Banner

Kodėl reikia įamžinti pasiruošimą vestuvėms?

Kodėl reikia įamžinti pasiruošimą vestuvėms?
Vestuvių ryto fotosesija šiandien  jau yra vis labiau populiarėjanti tendencija. Tiesa, kai kurie jaunavedžiai vis dar dvejoja, ar verta profesionaliai  įamžinti pasiruošimą vestuvėms, mat dažniausiai tai reiškia ir didesnes išlaidas. Tenka daugiau mokėti vestuvių fotografui, o kur dar prabangūs nuotakos apatinukai, chalatėlis ar net fotosesijos vietos nuoma. Tad, ar tikrai vestuvių ryto fotosesija yra viso to verta?
 
 

 

Jaukus išgyventų akimirkų prisiminimas

 
Daugelis jaunavedžių klaidingai mano, kad vestuvių ryto fotosesija yra skirta tik nuotakoms. Žinoma, merginos savo šventei kruopščiai ruošiasi ir nori savo jaunystę ir grožį užfiksuoti profesionaliose nuotraukose. Tačiau vestuvių ryto fotosesijos pobūdis labai priklauso nuo Jūsų lūkesčių ir susitarimo su fotografu. Nuotraukos bus vertingiausios emocine prasme, jei jose būsite įamžinti abu. Dar geriau, bus, jei pasiruošimo metu šalia Jūsų bus ir artimiausi žmonės: mama, tėtis, sesės, broliai ar geriausi draugai. Tuomet fotografui nereikės kurti dirbtinių kompozicijų, užteks tik užfiksuoti Jūsų emocijas. Tokios nuotraukos Jums bus nepaprastai brangios, nes primins, kaip šią svarbią dieną jautėtės Jūs ir Jūsų artimieji. Juk būtent vestuvių rytas yra tas metas, kai širdyje plazdančio jaudulio neįmanoma paslėpti  - ši nuoširdi emocija yra akivaizdžiai matoma Jūsų akyse ir šypsenoje.
 
 

Įžanga į vestuvių istoriją

 
Norite, kad vestuvių nuotraukos iš tiesų perteiktų šventės dienos eigą, stilių ir gražiausias akimirkas? Tuomet jokiu būdu nepraleiskite vestuvių ryto fotosesijos. Juk nepradėjote savo šventės nuo pasirodymo bažnyčioje? Ji prasidėjo vos Jums nubudus! Negalite tiesiog ištrinti iš savo vestuvių istorijos svarbios jos dalies. Kiekviena užfiksuota šypsena, chalatėlio nėrinys, aprangos detalės yra tarsi įžanga į Jūsų vestuvių istoriją. Visos kitos vestuvių dienos nuotraukos atvaizduos, kaip šios detalės pamažu susideda į vientisą šventės stilių ir nuotaiką. Tokios nuotraukos taps tarsi sustabdytais filmo kadrais – žiūrėdami į jas Jūs nejučia prisiminsite kiekvieną  vestuvių dienos smulkmeną.
 
 

Dažniausi pasiteisinimai

 
Apmaudu, tačiau daugelis jaunavedžių atsisako vestuvių ryto fotosesijos vien dėl to, nes nenori įsiamžinti savo namuose. Jiems atrodo, jog jų gyvenamoji aplinka yra pernelyg nuobodi arba nėra fotogeniška. Reikėtų prisiminti, kad tikrai nedaugelio žmonių namų interjeras yra nepriekaištingas, dvelkia prabanga ir keri unikaliomis dekoracijomis. Vestuvių nuotraukos turi atspindėti Jus Jūsų natūralioje aplinkoje – tik tuomet jos Jums bus vertingos ir svarbios. Galbūt po daugelio metų gyvensite kitame bute ar kituose namuose ir tik vestuvių ryto nuotraukos primins apie laimę ir meilę, kurią patyrėte šiuose. Be to, jei norite pakeisti aplinką į šiek tiek šventiškesnę – šiandien yra daug alternatyvų. Viena jų – pasiruošimas šventės vietoje.  Pavyzdžiui ketinate švęsti vestuves nuostabaus grožio dvare ar viešbutyje – tad kodėl neįamžinus savo pasiruošimo ten? Šiandien vestuvių ryto fotosesiją galima atlikti ir daugelyje fotostudijų ar net grožio salonų. Tai reiškia, jog galite aplinką pritaikyti prie savo vestuvių stiliaus ir savo vestuvių ryto nuotraukomis pasakoti vientisą istoriją.
 
 
 

Ypatingas akcentas

 
Savo vestuvių ryto fotosesijai galite suteikti daugiau asmeniškumo ir sentimentalumo suorganizavę „pirmąjį pasimatymą“.  Abu su mylimuoju pasipuoškite ir susitikite Jums svarbioje vietoje – o fotografas įamžins Jūsų neįkainojamas reakcijas pamačius vieną kitą. O kodėl Jums neapsimainius mielais meilės laiškučiais, kuriuos  galėsite perskaityti besiruošdami vestuvių šventei? Nuoširdus meilės prisipažinimas, nekantrus laukimas pamatyti savo išrinktąjį prie altoriaus – visa tai atsispindės fotografo kadruose ir ilgam išliks Jūsų atmintyje.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 įpročiai, kurie stiprina santuoką!

5 įpročiai, kurie stiprina santuoką!

Originalūs vestuvinių sveikinimų tekstai!

Originalūs vestuvinių sveikinimų tekstai!

Kas turėtų rūpintis vestuvinio automobilio dekoravimu?

Kas turėtų rūpintis vestuvinio automobilio dekoravimu?

Banner