantis darbas.

Sklandus vakaro planas


Kodėl prieš keletą metų taip išpopuliarėjo vestuvių vedėjai? Vestuvių vedėjas ne tik pasižymi išskirtine charizma, auditorijos pajautimu ir iškalba – tai žmogus, kuris pasirūpina visa vestuvių vakarinės dalies programa. Tad jauniesiems nereikia sukti galvos, kokiais žaidimais pralinksminti svečius ir iš kur gauti žaidimams skirtos atributikos. Vedėjas gali visą savo laiką ir jėgas skirti vien tik Jūsų vakaro atmosferos kūrimui, o svarbiausios jo užduotys yra gera auditorijos nuotaika, užimtumas ir sklandus vakaro planas. Tiesa vien tik vedėjo vestuvėse tikrai neužtenka – svarbu pasirūpinti ir nuotaikinga, šventės stilių atitinkančia muzika. Labai dažnai vestuvių vedėjai dirba kartu su profesionaliais didžėjais, kurie ir pasirūpina labiausiai šventei tinkančiu muzikiniu takeliu.
Kartu dirbantysvedėjas ir didžėjus yra idealus pasirinkimas, nes šie žmonės jau turi patirties dirbdami kartu ir gali paruošti nuoseklią programą. Pavyzdžiui didžėjus puikiai žino kaip įgarsinti žaidimus ir sukurti tuo metu reikalingą nuotaiką. Tačiau net jei vedėjas ir didžėjus nedirba nuolat kaip komanda, užsisakydami vedėjo paslaugas, pasiteiraukite jo rekomendacijų – galbūt vedėjas galės rekomenduoti profesionalą, su kuriuo jam jau pavyko sukurti ne vieną nuostabią šventę.
 


O jei vedėjas ir muzikantai?


Šis pasirinkimas žavus tuo, jog Jūs galėsite mėgautis gyva muzika ir tuo pačiu būsite užtikrinti, kad šventės vedimas bus profesionalus ir sklandus. Reikia turėti omenyje, jei Jūsų šventėje bus tik vestuvių muzikantai – jiems vieniems teks rūpintis ir muzika ir vedimu. Tačiau ar tikrai įmanoma abu darbus atlikti nepriekaištingai? O štai jei šventėje bus ir vedėjas, jis nuo muzikantų pečių perims visus vakaro programos rūpesčius ir galės susikoncentruoti tik į vestuvių vedimą. Muzikantams atliekant pasirodymą, vedėjas gali ruoštis programai, todėl sugeba vesti vestuves profesionaliau.

 


Didžėjus ar muzikantai?


Dažnai jauniesiems ramybės neduoda ir dar vienas sprendimas – užsisakyti vestuvių muzikantų ar didžėjaus paslaugas. Jei norite savo šventėje daugiau natūralumo, emocijų ir, žinoma, gyvos muzikos – turėtumėte rinktis vestuvių muzikantus. Kad ir kaip bebūtų, gyva muzika suteikia visiškai kitokią emociją. Tačiau jei Jums labiau patinka šiuolaikinė šokių muzika, apipinta įvairiais specifiniais efektais – Jums puikiai tiks vestuvių didžėjus. Be to, didžėjus gali pasirūpinti ir visu šventės įgarsinimu – nuo jaunavedžių laukimo iki žaidimų ar vestuvių kulminacijos. Tiesa, dažnai būna ir taip jog, muzikinės grupės taip pat turi savo didžėjus – todėl užsisakydami jų paslaugas tuo būtinai pasidomėkite.
 
Nuotraukos: freepik.com  
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar verta aukoti patogumą dėl gražios suknelės?

Ar verta aukoti patogumą dėl gražios suknelės?

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?

Vestuvinis automobilis - kiek valandų Jums jo reikės?

Vestuvinis automobilis - kiek valandų Jums jo reikės?

Banner