Banner

Vestuvių fotosesija viduje: 5 naudingi patarimai

Vestuvių fotosesija viduje:  5 naudingi patarimai
 
Daugelis jaunavedžių svajoja apie vestuvių fotosesiją kalnuose, prie jūros, miškelyje ar didžiulio prabangaus dvaro fone, tačiau ne visada viskas vyksta pagal planą. O ką jei vestuvių dieną ims ir užklups audra? O jei planuojate vestuves švęsti vėlyvą rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį – ar esate pasiruošę fotografuotis lauke esant minusinei temperatūrai? Žinoma, išeitis tikrai yra – galima vestuvių fotosesiją surengti viduje! Tiesa, jaunavedžių poros į šį pasiūlymą dažnai žiūri skeptiškai, mat sunku išmainyti vaizdingus kraštovaizdžius į fotostudijos ar kitos patalpos interjerą. Būtent todėl dalinamės patarimais, kurių dėka Jūsų vestuvinės nuotraukos fotografuotos viduje bus net dar gražesnės nei fotografuotos lauke!

 
 

1. Išsirinkite vietą, kuri atspindės Jūsų vestuvių stilių


Vestuvinės nuotraukos turi atspindėti Jūsų vestuvių stilių ir temą – būtent todėl rengdami romantišką „boho“ stiliaus vestuvių šventę nesirinkite fotosesijai prabangaus dvaro ar pernelyg modernios vietos. Atkreipkite dėmesį į interjerą ir jo stilių – ar jis tikrai suderinamas su Jūsų švente?
 
 
Nuotr: kairėje - „Ana Rosso Photography“ | dešinėje - fotografas Donatas Savickas

 

2. Paprašykite dekoratorių pagalbos


Vestuvinės nuotraukos atrodys išties įspūdingai jei į pagalbą pasitelksite unikalias dekoracijas. Originalūs dekoro sprendimai gali padėti sukurti išskirtinį foną vestuvių fotosesijai, net jei pasirinkta vieta iš pirmo žvilgsnio ir neatrodo tinkama Jūsų vestuvių stiliui. Tam tikros dekoracijos ir papuošimai  senove dvelkiančiam, nuobodžiam interjerui gali suteikti modernumo ir šiuolaikiškumo, o pasitelkus prabangias karališkas žvakides, veidrodžius ir aksominius baldus moderniai vietai suteiksite elegancijos ir ekstravagantiškumo.
 
Nuotr:  „Freepik.com“
 

3. Pagalvokite apie apšvietimą


Tinkamas apšvietimas fotografijoje lemia išties daug. Todėl rengiant vestuvinę fotosesiją gamtoje viskas yra kur kas paprasčiau. Tačiau jei Jūsų fotosesija vyks patalpoje būtinai atkreipkite į tai dėmesį ir, geriausia, pasitarkite su savo fotografu.  Jei apšvietimas Jūsų pasirinktoje vietoje bus blausus, Jūsų vestuvių nuotraukos gali atrodyti niūrios ir šaltos – tai bus sunku ištaisyti net nuotraukų retušavimo programomis. Todėl profesionalūs fotografai visada rekomenduoja rinktis šviesias ir tinkamai apšviestas vietas.
 
 
Nuotr:  „Mano akimis“
 

4. Gamta viduje


Net jei Jūsų vestuvių fotosesija vyks patalpoje, Jums tikrai nereikėtų savo vestuvinėse nuotraukose atsisakyti žalumos. Vestuvių fotosesijai nuostabiai tinka įvairūs patalpose įkurti botanikos sodai. Jie unikalūs ne tik tuo, jog žydi ištisus metus, bet ir todėl, nes juoss galima surasti unikalios augmenijos, kurios paprastai nepamatysite mūsų klimato sąlygomis. Tai Jūsų vestuvinei fotosesijai suteiks dar daugiau išskirtinumo!
 
 
Nuotr:  „Freepik.com“
 

5. Fotosesija fotostudijoje


Na, o jei nenorite investuoti papildomo laiko ir lėšų dekoracijų paieškai – puikus pasirinkimas vestuvinei fotosesijai viduje yra fotostudija. Paprastai fotostudijose yra įrengta daugybė žavingų ir fotogeniškų kampelių, kurių stilius sukuriamas pasitelkiant unikalias dekoracijas. Tai reiškia, kad gausite daugybę išskirtinių, stilingų vestuvinių nuotraukų ir Jums nereikės važinėti iš vienos vietos į kitą, nes rasite daug nuostabių kompozicijų viename kambaryje!
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?

Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?

Kuo užimti svečius vestuvinės fotosesijos metu?

Vestuvių planuotoja: „Artimieji neturėtų kištis į vestuvių planavimą“

Vestuvių planuotoja: „Artimieji neturėtų kištis į vestuvių planavimą“

Banner