Banner

Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?

Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?
 
 
Registruodamiesi santuokos ceremonijai jaunavedžiai paprastai pagalvoja tik apie dieną – vieniems labai svarbi konkreti data, kiti renkasi dieną, kurią jau anksčiau suderino su paslaugų teikėjais. Tačiau daugelis pamiršta, jog ceremonijos laikas taip pat yra be galo svarbus. Nuo to, kokiu dienos metu vyks vestuvių ceremonija labai priklauso ir visa šventės dienos eiga. Tad apie ką būtina pagalvoti renkantis ceremonijos laiką ir kokią įtaką jis turės Jūsų šventei?
 
 

 

Nesirinkite labai ankstyvo laiko

 
Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų – pasirenkamas per daug ankstyvas ceremonijos laikas.  Kai kurioms poroms atrodo, jog vestuvės turi prasidėti  vos nubudus. Ir tai tikrai yra tiesa! Tačiau tai nereiškia, jog  10 valandą jau turite stovėti prie altoriaus! Pagalvokite, kiek užtruks pasiruošimas: makiažas, šukuosena, apsirengimas ir tuomet suvoksite, jog tikrai nenorėsite keltis 6 ar net 5 valandą ryto. Juk šventės dieną turite nubusti gerai pailsėję, energingi ir pasiruošę nuotykiams. Be to, skubėdami visiškai neturėsite laiko pasimėgauti pasiruošimu. Būtent todėl ryto ritualams reikėtų skirti daugiau laiko ir atidėti vestuvių ceremoniją po pietų. Taip galėsite ruoštis gražiausiai gyvenimo šventei neskubėdami, paplepėdami su artimaisiais ar draugais ir įvertindami kiekvieną akimirką. Be to, turėsite puikią galimybę įamžinti pasiruošimą vestuvinėse nuotraukose.
 
 
 

Pasirūpinkite svečiais

 
Jei tarp vestuvių ceremonijos ir vakarinės šventės dalies turėsite daug laisvo laiko, nepamirškite pasirūpinti vestuvių svečiais. Taip, galbūt jaunavedžiai tą laiką gali sumaniai išnaudoti vestuvinei fotosesijai, tačiau ką tuo metu veiks svečiai?  Galbūt pakviesite juos paplaukioti laivu arba surengsite iškylą po atviru dangumi? Turėkite omenyje, jog Jūsų svečiai taip pat labai ruošėsi Jūsų šventei, į ceremoniją atvyko pasipuošę ir šventiškai nusiteikę, tad iš karto po ceremonijos juos siųsti atgal į namus būtų tikrai nemandagu. Na, o jei nenorite papildomai išlaidauti, pasistenkite pasirinkti tokį ceremonijos laiką, kad po jos visi svečiai galėtų iš karto vykti į šventės vietą. Taip vestuvių diena niekam neprailgs, o svečiai bus puikiai nusiteikę ir pasiruošę linksmintis iki paryčių.
 
 

Ką norite matyti ceremonijoje?

 
Rinkdamiesi ceremonijos laiką turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kas joje dalyvaus. Galbūt norite, kad ceremonijos metu šalia Jūsų būtų tik patys artimiausi žmonės – šeima ir geriausi draugai – o kiti svečiai atvyktų į vakarinę šventės dalį? Tuomet galite pasirinkti  ir ankstyvesnį ceremonijos laiką.
 
 
Kartais vestuvių sezono metu bažnyčios priima vienus jaunavedžius po kitų, tuomet joje galima išvysti ir daug nepažįstamų žmonių, kurie laukia kitos poros vestuvių ceremonijos. Jei nenorite, kad taip nutiktų ir Jums, rinkitės pati paskutinį tos dienos ceremonijos laiką – taip galėsite būti garantuoti, jog nereikės tuoktis sausakimšoje bažnyčioje. Juk ceremonija yra viena jautriausių ir sentimentaliausių vestuvių akimirkų – todėl, kad ji būtų įsimintina, bus geriau jei Jus sups tik tie žmonės, kurių buvimas Jums yra svarbus.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Meluojantys paslaugų teikėjai gąsdina jaunavedžius

Meluojantys paslaugų teikėjai gąsdina jaunavedžius

Seminaras „Nuotaka 2019-2020“

Seminaras „Nuotaka 2019-2020“

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Banner