Banner

Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?

Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?
 
Vestuvinės suknelės paieška yra maloniausia, tačiau tikrai ne lengviausia vestuvių planavimo užduotis. Dažnai prieš matavimą nuotakos jau turi savo svajonių suknelės viziją – deja, po matavimų ši vizija neretai  visiškai pasikeičia. Norėdamos išgirsti objektyvią nuomonę ir paversti vestuvinės suknelės paiešką smagia pramoga, merginos į matavimus pasikviečia palydą. Tiesa, jei tikrai norite išsirinkti suknelę, su kuria žengsite prie altoriaus, palydą taip pat turėtumėte rinktis atsargiai!
 
 
 
 

Daugiau nėra geriau!

 
Reikėtų turėti omenyje, jog išgirdus 10 skirtingų nuomonių, Jums bus daug sunkiau apsispręsti, o ir Jums patinkanti suknelė, sukritikuota, gali atrodyti nebe tokia jau ir graži. Taigi, geriausia, jei nuotakai patarimus dalins ne daugiau nei du žmonės.
 

Jums turi patikti jų stilius

 
Jei į vestuvinės suknelės matavimą ketinate vykti su sesėmis, draugėmis, mama – objektyviai įvertinkite jų asmeninį stilių. Juk negalite klausyti patarimų žmonių, kurių stilius Jums nėra priimtinas? Žinoma, nesirinkite ir draugių, kurios pačios rengiasi visiškai skirtingai – jei Jūsų palyda ginčysis tarpusavyje, Jums nuo to tikrai nebus lengviau.
 
 
 

Objektyvumas – svarbiausia savybė

 
Draugės, kurios patars Jums rinktis vestuvinę suknelę, turėtų puikiai perprasti Jūsų stilių ir žinoti, kas Jums patinka bei tinka. Be to, jos turėtų mokėti būti objektyvios ir suprasti, kad tai, kas patinka ir tinka joms, Jums gali visiškai netikti.
 

Nuoširdumas

 
Jums tikrai nereikia palydos, kuri girs kiekvieną Jūsų pasirinktą modelį.  Į matavimus vykite su draugėmis, kurios nebijo pasakyti, jog suknelė Jums visiškai netinka. Kiekviena išsakyta nuomonė turi būti patikima, kad priimtumėte teisingiausią sprendimą.
 
 

Tik ne jaunikis!

 
Jeigu tą dieną Jūsų niekas negali palydėti į vestuvinės suknelės matavimą – tuomet kuo puikiausiai susitvarkysite ir viena. Tik jokiu būdu nevažiuokite rinktis vestuvinės suknelės su savo būsimu vyru. Daugelis vyrų nesupranta, kodėl vestuvinės suknelės yra tokios brangios – tad galite išgirti daug nemalonių replikų dėl kainos. O tai tikrai apkartins suknelės paiešką. Be to, jei Jūsų mylimasis sukritikuos Jums patikusią suknelę – viskas gali baigtis didžiuliu ginču. O to ruošiantis vienai gražiausių gyvenimo švenčių Jums visai nereikia!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?

Reikia ar nereikia pirmojo jaunavedžių šokio?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Kokių vestuvinių paslaugų teikėjų reikėtų vengti?

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?

Banner