Banner

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?

Kaip vestuvių dieną nustebinti savo vyrą?
 
 
Vestuvių diena, nors ir kruopščiai planuota, jauniesiems yra kupina staigmenų. Tačiau šiai nuostabiai dienai galite suteikti dar daugiau ypatingo žavesio, nustebindami savo būsimą sutuoktinį ypatinga dovana ar mielu siurprizu. Planuodami savo vestuvių šventę jaunieji dažnai pamiršta pagalvoti vienas apie kitą – didelis dėmesys skiriamas tik tam, kaip pamaloninti svečius, kad ši diena jiems būtų įsimintina. Taigi, dalinamės patarimais ir idėjomis, kaip vestuvių dieną nustebinti savo būsimą vyrą ir priminti, jog jis Jums yra labai svarbus!
 

 

Vestuvinis aksesuaras

 
Norite, kad vestuvių dieną vyras su savimi turėtų Jūsų dovanotą daiktą, kuris jam apie jus primintų dar daugelį metų po šventės? Tuomet vestuvių rytą galite nusiųsti savo mylimajam unikalią dovaną – vestuvinį aksesuarą. Tai gali būti laikrodis, kaklaraištis, peteliškė, sąsagos, nosinaitė ar kaklo papuošalas. Pasirinkite aksesuarą, kurį sužadėtinis dažniausiai turi su savimi – taip būsite tikra, jog  Jūsų dovana tikrai bus naudojama. Na, o jei norite, kad dovana būtų išties asmeniška ir primintų apie jus – įkomponuokite į ją slaptą žinutę. Galite išgraviruoti ant laikrodžio Jūsų mėgstamą frazę, inicialus ar vestuvių datą. Kaklaraiščio ar peteliškės etiketėje paslėpkite tik jam skirtus meilės žodžius, o sąsagos tebunie Jūsų pirmosios vardo raidės formos. Būkite kūrybiška – galbūt kokį nors unikalų aksesuarą galite sukurti ar dekoruoti pati!
 
 

Meilės laiškas

 
Jei nusprendėte su savo būsimu vyru susitikti tik prie altoriaus – tuomet turite puikią progą suvirpinti jo širdį ir priversti šios akimirkos laukti dar stipriau. Nusiųskite savo mylimajam nuoširdų meilės laiškutį, kuriame priminsite jam Jūsų pažintį, pirmąsias akimirkas, kuomet supratote, jog įsimylėjote ir priežastis kodėl taip karštai jį mylite iki šiol. Pasistenkite, kad laiškas būtų kuo asmeniškesnis ir primintų tik gražiausius Jūsų draugystės ir meilės epizodus. Šis laiškas bus ne tik nuostabi staigmena Jūsų būsimam vyrui, bet ir puiki atsipalaidavimo terapija Jums – rašydama prisiminsite malonias akimirkas, todėl nebus laiko nerimauti dėl vestuvių šventės.
 
 
 

Būkite nenuspėjama

 
Susitarėte, kad pasimatysite tik bažnyčioje? Tačiau galbūt visai neverta versti savo mylimojo laukti? Pasipuoškite ir užklupkite jaunikį netikėtai atvykusi ten, kur vyksta jo pasiruošimas. Garantuojame, kad jis bus labai nustebintas! Šią netikėtą akimirką gali užfiksuoti Jūsų vestuvių fotografas ir ji Jums taps maloniu šventės priminimu. Žinoma, galite būti dar labiau paslaptinga ir nenuspėjama – nusiųsdama savo jaunikiui laiškelį su kvietimu į pasimatymą. Suorganizuokite Jūsų susitikimą vaizdingoje, Jums abiems svarbioje vietoje – ten Jūsų gali laukti pusryčių staliukas arba iškylos krepšys. Pamatę vienas kitą prieš ceremoniją, šiek tiek nuraminsite šventės jaudulį ir galėsite ramiai besišvekučiuodami papusryčiauti. Taip parodysite savo būsimam vyrui, jog negalite sulaukti akimirkos, kuomet tapsite jo žmona ir, kad nekantraujate jį pamatyti. Galbūt šie scenarijai kiek primena romantinį filmą – tačiau juk būtent Jūs ir esate savo meilės istorijos kūrėjai!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

Banner