Banner

Tobula figūra iki svajonių dienos!

Tobula figūra iki svajonių dienos!
 
 
Kiekviena mergina savo vestuvių dieną nori atrodyti nepriekaištingai – būtent todėl prieš šventę figūros tobulinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Tiesa, „Bride Fitness Club“ įkūrėja boksininkė, profesionali trenerė, Vaida Valskytė, pataria nuotakoms nepersistengti ir lieknėti su specialistų pagalba. „Reikėtų vengti kraštutinumų ir neracionalių tikslų“ – tvirtina trenerė, kuri kasdien padeda nuotakoms ruoštis svarbiausiai gyvenimo šventei. Tad ką svarbu žinoti apie lieknėjimą prieš vestuves?
 
 
 
Kaip vertinate nuotakų norą prieš vestuves sulieknėti? Ar teisingas  požiūris, jog intensyviai sportuojant ir (arba) laikantis griežtos dietos  galima greitai pasiekti norimą svorį?
 
Kartais tam, kad pradėtume sportuoti ir teisingai maitintis, reikia tam tikro postūmio. Tai gali būti sveikatos problemos, pasiruošimas vasaros sezonui ar, žinoma,  pasiruošimas vestuvėms. Visgi pokyčiai turėtų vykti palengva, po truputį pripratinant kūną ir protą prie naujo gyvenimo būdo, nes greiti rezultatai visada yra žalojantys sveikatą.
 
 
Neseniai pradėjote dirbti sunuotakomis – ar jų treniravimas yra kažkuo išskirtinis? Kokie dažniausi nuotakų pageidavimai?
 
Vienas pagrindinių nuotakų treniravimo ypatumų yra didelė merginų motyvacija ir užsispyrimas. Vestuvių dieną nuotakos nori atrodyti tobulai, todėl jos labai atkakliai siekia savo tikslo, yra valingos, sporto salėje dirba su dviguba energija. Vestuvinės suknelės dažnai apnuogina rankas, pečius, nugarą, todėl merginos visada pageidauja, kad šios kūno vietos atrodytų nepriekaištingai. Žinoma, visoms nuotakoms svarbus ir lieknas liemuo.
 
Kada nuotakos turėtų į Jus kreiptis, kad iki vestuvių pasiektų norimų  rezultatų?
 
Viskas labai priklauso nuo nuotakos kūno sudėjimo ir siekiamo rezultato. Akivaizdžiai pastebimų pokyčių galima pasiekti per 3-5 mėnesius, sportuojant 3-4 kartus per savaitę ir, žinoma, teisingai maitinantis.
 
Nuo ko reikėtų pradėti, sumanius patobulinti kūno linijas? Kaip išsikelti realistiškus tikslus?
 
Visų pirma, reikėtų kreiptis į specialistą, kuris, atsižvelgdamas į kiekvienos merginos kūno sudėjimą, esamą fizinę būklę, sveikatą ir keliamus tikslus parinks jai tinkančius sporto pratimus, patars kaip pakoreguoti mitybą. Labai svarbu nekelti sau per didelių tikslų, nes jų nepasiekus užvaldo frustracija. Geriau išsikelti mažus tikslus, o jų pasiekus, siekti didesnių. Tokiu būdu motyvacija niekada neišblės.
 
 
Ar gali nuotaka ir jaunikis laikytis tokios pačios sporto ir mitybos  programos?
 
Tiek jaunikis, tiek nuotaka gali sportuoti ir maitintis kartu, tačiau sporto krūvis (svoriai, pakartojimai ir pan.) ir suvartojamų kalorijų kiekis turėtų skirtis. Žinoma, jei jaunasis nori sutvirtinti kūną, priaugti raumenų, o nuotaka atvirkščiai – nori sulieknėti, tuomet sporto ir mitybos programos bus visiškai skirtingos. Visgi, bendras ruošimasis vestuvėms labai sustiprina sužadėtinių ryšį – jie vienas kitą labai palaiko, motyvuoja ir paskatina, tad ir išsikeltų tikslų siekimas tampa daug lengvesnis ir malonesnis.
 
Kokius sveiko lieknėjimo principus turėtų žinoti nuotaka?
 
Kad ir kokie tikslai yra išsikeliami, svarbiausia visada turi būti sveikata. Peržengti ribas yra labai lengva ir dažnai puolama į kraštutinumus – merginos save alina įvairiomis dietomis, sporto salėje praleidžia ištisą dieną. Fizinis krūvis turi būti didinamas laipsniškai, o maitintis reikia pilnavertiškai. Tokiu būdu bus galima jaustis gerai, atrodyti nuostabiai, o svarbiausia – būti sveikai. Juk tik sveika moteris gali būti laiminga!
 
 
FACEBOOK: BRIDE FITNESS CLUB
Tel. +370 683 57324
El. p. vaidavalskyte@yahoo.com
 
Nuotraukos: Vaidos Valskytės asmeninis archyvas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Šventės kulminacija, net ir turint ribotą biudžetą!

Šventės kulminacija, net ir turint ribotą biudžetą!

Idėjos vestuvinių sveikinimų tekstams!

Idėjos vestuvinių sveikinimų tekstams!

Alvyda ir Renaldas.  Paslapčių miško magija

Alvyda ir Renaldas. Paslapčių miško magija

Banner