Banner

Ką daryti, kad jis greičiau pasipirštų?

Ką daryti, kad jis greičiau pasipirštų?
 
Daug merginų svajoja apie vestuves jau nuo pat tos akimirkos, kai sutinka savo mylimąjį. Laikas eina, vis kita draugė praneša apie savo sužadėtuves, o Jūsų išrinktasis panašu visai nežada pasiskubinti? Nesikrimskite – Jūs tikrai ne vienintelė esate tokioje situacijoje.  Nei viena mergina nenori pati išsireikalauti piršlybų – juk paprastai ne tokia įvykių seka piešiama romantiniuose filmuose.  Galbūt todėl internete merginos dalinasi jų pačių patikrintomis gudrybėmis, kurios esą privers vyrą kuo greičiau užmauti ant piršto žiedelį. Tad kokie gi tie populiariausi ir efektyviausi būdai padėsiantys pagaliau pasiekti taip laukiamo sužadėtinės statuso?
 
 
 

Daugiau laiko leiskite su susituokusiomis poromis

 
Savo aplinkoje tikrai surasite laimingai susituokusių ir vedybiniu gyvenimu besimėgaujančių porų, tad kodėl gi neįtraukus jų į savo draugų sąrašą? Dažnai vyrai mano, kad susituokus pasikeičia įpročiai, laisvalaikis ir gyvenimas tampa tiesiog nuobodus. Leiskite laiką su veikliomis ir pozityviomis poromis, kurios kiekvieną kartą susitikus nekalba vien apie tai, kaip vaikai jiems neleidžia išsimiegoti, o būsto paskola  „suryja“ visą jų atlyginimą. Keliaukite, vakarieniaukite, žaiskite stalo žaidimus ir kitaip kartu leiskite laiką. Jei Jūsų vyras neskuba įsipareigoti, gali būti, jog paprasčiausiai niekada nėra turėjęs tinkamo šeimos pavyzdžio. Matydamas, kad susituokus taip pat galima gyventi aktyvų, smagų ir nuotykių kupiną gyvenimą, Jūsų vyras pats nejučia ims tokio gyvenimo siekti.
 

 

Nustatykite „laiko rėmus“

 
Nuolat užsiminkite jam apie tai, kada norėtumėte susilaukti vaikų, kada Jūsų nuomone yra idealus metas susituokti ar įsigyti šeimos būstą. Nors ne visi apie tai kalba, tačiau kiekvienas žmogus mintyse turi bent apytikslį savo svajonių gyvenimo planą. Galbūt Jūsų mylimasis tiesiog baiminasi, kad Jūsų planai gali nesutapti ir Jūs dar nesate pasiruošusi santuokai.  Ne veltui egzistuoja posakis - „Tikras vyras peršasi tik vieną kartą, o tikra moteris niekada iš pirmo karto nesutinka tekėti“ – Jūsų mylimasis turi būti tikras, kad būtent dabar yra pats geriausias metas Jums pasipiršti ir Jūs tikrai nesuabejosite. Tad jei  vis dažniau užsiminsite, kad 25 metai yra idealus laikas susilaukti vaiko, o šiuo metu Jums jau yra 24 – akivaizdu, jog Jūsų išrinktasis turėtų suskubti.
 

Atvirai pasakykite, kad santuoka Jums yra vertybė

 
Šiandien vis daugiau porų gyvena nesusituokusios, daugelis jų susilaukia ir nesantuokinių vaikų. Tačiau tikrai ne visi mato būtinybę susituokti – esą šeima yra kur kas daugiau nei parašas ant popieriaus. Jei Jūs nesate vienas iš tokių žmonių, nepamirškite priminti mylimajam apie savo vertybes. Nebijokite jam pasakyti, jog santuoka Jums reiškia saugumą bei ištikimybę. Gali būti, kad Jūsų gyvenimo draugas nežino kaip Jums svarbu įteisinti santykius. Daugelis vyrų nemato visų šių formalumų prasmės – sužadėtuvės, vestuvės... Jei jie jaučia, kad Jūs ir taip esate šeima, gyvenimo partneriai , komanda – kam dar kažkam kažką įrodinėti? Tačiau supratęs, kad Jums šie dalykai yra svarbūs, jis tikrai nebus nusiteikęs prieš ir padarys viską, kad Jūs jaustumėtės laiminga.
 
 

Nebijokite būti savarankiška

 
Užuot nuolat kalbėjusi apie sužadėtuves ir bėgiojusi paskui mylimąjį  – susikoncentruokite į save. Tobulinkite save, mokykitės naujų dalykų, susiraskite naujų draugų, pakeiskite darbą ar net įsigykite būstą. Parodykite jam, kad nesate nuo jo priklausoma ir nesitikite, kad būtent jis Jums pateiks Jūsų ateitį ant padėkliuko. Ne visi, tačiau tikrai daugelis vyrų mano, kad moterys siekia santuokos tam, jog po vestuvių galėtų atsipalaiduoti vyro užuovėjoje. Būkite aktyvi, įdomi ir siekianti užsibrėžtų tikslų – kai tik vyras suvoks, kad Jūs puikiai išsiverčiate ir be jo, ims nerimauti, jog galite nuo jo pasprukti ir tuoj pat užsinorės Jus vesti.
 

Tapkite nepakeičiama jo gyvenimo dalimi ir atsitraukite

 
Visai nebūtina nuolat jam sakyti, kad be Jūsų jis neišsiverstų. Darykite tai tyliai... Būkite jam ramsčiu, palaikykite, pagirkite, paruoškite jam maisto, kai jis grįžta iš darbo be proto pavargęs – būkite šalia kai jam to labiausiai reikia. Išmintingas vyras tokią moterį vertins ir norės su ja praleisti visą savo gyvenimą. Tačiau jei Jūsų mylimasis per daug išlepo ir jau nepastebi Jūsų pastangų – trumpam atsitraukite. Išvykite atostogauti su draugėmis, kelias savaites pasisvečiuokite pas tėvus ar tiesiog pakeliaukite. Visos šios „pertraukėlės“ metu stenkitės kuo mažiau bendrauti: pirma nerašykite ir neskambinkite,  nieko neklauskite ...  Jūsų vyras turės laiko viską gerai apgalvoti, pastebės, kad Jums esant šalia, jo gyvenimas yra kur kas šviesesnis, pripildytas meilės ir rūpesčio, todėl  daugiau jis nebenorės Jūsų paleisti.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Inga ir Gediminas. Modernios lietuviškos vestuvės

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?

Kokių pokalbio temų vengti per vestuves?

Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai

Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai

Banner