Banner

Kas turėtų rūpintis vestuvinio automobilio dekoravimu?

Kas turėtų rūpintis vestuvinio automobilio dekoravimu?
 
Jaunavedžių automobilis nuo seno puošiamas ne tik dėl  to, kad kelionės metu lydėtų šventinė nuotaika, bet ir tam, kad jaunųjų transportas išsiskirtų iš minios kitų automobilių. Tiesa, renkantis automobilio dekoravimo būdus turėtumėte būti atsargūs, kad nepažeistumėte automobilio paviršiaus. Būtent dėl šios priežasties daugelis automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių neleidžia jaunavedžiams vestuvinio transporto puošti patiems. Tad, kas iš tiesų turėtų rūpintis vestuvinio automobilio dekoravimu?
 
 

 

Automobilio dekoravimu rūpinasi jo savininkas

 
Jei ketinate nuomotis savo vestuvinį automobilį iš tokią paslaugą teikiančios įmonės, geriau iš anksto aptarkite automobilio papuošimo galimybes. Mat kai kurios automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių draudžia jų nuomojamus automobilius jaunavedžiams pasipuošti patiems. Tam tikrai yra svari priežastis – dekoracijos prie automobilio dažnai tvirtinamos lipniomis priemonėmis, kurias vėliau labai sunku pašalinti. Kartais nuimant papuošimus net pažeidžiamas automobilio paviršius – tad tiek jaunavedžiams, tiek transportą nuomojančiai įmonei kyla daugiau kėblumų. Tiesa, tokiu atveju jaunavedžiai turėtų įsitikinti, kad įmonės siūlomas dekoras juos tenkina, išdėstyti savo lūkesčius arba tiksliai susitarti kokios dekoracijos bus naudojamos. Taip išvengsite nejaukios akimirkos, kuomet išvydę savo vestuvinį automobilį, suvoksite jog jis visiškai nedera prie Jūsų vestuvių stiliaus.
 
 

Automobilio dekoravimu rūpinasi dekoratoriai

 
Automobilių nuomos įmonės kur kas labiau nei Jumis pasitikės Jūsų vestuvių dekoratoriais arba floristais! Juk šie žmonės yra tikri savo srities profesionalai – jie nuolat dirba su nuomotomis dekoracijomis ir puikiai žino kaip jas saugiai pritvirtinti. Pasinaudoję savo dekoratorių ar floristų pagalba puošiant vestuvinį automobilį, galėsite būti tikri ir dėl to, jog automobilio dekoracijos puikiai derės prie Jūsų vestuvių stiliaus. Dekoratoriai turi kur kas daugiau priemonių, ar net specialių detalių, kurios tvirtinamos prie automobilio, o floristai gali sukurti įspūdingas gėlių kompozicijas ir pasirūpinti, jog jos būtų pakankamai patvarios ir išliktų gražios visą dieną. 
 
 

Automobilį puošiate patys

 
Jei Jums pasisekė ir vestuvinius automobilius nuomojanti įmonė neprieštarauja, kad puoštumėte vestuvinį automobilį patys arba ketinate šventės dieną važinėti su savo automobiliu, tuomet turite žinoti keletą svarbių dalykų. Visų pirma, prieš tvirtindami dekoracijas prie automobilio, įsitikinkite, kad tvirtinimo priemonės yra lengvai pašalinamos ir nepakenks automobilio paviršiui – juk nenorite sugadinti savo automobilio arba mokėti už nuomoto automobilio kosmetinį remontą? Antra, automobilio puošimui turėtumėte pasirinkti dekoracijas, kurios atspindi Jūsų vestuvių stilių. Tai gali būti tam tikros unikalios dekoracijos ar jų spalvų variacijos. Tik taip Jūsų vestuvių šventė atrodys vientisa ir harmoninga.
 
 

Svarbu žinoti

 
Prie transporto priemonių pritvirtinti daiktai yra laikomi kroviniais, todėl dekoruojant automobilius reikia laikytis krovinių vežimo taisyklių. Visos dekoracijos turi būti tvirtinamos taip, jog neblogintų vairuotojui matomumo, nepažeistų transporto priemonės stabilumo, netrukdytų jos vairuoti, neuždengtų žibintų, skiriamųjų ženklų ir valstybinio numerio.
 
Taip pat, prie transporto priemonės pritvirtinti daiktai neturėtų kristi, vilktis, kelti pavojaus žmonėms, kelti triukšmo ar teršti kelią ar aplinką. Už netinkamai pritvirtintas dekoracijas, kurios kelia pavojų automobilio keleiviams ir aplinkiniams, gresia baudos iki kelių šimtų eurų ir teisės vairuoti atėmimas. Todėl jei vestuvių dieną norite išvengti nesklandumų – pasirūpinkite savo ir aplinkinių saugumu.
 
Nuotraukos: freepik.com       
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
10 priežasčių, kodėl vestuvių planavimas prasideda nuo vietos pasirinkimo

10 priežasčių, kodėl vestuvių planavimas prasideda nuo vietos pasirinkimo

Prieš kiek laiko reikia siųsti vestuvinius kvietimus?

Prieš kiek laiko reikia siųsti vestuvinius kvietimus?

5 įpročiai, kurie stiprina santuoką!

5 įpročiai, kurie stiprina santuoką!

Banner