Banner

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?
Sužadėtiniai laukia savo vestuvių šventės su didžiuliu entuziazmu. Tačiau kartais pakilią šventės planavimo nuotaiką užgožia netikėti įvykiai. Tai gali būti brangaus žmogaus netektis ir gedulas ar net tokia, atrodo, džiugi naujiena kaip šeimos pagausėjimas. Tuomet jaunieji ima svarstyti , ar tik nereikėtų atidėti vestuvių šventės vėlesniam laikui.  Tiesa, kad kai kurių dalykų nesuplanuosi, tačiau ar visada vestuvių atidėjimas yra geriausia išeitis?
 
 
 

Vaikelio laukimas

 
Ar verta atidėti vestuvių šventę, jei gandrai Jus aplankė anksčiau nei tikėjotės? Daugelis tai patyrusių jaunavedžių drąsiai sako, jog ne – mat gimus kūdikiui vestuvių planavimas bus tikrai mažiausiai dominanti veikla. Visą savo dėmesį norėsite skirti mažyliui – dėl šios priežasties vestuvių planavimas gali būti nukeltas toli toli į ateitį. Žinoma, viskas labai priklauso ir nuo to, kada gims kūdikis bei kaip neštumo metu jaučiasi būsima mama.  Jei apie būsimą šeimos pagausėjimą sužinojote pakankamai anksti, savo šventę galite net paankstinti – tuomet nereikės jaudintis dėl pernelyg didelio pilvuko ar bijoti, jog vaikelis sumanys pasirodyti tėvų vestuvių dieną.  Jei vis dar turite galimybę rinktis, pasistenkite, kad Jūsų vestuvių diena  būtų šiek tiek anksčiau nei spėjama gimdymo data – taip išvengsite nereikalingo streso. Na ir galiausiai, rinkitės suknelę, kurią nebūtų sudėtinga pataisyti , nes Jūsų kūno formos neštumo metu keisis ne vieną kartą.
 
Taigi, sužinojus apie netikėtą nėštumą tikrai nereikėtų panikuoti. Nė viena moteris nešvyti daugiau nei būsima mama, tad pilvukas vestuvių dieną bus ne kliūtis, o tik dar daugiau žavesio suteikiantis papuošalas.
 
 

Netektis

 
Deja kartais nutinka taip, jog likus keliems mėnesiams, savaitėms ar dienoms vieną iš jaunųjų palieka artimas žmogus.  Be didžiulio sielvarto, sužadėtinių pečius užgula dar ir abejonės, ar tokiomis aplinkybėmis verta švęsti savo vestuvių šventę. Žinoma, reikėtų įvertinti, kiek laiko Jūsų šventės dieną bus praėję po skaudžios netekties. Juk vestuvių diena turi būti gražiausia žmogaus gyvenimo šventė – jos Jūs tikrai nenorėsite praleisti slegiami gedulo ir liūdesio. Jei esate tikri, jog vestuvių dieną nesugebėsite atsiriboti nuo skaudžių emocijų, tokiu atveju reikėtų nukelti šventę vėlesniam laikui. Tačiau turėkite omenyje, jog Jus palikęs žmogus Jums visada linkėjo didžiausios laimės ir niekas daugiau jo nepradžiugintų nei  tai, kad Jūs  suradote mylimą žmogų ir švenčiate savo meilės dieną taip, kaip visada norėjote.
 

Negavote savo trokštamo paslaugų teikėjo

 
Kartais nutinka ir taip, jog jaunieji nusprendžia atidėti vestuvių šventę vien dėl to, jog jiems nepavyko užsisakyti savo „išsvajoto“  fotografo ar vedėjo. Tačiau tai tikrai nėra rimta priežastis atšaukti vestuves.  Yra daug profesionalių paslaugų teikėjų, kurie gali pasiūlyti panašias paslaugas už panašias kainas, tad  vestuves tikrai galima surengti ir tuo atveju, jei vienas iš Jūsų trokštamų paslaugų teikėjų negali dalyvauti šventėje.  Kita išeitis šioje situacijoje – pabandyti suderinti vestuvių dieną su datomis, kuomet paslaugų teikėjai neturi užsakymų. Tuomet šventės nereikės atidėti kitiems metams, užteks tik šiek tiek pakoreguoti dieną.  Jūsų užsidegimo tapti žmona ir vyru neturėtų nuslopinti tokios nereikšmingos smulkmenos – juk tai, kad vienas kitą stipriai mylite yra daug svarbiau.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Iridos ir Evaldo miško pasaka!

Iridos ir Evaldo miško pasaka!

Originalios jaunikio  įvaizdžio detalės, kurios Jus nustebins!

Originalios jaunikio įvaizdžio detalės, kurios Jus nustebins!

Meluojantys paslaugų teikėjai gąsdina jaunavedžius

Meluojantys paslaugų teikėjai gąsdina jaunavedžius

Banner