Banner

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?
 
 
Jaunavedžiai nori, jog jų vestuvės praeitų sklandžiai ir be jokių nesusipratimų, deja, taip būna tikrai ne visada. Kartais visai mažytė smulkmena ar netikėtai pasikeitusios aplinkybės gali sugadinti šventinę nuotaiką. Todėl nusimesdami naštą ir norėdami išvengti nemalonumų vestuvių dieną jaunieji pasikliauna paslaugų teikėjais. Tiesa, pasirodo, jog net ir patikėję savo šventę profesionalams, jaunieji ne visada gali jaustis ramūs. Tad kokių paslaugų teikėjų vertėtų vengti, jei norite nepriekaištingos ir įsimintinos vestuvių šventės?
 
 

Nenori pasirašyti sutarties

 
Jei paslaugų teikėjas vengia sutarties sudarymo – tai yra svarbus signalas, jog neturėtumėte užsisakyti jo paslaugų. Kiekvieną net ir menkiausią susitarimą, jei jis Jums yra svarbus, reikėtų įtvirtinti sutartyje – kitu atveju neturėsite jokios teisės priekaištauti, jog šventės metu buvo nesklandumų. Šventės vietoje nebuvo užkandžių kuriuos užsakėte, o gal dekoras buvo visiškai kitoks nei tarėtės su vietos šeimininkais? Tik turėdami sutartį galėsite reikšti pretenzijas. Reikia pabrėžti, jog gali atsirasti ir nesąžiningų paslaugų teikėjų, kurie vilkina sutarties pasirašymą laukdami geresnio pasiūlymo iš kitų jaunavedžių. Tokiu atveju paskutinėmis akimirkomis galite likti be pageidaujamos paslaugos.
 
 

Ilgą laiką nepavyksta susisiekti

 
Paslaugos teikėjas jau savaitę neatrašo į Jūsų žinutę, o telefonu su Jumis sveikinasi balso pašto atsakiklis? Taip, jei tai nutinka vieną kartą – gali būti, jog Jūsų pasirinktas profesionalas tiesiog atostogauja. Tačiau jei su paslaugos teikėju neįmanoma susisiekti – jis neatrašo į Jūsų laiškus, neatsako į skambučius ir net neperskambina – gali būti,  jog turite reikalų su nesąžiningu paslaugų teikėju. Bėkite nuo jo kuo toliau!
 

Neaiškios rekomendacijos

 
Pastebėjote, jog paslaugų teikėjo internetinėje svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose nėra jokių atsiliepimų apie jo paslaugas? O gal yra tik keletas atsiliepimų ir visi jie nedetalūs ir tik teigiami? Gali būti keli variantai: 1. tai yra pradedantysis paslaugų teikėjas, 2. neigiami komentarai yra trinami, 3. rekomendacijas ir atsiliepimus paliko paslaugų teikėjo draugai ir pažįstami. Reikėtų mokėti atskirti tikras rekomendacijas nuo parašytų paslaugų teikėjo prašymu. Nepagailėkite laiko parašyti rekomendacijas palikusiems asmenims ir detaliau paklausinėkite apie Jus dominančius aspektus. Reikėtų įvertinti ir rekomendacijų subjektyvumą – kartais net ir neigiamą atsiliepimą galima priimti kaip teigiamą – juk visų skoniai ir lūkesčiai yra skirtingi, tad tai, kas kažkam nepatiko ir atrodė netinkama, Jums gali būti idealus pasirinkimas.
 
 

Pernelyg perša savo nuomonę

 
Taip, profesionalus paslaugų teikėjas jauniesiems visada patars, ką daryti, jog jų šventė būtų sklandi ir skoninga. Jaunieji taip pat turėtų suvokti, kad paslaugų teikėjas šioje srityje turi kur kas daugiau patirties ir tikrai žino kaip pasielgti geriausiai. Tačiau galutinį žodį visada turėtų tarti jaunieji – kad ir kokia beprotiška būtų jų vizija. Pirmojo susitikimo metu svarbu išgryninti idėją ir įsitikinti, kad ji yra tinkama tiek jaunavedžiams, tiek paslaugų teikėjams – taip vėliau nekils nesutarimų, o bendradarbiaudami pasieksite puikių rezultatų.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

Banner