Banner

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?
 
Įsigijote nuostabią vestuvinę suknelę, praleidote su ja vieną gražiausių savo gyvenimo dienų, o ryte savęs klausiate: „O kas dabar?“. Daugelis merginų, atšokusios vestuves, sumano savo svajonių suknelę parduoti – juk tokio grožio nedera laikyti paslėpto spintoje. Tačiau šiandien kalbėsime ne apie jas! Šiandien kalbėsime apie merginas, kurios susigundo pirkti vestuvinę suknelę iš buvusios nuotakos. Ir ne, mes nepasakosime apie prietarus, kurie teigia, jog apsivilkus svetimą vestuvinę suknelę pasisavini ją dėvėjusios nuotakos likimą – priežasčių, dėl kurių nereikėtų pirkti suknelės, anksčiau puošusios kitą nuotaką, yra kur kas daugiau!
 
 

Leidžia pajusti, ką reiškia būti nuotaka

 
Daugelis nuotakų vestuvių planavimą prilygina darbui, todėl neretai įvairios organizacinės užduotys patikimos vestuvių planuotojoms – išskyrus vieną – vestuvinės suknelės paiešką. Ir tam yra labai geras paaiškinamas – suknelės paieška yra maloniausia ir asmeniškiausia vestuvių planavimo dalis. Tik pati nuotaka žino, apie kokią suknelę ji svajojo visą savo gyvenimą, tik ji žino, kas jai geriausiai tinka ir patinka.  Kartu su mama, sese ir geriausia drauge keliauti po miestą ir lankytis pačiuose įvairiausiuose vestuvinių suknelių salonuose – neatsiejama pasiruošimo vestuvėms dalis. Tą dieną merginos pagaliau pasijaučia tikromis nuotakomis, nes pajaučia tikrą, nepakeičiamą ir nepamatuojamą vestuvinės suknelės galią.  Vien galimybė savo akimis išvysti ir prisiliesti prie prabangių audinių, iš kurių siuvamos vestuvinės suknelės leidžia patirti beprotišką išsvajotos dienos laukimą. Ne veltui nuotaka dažnai lyginama su princese ar net karaliene – ieškodama savo vestuvinės suknelės mergina būtent taip ir turi jaustis.
 
 

Ypatinga suknelė

 
Vestuvinė suknelė turi atspindėti nuotakos charakterį ir stilių – ji turi išryškinti visus jos privalumus ir paslėpti trūkumus. Žinodama, kad Jūsų vestuvinė suknelė jau turėjo kitą savininkę, tikrai negalėsite jaustis taip, tarsi ji yra skirta tik Jums. Dar blogiau bus jei pamatysite, kaip su šia suknele atrodė kita mergina. Gali būti jog imsitės su ja tapatintis ir dėl to savo vestuvių dieną nesijausite savimi.
 
 

Dažnai suvilioja kaina

 
Daugelis merginų mano, kad pirkdamos suknelę iš buvusios nuotakos galės šiek tiek sutaupyti. Tačiau tikrai ne visos nuotakos siūlo įsigyti savo suknelę už mažesnę kainą. Kiekviena nuotaka mano, kad jos suknelė yra išskirtinė, o pasipuošusios ja tik vieną kartą ją laiko visiškai nauja, todėl sumažina kainą tik nežymiai. Pigiau parduodamos tik suknelės, kurios šiandien jau nebėra madingos.  O štai suknelių salonuose yra pačių įvairiausių modelių suknelių nuo mažiausios iki didžiausios kainos – todėl tikrai kiekviena mergina turėtų rasti savąją. O jei savo svajonių suknelės neradote salone, galite praprašyti dizainerio Jums sukurti unikalų modelį. Na ir galiausiai savo suknelės viziją galite papasakoti  siuvėjai, kuri patars kokius audinius pasirinkti ir pasiūs Jūsų svajonių suknelę.
 
 

Mano, kad turės mažiau rūpesčių

 
Vestuvinės suknelės paieška Jums turėtų asocijuotis su maloniomis emocijomis ir šventės laukimu. Kai kurios merginos parduoda savo sukneles dar net neišvalytas. Jei suknelė siunčiama į kitą miestą, jos neįmanoma pasimatuoti, tad gali būti, jog reikės pasirūpinti ir jos taisymu. Tai reiškia, jog gavusi savo suknelę turėsite papildomų rūpesčių ir, žinoma, išlaidų. Tad ar tikrai šiek tiek mažesnė kaina yra to verta?
 
Įsigijusi, išsinuomavusi ar pasisiuvusi suknelę galėsite būti tikra, jog ji į Jūsų namus atkeliaus visiškai paruošta ir tvarkinga. Todėl Jums nereikės sukti galvos dėl nereikšmingų smulkmenų, o vestuvių dieną jausitės graži ir pasitikėsite savimi.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
6

  
Susiję straipsniai
Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Renginių paroda „Spektras“ jau šį savaitgalį! (parodos programa)

Renginių paroda „Spektras“ jau šį savaitgalį! (parodos programa)

Trečiadienį vykusio nuotakų seminaro akimirkos

Trečiadienį vykusio nuotakų seminaro akimirkos

Banner