Banner

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?
 
 
Paprastai į vestuves susirenka artimiausi jaunavedžių žmonės: šeimos nariai, giminės, draugai. Nenuostabu, kad būtent dėl šios priežasties jaunieji stengiasi kiek įmanydami įtikti savo svečiams, kruopščiai apgalvoti kiekvieną detalę ir surengti linksmą ir įsimintiną šventę. Tiesa, ne visi vestuvių svečiai įvertina šias pastangas ir elgiasi pagarbiai šventės metu, nesuvokdami, jog taip gali įskaudinti jaunuosius. Tad apie ką nereikėtų kalbėti per vestuves, jei nenorite  nuliūdinti ar supykdyti jaunavedžių?
 
 

Nuotakos išvaizda

 
 
Čia labai tinka posakis: „Jei negali pasakyti nieko gražaus, geriau nesakyk nieko“. Nuotakos suknelė, Jūsų nuomone, kiek neskoninga ar netinka jos figūrai, o gal kai buvote sutikę ją prieš keletą mėnesių ji svėrė dešimčia kilogramų mažiau? Tikrai nereikėtų tokių pastebėjimų „išberti“ nuotakai į akis. Ar Jūs norėtumėte girdėti tokius dalykus gražiausią savo gyvenimo dieną? Tikriausiai, ne! Tad nesitikėkite to ir kitų! Nereikėtų nuotakos išvaizdos aptarinėti ir su kitais vestuvių svečiais, juk nenorite, kad tokią svarbią dieną ji sužinotų, jog  jos artimieji yra liežuvautojai.
 

„Kiek kainavo vestuvės?“

 
Dažnai vestuvių svečiai pasiduoda pagundai patenkinti savo smalsumą ir ima klausinėti jaunųjų arba jų tėvų, kiek jiems atsiėjo vestuvių šventė. Pamirškite tai  arba palaukite po vestuvių! Ši šventė tikrai nėra tinkamas metas aptarinėti finansus. Toks klausimas jaunavedžius tikrai privers pasijausti nemaloniai.
 
 
 

Muzika

 
Jaunavedžiai tikrai labai stengiasi išsirinkti vestuvių muzikantus, atlikėjus ar didžėjų, kurie pasirūpintų smagia vakaro nuotaika ir priverstų jų svečius šokti iki paryčių. Todėl jiems bus labai nemalonu jei vaikščiosite susiraukę ir nepatenkinti visiems pasakosite, kokia netinkama daina ar muzika šiuo metu groja.  Geriau atsipalaiduokite ir mėgaukitės švente – už muziką daug svarbiau nusiteikimas!
 

„Tokiose vestuvėse dar neteko būti...“

 
Net jei esate įpratę lankytis vestuvėse, kuriose per vieną vakarą pasirodo penki atlikėjai, kiekvieną valandą rodomi įvairūs šou pasirodymai ir triukai, neturėtumėte tikėtis to iš visų vestuvių. Natūralu, jog daugelis jaunavedžių nori sutaupyti, todėl investuoja į svarbiausius dienos akcentus ir atsisako nereikalingų. Turėtumėte vengti tokių replikų kaip: „Onos vestuvėse tai buvo...“  arba „O pas Jus rimtai nebus fejerverkų?“.
 

„Aš būčiau daręs kitaip“

 
Visi žmonės yra skirtingi, tad natūralu jog ir tai, kas patinka Jums gali nepatikti jaunavedžiams ar atvirkščiai. Reikėtų nepamiršti, kad tai yra jaunųjų šventė ir tik jie gali nuspręsti kokių vestuvių nori. Vestuvių diena nėra tinkamas metas  dalintis savo patirtimi ir patarimais – jei tikrai nuoširdžiai norėjote padėti jaunavedžiams, tai reikėjo daryti dar prieš šventę. Susitaikykite su tuo, jog tai nėra Jūsų sprendimai ir pasilaikykite savo idėjas tam metui, kai patys planuosite savo šventę.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių planuotoja: „Artimieji neturėtų kištis į vestuvių planavimą“

Vestuvių planuotoja: „Artimieji neturėtų kištis į vestuvių planavimą“

Vestuvių fotosesija viduje:  5 naudingi patarimai

Vestuvių fotosesija viduje: 5 naudingi patarimai

Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Banner