Banner

Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?

Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?
 
Kartais jaunavedžiai atsisako vestuvinio šokio idėjos vien dėl to, nes pernelyg nepasitiki savo jėgomis. Jie mano, kad nėra pakankamai lankstūs, nejaučia ritmo ir šokdami per vestuves tiesiog apsikvailins prieš draugus ir artimuosius. Tikra tiesa, kad nė vienas žmogus negimsta profesionaliu šokėju, tačiau viskas yra išmokstama. Pirmasis jaunavedžių šokis yra viena įsimintiniausių ir jausmingiausių šventės akimirkų, kuri sukelia neapsakomai malonias emocijas ir pralinksmina vestuvių svečius, todėl jos jokiu būdu nederėtų praleisti – po daugelio metų dėl to galite labai gailėtis!
 

PROFESIONALO PAGALBA


Jei manote, kad nesate puikūs šokėjai, tikrai neturėtumėte nuleisti rankų dar nepabandę apsilankyti profesionalaus šokių mokytojo studijoje. Specialistai gali visiškai pakeisti Jūsų požiūrį į šią unikalią vestuvių tradiciją ar net patš šokį ir po kelių savaičių suksitės parketu tarsi tikri profesionalai! Išmoksite šokių žingsnelius, pajausite ritmą, o, svarbiausia, praleisite nepakartojamai vertingą ir įsimintiną laiką su savo mylimu žmogumi. Kuriant pirmąjį jaunavedžių šokį nereikėtų pasikliauti vien savo patirtimi ir nuojauta, net jei ir esate patyrę šokėjai. Profesionalus mokytojas iš šalies geriau sugebės pamatyti visumą, kritiškai įvertins Jūsų daromas klaidas ir pasiūlys geriausią sprendimą, kad jų daugiau nevedarytumėte. Tad Jūsų šokis teiks malonumą ir bus neužmirštamas ne tik Jums, bet ir Jus stebintiems vestuvių svečiams!
 
 
 

KUO DAUGIAU TUO DRĄSIAU!


Jei romantiški valso žingsneliai visiškai neatitinka Jūsų charakterio, tuomet galite paieškoti originalių vestuvinio šokio alternatyvų. Tai gali būti ne tik skirtingi šokiai – nuo rumbos iki bačatos, bet ir visiškai išskirtinis šokio pateikimas – pavyzdžiui, bendras šokis su visais vestuvių svečiais! Internete galite rasti gausybę smagių vaizdo įrašų, kuomet nuotaka su pamergėmis sušoka nuotaikingą šokį jaunikiui arba į pirmąjį šokį jaunavedžiai įtraukia savo tėvus, brolius ar seseris. Taip sukursite savotišką pramogą ir svečiams ir galėsite būti tikri, kad šokių aikštelė neištuštės iki paryčių!
 
 


NEBIJOKITE BŪTI NETOBULI


Vestuvės yra Jūsų šventė, todėl kurdami savo vestuvinį šokį neturėtumėte galvoti apie kažkieno kritiką ar netaisyklingai atliktą judesį – svarbiausia, kaip šokio metu jaučiatės patys. Profesionalus mokytojas pasirūpins visais techniniais šokio aspektais. Šokti su mylimu žmogumi – nepaprastas jausmas, tad išdrįskite būti savimi ir šokti taip, tarsi šokių aikštelėje būtumėte vieni. Juk vestuvių dieną svarbiausia atsipalaiduoti ir mėgautis švente!
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

Nuotakos įvaizdis – kaip nuotraukose atrodyti nepriekaištingai?

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

9 vestuvių vietos paieškos žingsniai!

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Banner