Banner

Originalios jaunikio įvaizdžio detalės, kurios Jus nustebins!

Originalios jaunikio  įvaizdžio detalės, kurios Jus nustebins!
 
Vestuvės yra puiki proga kiekvienam vyrui atskleisti savo tikrąjį žavesį, kurį dažnas kasdien slepia po apsmukusiu džemperiu ir sportinėmis kelnėmis. Tikrai visos moterys sutiks, jog pasitempę ir savimi pasitikintys vyrai atrodo daug patraukliau – o vestuvių dieną jaunikis privalo būti pats patraukliausias ir gražiausias vyras savo nuotakai. Vieni jaunikiai tiesiog pasipuošia kostiumu  ir švarutėliais baltais marškiniais, o štai kiti dėmesį atkreipia unikaliais, kartais net ekstravagantiškais aksesuarais. Norite vestuvių dieną pademonstruoti išskirtinį stiliaus pojūtį? Rinkitės vieną iš šių originalių ir be galo žavingų aksesuarų!
 
 
 

Peteliškės

 
Peteliškė šiandien jau yra visiems puikiai pažįstamas vyriškas aksesuaras. Ir nors prieš keletą metų lietuvaičiai peteliškėmis puošėsi dar nedrąsiai, šiandien šį papuošalą dažnas vyras mėgsta daug labiau nei itin formalų ir įpareigojantį kaklaraištį. Peteliškėmis puošiamasi ne tik susiruošus į svarbią šventę, bet ir norint atrodyti šiek tiek formaliau ar šventiškiau darbe. Galbūt todėl jaunikis pasipuošęs klasikine vienspalve peteliške jau nestebina – juk tai tapo labai įprastu dalyku. Tačiau, ką daryti, jei labai mėgstate peteliškes, bet norite vestuvių dieną atrodyti originaliai ir nustebinti aplinkinius savo unikaliu stiliumi? Išeitis tikrai yra! Rinkitės iš nestandartinių medžiagų ar unikalių raštų audinių pagamintas peteliškes! Tikrai stilingai ir žaismingai atrodys jaunikis, pasipuošęs iš medžio pagaminta peteliške. Ką jau kalbėti apie tai, kad medis gali būti skrupulingai išdrožinėtas ar išraižytas net su Jūsų inicialais. Šiandien sparčiai populiarėjanti naujovė – peteliškės iš plastiko.
 
Jos atrodo nepaprastai žaismingai ir moderniai, o spalvų pasirinkimas tiesiog milžiniškas! Na, o siekiantiems tik šiek tiek pagyvinti savo įvaizdį, puikiai tiks raštuotos ar languotos peteliškės. Svarbiausia nepersistengti ir pasirūpinti, kad visos stiliaus detalės tarpusavyje puikiai derėtų.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
 
„Žiogas“ – aksesuaras, apjungiantis kaklaraiščio vertikalumą bei peteliškės puošnumą. Jei tradiciniai kaklo papuošalai atrodo pernelyg nuobodžiai, ši unikali stiliaus detalė yra kaip tik Jums. Svarbi žinia šiuolaikiškiems, mėgstantiems laisvesnį stilių jaunikiams – „Žiogai“ puikiai atrodo ir su prasegta apykakle. Aksesuaro mazgas dengia atvirą zoną ir juo pasipuošęs vyras visada atrodys tvarkingai. Jei rūpinatės, kaip reikės užsirišti tokį sudėtingą mazgą, atsakymas paprastas – už Jus tai jau padarė „Žiogo“ dizainerė Rūta Piekurienė. Jums teliks tik jį užsisegti ir mėgautis komplimentais! Aksesuarą visuomet galima individualizuoti, puošiant jį inicialais ar kitais sentimentaliais simboliais bei detalėmis.
 
Vyriškas papuošalas iš „Ruty“ (Nuotr. „Agnė Solo“)
 

Batai

 
Daugelis vyrų pamiršta, jog batai yra viena svarbiausių jų įvaizdžio detalių. Todėl prieš vestuves kiekvienas savo stiliumi besirūpinantis jaunikis turėtų pasirūpinti kokybiška, elegantiška ir madinga avalyne. Apgalvotai pasirinkta batų pora gali vyrui tarnauti daugelį metų. Tačiau jei manote, jog batų spintoje ir taip jau turite daugybę, tad savo šventėje galite pasipuošti viena iš jau turimų porų – labai klystate!
 
Nuotraukos: freepik.com

Vestuvės yra ideali proga įsigyti naują avalynę – nes tai viena svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių. Tokiai ypatingai dienai turėtumėte skirti išskirtinį dėmesį ir leisti sau pasipuošti taip, kaip visada svajojote – todėl nebijokite apsilankyti prabangesniuose salonuose ir įsigyti tikrai kokybiškus batus. Tokią avalynę dėvėsite dar daugelį kartų ir visada prisiminsite, kokiai išskirtinei progai juos pirkote, todėl jausitės dar labiau pakylėti. Nebijokite eksperimentuoti – jaunikis tikrai neprivalo būti tik su juodais batais. Jei jau esate pasiruošę investuoti į avalynę, kuri tarnaus Jums daug metų, nemenką pinigų sumą, tuomet nesirinkite nuobodžių variantų. Tačiau jei manote, kad Jūsų žinios apie avalynę ir tinkamą jos pasirinkimą yra per menkos, visada galite pasikonsultuoti su parduotuvėje dirbančiais konsultantais, kurie padės Jums surasti tai, ko ieškote.
 
Batai iš parduotuvės „Seva the Gentleman“
 

Sąsagos

 
Sąsagos yra ne tik labai praktiškas, bet ir be galo elegantiškas vyriškas aksesuaras. Jau nuo seno manoma, jog tikras džentelmenas turėtų turėti bent keletą porų sąsagų, kurios derėtų prie kiekvieno jo kostiumo. Tiesa, rinkdamiesi sąsagas nebijokite eksperimentuoti ir atskleisti savo charakterį bei pomėgius – šiandien sąsagų pasirinkimas yra išties didžiulis. Nuo muzikos instrumentų, lėktuvų, kamuolių iki Jūsų arba Jums brangių žmonių inicialų – individualios sąsagos, turinčios kur kas sentimentalesnę reikšmę nei vien estetika ir stilius Jums taps brangiu ir ilgaamžiu papuošalu. Be to, stilingos sąsagos padės išpildyti Jūsų įvaizdį ir sukurs įspūdį, jog esate sumanus, dėmesingas ir viską kruopščiai suplanuojantis vyras.
 
Sąsagos iš parduotuvės „Style4u.lt“
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Mados ar reportažinė vestuvių fotografija?

Mados ar reportažinė vestuvių fotografija?

Iridos ir Evaldo miško pasaka!

Iridos ir Evaldo miško pasaka!

Banner